نمي گذارم حدادي فر از ذوب آهن جدا شود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نمي گذارم حدادي فر از ذوب آهن جدا شود

نام واقعی
    بــهــــــــــــــــــروز
    استاتوس
    عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
    شغل و حرفه
    درس خـونـدن !
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

نمي گذارم حدادي فر از ذوب آهن جدا شود

سرمربي تيم فوتبال ذوبآهن گفت: اجازه نميدهم حداديفر از ذوبآهن جدا شود و حداقل تا پايان فصل در تيم ما خواهد بود.

لوکا بوناچيچ در کنفرانس مطبوعاتي پيش از ديدار تيمش مقابل صبا اظهار داشت: ما از تعطيلات ليگ به خوبي استفاده کرديم. اردوي خوبي را در تهران برگزار کرديم و دو ديدار دوستانه خوب با پرسپوليس و نفت انجام داديم. به دنبال بازيکنان جايگزين بوديم. برخي بازيکنان در تيم اميد هستند و 100 درصد نتوانستند در اين اردو حضور يابند.

به گزارش فارس،وي افزود: بازي فردا از حساسيت خاص خود برخودار است. صبا را خيلي خوب آناليز کرديم. آنها سرعتي کار ميکنند. خطرناک هستند و ميدانيم که بازي فردا سخت خواهد بود.

سرمربي ذوبآهن در مورد مطرح شدن معاوضه برخي بازيکنانش خاطرنشان کرد: من چيزي در ذهن ندارم. اگر قرار است بازيکناني معاوضه شوند، اطلاع خاصي ندارم. حدادي فر از بازيکنان کليدي است. نمي گذارم چنين بازيکني از دست دهيم از طرف ديگر او با ذوب آهن قرارداد دارد. حداديفر حداقل تا آخر فصل در اختيار ذوب آهن خواهد بود.

بوناچيچ يادآور شد: به عنوان مربي ذوبآهن طبيعي است که تا نيم فصل تيم را تقويت کنم. با مسئولان که صحبت کردم گفتم يک مهاجم خيلي خوب ميخواهيم ما در اين 3 ماه نتوانستيم گلزن خوب داشته باشيم. نميدانم آذري با کداميک از بازيکنان صحبت کرده؛ اما منتظر گزارش او هستم.

وي خاطرنشان کرد: تيمي داريم که همه آن را ميشناسند. شايد به اين دليل در ديدارهاي خارج از خانه عملکرد بهتري داريم که فشار روي تيم کمتر است و در ديدارهاي خانگي فشار روي بازيکن بيشتر است.

سرمربي ذوبآهن در مورد محرومان و مصدومان تيمش گفت: سينا عشوري و اکبر ايماني را به علت محروميت در اختيار نداريم و بقيه بازيکنان در اختيار داريم.

. . .

2. کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

shabnam12-8 (16th October 2013)