سرمربی 66 ساله انگلیس از عملکرد ستاره تاتنهام درترکیب تیمش راضی بود. تاونسند در اولین بازی ملی اش برای سه شیر به گل رسید


سایت گل- روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس در پایان بازی تیمش مقابل مونته نگرو به تمجید از عملکرد فوق العاده آندروس تاونسند پرداخت. این ستاره باشگاه تاتنهام جمعه شب اولین بازی ملی اش را برای سه شیر برگزار کرد و دراین بازی موفق به گلزنی شد.
انگلیس حالا به یک برد دیگر مقابل لهستان در بازی سه شنبه شب ورزشگاه ومبلی نیاز دارد تا بلیط سفر به برزیل را به دست بیاورد.
تاونسند در بازی روز جمعه سه شیر مقابل مونته نگرو در ورزشگاه ومبلی که با برد 1-4 انگلیس همراه بود نمایش درخشانی داشت و پایه گذار گل اول رونی در این بازی بود. بعد از آن خودش گلی تماشایی را به ثمر رساند که گل سوم انگلیس بود و حالا در حالی که انگلیس یک بازی دیگر تا پایان مرحله مقدماتی فاصله دارد در صدر جدول گروه اچ قرار گرفته است
در پایان این بازی روی هاجسون در کنفرانسی خبری گفت:« تاونسند تاثیرزیادی در جریان بازی گذاشت. او جایزه بهترین بازیکن میدان را مال خود کرد و شایسته تمام تعریف وتمجیدهاست. آسان نیست که در اولین بازی ملی ات اینقدر خوب و طبیعی کار کنی ولی او با آرامش کار کرد و این همان آرامشی بود که من از او در کوئینزپارک رنجرز و تاتنهام دیده ام.»
هاجسون در آستانه بازی تیمش مقابل لهستان در روز سه شنبه موارد احتیاطی متعددی را رعایت کرده بود . او گفت:« من همیشه به بازیکنانم اعتماد دارم و از آنها حمایت می کنم. ما در 9 بازی شکست ناپذیر بوده ایم و حمایت فوق العاده ای را نیز از هواداران در ومبلی شاهد هستیم.من هم از تیمم حمایت می کنم و احمقانه است که پشت این تیم نباشی. ما می دانیم که کارمان نیمه تمام است. اگر می خواهیم مستقیما به جام جهانی صعود کنیم باید سه شنبه شب مقابل لهستان به پیروزی برسیم. اصلا کار اسانی نیست و بازی سختی پیش روی ما خواهد بود.»
انگلیس در شرایطی میزبان لهستان خواهد بود که تنها یک امتیاز بیشتر از اوکراین رده دومی کسب کرده. اوکراین در آخرین بازی اش در مرحله مقدماتی مقابل سن مارینو به میدان خواهد رفت.