سرمربی 56 ساله آتزوری معتقد است که ایتالیا در مصاف با دانمارک در اوج نبود
سایت گل- چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا در صحبت هایی اعلام کرد که تیمش در جریان بازی جمعه شب مقابل دانمارک که با تساوی 2-2 دوتیم به پایان رسید، تمرکز لازم را نداشت.
گل دقیقه 90 آلبرتو آکوئیلانی بازی را به تساوی کشاند و یک امتیاز را به حساب آتزوری که پیش از این مجوز صعود به رقابتهای جام جهانی 2014 را کسب کرده بود واریز نمود.
دانمارک برای به پایان بردن رقابتها در رده دوم و گرفتن جای بلغارستان، به برد در بازی پایانی اش نیاز دارد و پراندلی معتقد است که این می تواند توضیحی برای تفاوتهای موجود میان دو تیم باشد.
در پااین این بازی چزاره پراندلی به رای سپورت گفت:« در ابتدای نیمه دوم بیش از هرزمان دیگری سختی کشیدیم. در طول 20 دقیقه فقط روی دفاع کردن تمرکز کرده بودیم. تیم ما پیش از این عادت کرده بود تا در بازیهایش کنترل توپ و میدان را در دست بگیرد. پس اگر این کنترل را از دست بدهیم، شکننده می شویم. وقتی مجددا شروع به بازی کردیم، موقعیت های خوبی را خلق نمودیم. دانمارک می بایست دراین بازی به پیروزی می رسید و به همین خاطر شاید بیشتر از حد همیشگی شان تلاش می کردند ولی ما توانستیم بازی را به تساوی بکشیم. »
سرمربی آتزوری ادامه داد:« می دانیم که لحظاتی هستند که در آنها نباید تمرکزت را از دست بدهی. ولی ما با از دست دادن تمرکزمان به دانمارک اجازه می دادیم که به محوطه جریمه ما برسد.»
ایتالیایی ها در حالی گام به این بازی گذاشتند که صعودشان به جام جهانی قطعی شده بود واز همین رو دانی اوسوالدو جای ماریو بالوتلی را گرفته بود. بالوتلی امیدوار است که برای بازی با ارمنستان در روز سه شنبه به ترکیب تیمش بازگردد.
سرمربی ایتالیا در این باره گفت:« بالوتلی روز جمعه کمی تب داشت و امیدواریم که برای بازی روزسه شنبه بهتر شود. ارمنستان این فرصت را دارد که در رده دوم جدول قرار بگیرد. پس بازی سختی خواهیم داشت. اما می خواهیم بازیهای مقدوماتی مان را بدون باخت به پایان ببریم.»
این تساوی بدین معناست که دانمارک برای قرارگرفتن در رده دوم، باید در بازی پایانی اش مقابل مالت به پیروزی برسد و منتظر آن بماند که بلغارستان نتواند در صوفیه مقابل جمهوری چک به برد دست یابد.