روسل: نمی خواهم بگویند که من یک بچه را کشتم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: روسل: نمی خواهم بگویند که من یک بچه را کشتم

نام واقعی
    MOSTAFA
    استاتوس
    PERSPOLIS is always VICTOR
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع اینده
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

روسل: نمی خواهم بگویند که من یک بچه را کشتم

رئیس بارسلونا اعلام کرده که خودش اولین مخالف تصمیم اخیر این باشگاه از دیدگاه انسانی بوده ولی به خاطر مسئولیت باشگاه، با ممنوعیت حضوربچه های زیر7سال دربازی ال کلاسیکو موافقت کرده
    سایت گل- ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا در گفتگو با رادیو کاتالونیا اعلام کرد که خودش شخصا مخالف ممنوعیت ورود کودکان زیر 7 سال به ورزشگاه نوکمپ، بدون تهیه بلیط از قبل است. او در این باره گفته:« من از دیدگاه کلی اولین فردی هستم که مخالف این راهکار هستم ولی به خاطر بار مسئولیتی، این کاری است که باید انجام دهیم.»
    این درحالی است که اخیرا سران باشگاه بارسلونا اعلام کردند که حضور کودکن زیر 7 سال در ورزشگاه نوکمپ برای تماشای بازی ال کلاسیکو ممنوع است و برای بازیهای دیگر نیز والدین این کودمان زیر7 سال باید برای آنها بلیط های خاصی را تهیه کنند که رایگان است ولی با تهیه این بلیطها سران باشگاه از امنیت و سلامت تردد و رفت و آمد این کودکان به ورزشگاه مطمئن می شوند.
    سران بارسلونا در شرایطی حضور کودکان زیر 7 سال در ورزشگاه این تیم را محدود کرده اند که در طول سالهای اخیر بارها کودکان در ازدحام ها برای ورود و خروج به ورزشگاه زیر دست و پا می ماندند و آسیب می دیدند.
    ساندرو روسل در ادامه صحبت هایش با لحن طنزآلودی گفت:« من این تیتر را که :" روسل به کودکان اجازه ورود به ورزشگاه نمی دهد" را به تیتر:" روسل یک بچه را کشت" ترجیح می دهم. با وجود تمام اینها، این بحث، یک بحث اجتماعی، قانونی و سنتی است.»
    یکی از بزرگترین چالشهای پیش روی باشگاه بارسلونا، کمبود صندلی های رایگان است. روسل دراین باره گفت:« سخت است؛ چون تمام بلیطهای ورزشگاه از قبل به فروش رسیده ولی باید دراین راستا کاری انجام داد.»
    روسل در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که در بازیهایی که در ساعات عصرگاهی برگزار می شود، خانواده های بیشتری برای تماشای بازیها به ورزشگاه می آیند و تعداد بچه ها بیشتر می شود و با اشاره به بزای فصل گذشته بارسا مقابل ختافه که ساعت 12 ظهر برگزار شد، یادآوری کرد که در آن روز 10 هزار بچه در ورزشگاه بودند:« متخصصان امنیتی به ما هشدار دادند که ممکن است برای بازی ال کلاسیکو 40 هزار بچه به ورزشگاه بیاید. احترام گذاشتن به قانون مشکلی نیست ؛ بلکه مشکل اینجاست که هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. در بازیهایی که ریست بالایی دارند، هیچ استثنایی قائل نمی شویم و این روند را دنبال می کنیم.»
    ویرایش توسط CRIS 7 : 17th October 2013 در ساعت 11:16

KEEP CALM
    AND LOVE
    CRISTIANO RONALDO

2. کاربر مقابل از CRIS 7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شاهزاده سرخ (17th October 2013)

نام واقعی
    MOSTAFA
    استاتوس
    PERSPOLIS is always VICTOR
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع اینده
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    این دیگه از اون حرفاست..................

امنیت بچه های زیر 7 سال با والدینشونه و ربطی به باشگاه نداره.....................

ورود به این قضیه برای بارسا واقعا خجالت اوره.....................

KEEP CALM
    AND LOVE
    CRISTIANO RONALDO