ایتالیا در دقیقه 90 توانست بازی را به تساوی بکشاند.

سایت گل – امیدهای دانمارک برای رسیدن به پلیآف جام جهانی در دقیقه 90 ضربه خورد. آنها از ایتالیا پیش بودند اما با گل دقیقه 90 آلبرتو آکوییلانی بازی مساوی شد.
به این ترتیب شکستناپذیری ایتالیا در مقدماتی جام جهانی به 26 بازی پیاپی رسید. آنها پیش از این بازی صعودشان را قطعی کرده بودند. مردان مورتن اولسن هم باید در روز آخر گلهای فراوانی به مالت قعرنشین بزنند تا به پلیآف صعود کنند؛ چرا که شکست خانگی چهار بر صفر آنها مقابل ارمنستان باعث شده تفاضل گلشان منفی باشد!

جیانلوییجی بوفون در این دیدار 137امین بازی ملی خود را تجربه کرد و دارای رکورد بازی ملی شد. ماریو بالوتلی هم به دلیل بیماری نتوانست بازی کند.
پابلو اوسوالدو که در بازی دو تیم در ایتالیا اخراج شده بود اولین گل خود را زد. در حالی که دانمارک چند حمله خطرناک ترتیب داده بود اوسوالدو در دقیقه 27 از دانیل آگر گذشت و با ضربهای کاتدار و زیبا دروازه حریف را گشود.
دانمارک دست به حملات گسترده زد و در وقتهای تلفشده نیمه اول به گل رسید. نیکلاس بنتنر روی سانتر خوب مایکل کرون-دهلی بالاتر از فدریکو بالزارتی گل زد.
در اوایل نیمه دوم ضربه ایستگاهی اریکسن به تیر دروازه بوفون برخورد کرد. سپس بوفون دو موقعیت عالی را از حریف گرفت و یک بار دیگر هم توپ به تیر او برخورد کرد.
در دقیقه 79 بود که فشار دانمارک جواب داد. کرون-دهلی به شکلی فوقالعاده با دریبل دوطرفه از مدافع ایتالیا گذشت و با سانتری عالی توپ را ارسال کرد که بنتنر دوباره بالای سر بالزارتی توپ را با سر به زمین کوبید و به درون دروازه فرستاد. اما ایتالیا در دقیقه 90 به گل رسید. شوت اوسوالدو در مسیر دروازهبان دانمارک بود که آکوییلانی با اشتباه بزرگ مدافعان دانمارک در گرفتن آفساید توپ را وارد دروازه آنها کرد.
در دیگر دیدار این گروه هم ارمنستان دو بر یک بلغارستان 9نفره را برد.