پاسخ هایی دارم که باعث میشود سنگ روی سنگ بند نشود / ماجرای آن بازیکن خارجی با 20 کیل
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: پاسخ هایی دارم که باعث میشود سنگ روی سنگ بند نشود / ماجرای آن بازیکن خارجی با 20 کیل

 1. #1


  محل سکونت
  تیفوسی خونه
  نام واقعی
  majid
  استاتوس
  فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
  شغل و حرفه
  تنهایی
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | Germany
  نوشته ها
  3,550
  تشکر
  3,936
  تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک

  پاسخ هایی دارم که باعث میشود سنگ روی سنگ بند نشود / ماجرای آن بازیکن خارجی با 20 کیل


  پاسخ آشتیانی به مسئولان استقلال؛  امیررضا واعظ آشتیانی با اشاره به صحبتهای اخیرش درباره استقلال و واکنش یکی از مسئولان پیشین این باشگاه عنوان کرد: «زمانی که اخلاق در برخی افراد سقوط میکند آنها خودشان را از فکر کردن محروم میکنند و به جای اینکه قبل از هر عمل و سخنی فکر کنند به توهمات خودشان بازمیگردند. این دسته افراد دچار پریشانی افکار هستند و باید تلاش کنند خود را درمان کنند چرا که در غیر اینصورت این سقوط اخلاقی ادامه خواهد داشت.»
  مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال ادامه داد: «این دسته افراد دوست دارند در سایه دیگران زندگی کنند و تصمیماتشان نیز در سایه همان افراد گرفته شود. آنها اخلاق را قربانی منیتها و خواستههای نفسانی خود میکنند. توصیهام این است که سعی نکنیم با هجوگرایی و اتهامبستن به دیگران خودمان را ارضا کنیم.»
  واعظ آشتیانی تاکید کرد: «هیچکس حق ندارد به دیگران توهین کند و وقتی ارزیابی درستی داشته باشیم متوجه میشویم که در جامعه قانون وجود دارد که حرف اول و آخر را آن میزند. اگر هم شخص یا گروهی قصد دارند علیه فردی موضوعی را مطرح کنند و یا شکایتی داشته باشند باید از طریق مراجع قانونی استیفای حق کنند.»
  وی گفت: «در یکی از گفتگوهای اخیر خود مواردی را مطرح کردم که تازگی نداشت. از جمله بحث پیشنهادی که زمانی به من شد تا به یک داور ازبکستانی 50 میلیون تومان رشوه بدهیم که این بحث مربوط به 5 سال پیش است. زمانی هم که گفتم سومی استقلال از هر قهرمانی پاکتر بود موضوعی است که به چند سال قبل بازمیگردد. مشخص است که نکات جدیدی را مطرح نکردم اما همین موضوع سبب شد آب در لانه مورچه ریخته شود.»
  واعظ آشتیانی در واکنش به اظهارات یکی از مسئولان باشگاه استقلال گفت: «در مورد بحثی که او پیرامون پرونده قضایی کرده آنقدر تجربه دارم که پاسخ رسانهای ندهم چرا که حق شکایت را از خود سلب میکنم. من این موضوع را در اولین فرصت در محاکم قضایی مطرح کرده و پیگیر آن خواهم بود.»
  مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال اضافه کرد: «به این افراد توصیه میکنم اگر در دوران نوجوانی هم سنگی به سر کسی زدهام و به خاطر شکستگی سر او محکوم شدهام و یا اینکه در هر نقطه از ایران پرونده محکومیت دارم آن را همراه با خود به دادگاه بیاورند چرا که درباره این مسائل هم باید در محکمه قضایی پاسخگو باشم.»
  واعظ آشتیانی تاکید کرد: «امیدوارم این بحث من برای آن دسته از افرادی که می خواهند با توهمات خودشان جلوی زبان و گفتار فردی را بگیرند، فصلالخطاب باشد. من نه گفتارم متوقف میشود و نه انتقاد را کنار میگذارم. همواره نکات مثبت و منفی را بیان خواهم کرد. هیچ گاه حرف بیهوده نمیزنم و سعی میکنم حرفهایم بر مبنای واقعیت باشد حال چه عدهای خوششان یا بدشان بیاید.»
  وی درباره بحث قرارداد با کاپیتان یک تیم شهرستانی در اواخر دوران مدیریتش و اینکه آن بازیکن مصدوم بوده و در زمان مدیریت بعدی قراردادش فسخ شده اظهار داشت: «خدا را شکر میکنم که از زمان من تست پزشکی در باشگاه استقلال باب شد. در همان زمان یک بازیکن برزیلی را آوردند که در تست پزشکی مشخص شد از هر دو پا مشکل دارد. آقایان یادشان رفته این گونه مسائل در زمان خودشان مرسوم بوده است. مگر سه فصل پیش نبود که یک بازیکن خارجی را در حالی که 6 ماه بود بازی نکرده بود و 20 کیلو اضافه وزن داشت به استقلال آوردند؟ این موضوع را پرویز مظلومی هم گفته است. اگر آن بازیکن شهرستانی قراردادش فسخ شد بدون پرداخت پولی بود اما آقایان بگویند ماجرای آن بازیکن خارجی با 20 کیلو اضافه وزن چه بود و هزینه فسخ قراردادش از کجا پرداخت شد.»
  مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در ادامه گفت: «دکتر نوروزی میتواند گواهی دهد که در دوران مدیریت من همه بازیکنان برای جذب شدن باید در تست پزشکی شرکت میکردند و به همین دلیل اگر بازیکنی جذب میشد حتما باید تست پزشکی میداد. امیدوارم این افراد در مورد این مسائل اینچنین حرفهایی نزنند چرا که پاسخهایی دارم که باعث میشود سنگ روی سنگ بند نشود و بهتر است از یکسری مسائل رمزگشایی نکنم.»
  واعظ آشتیانی درباره اینکه گفته میشود برای سفر حج به دنبال حلالیت طلبیدن از امیر قلعهنویی بوده یادآور شد: «این نشانه روحیات اخلاقی هر مسلمان است. طبیعی است در زمان سفر حج از هر فردی حال چه خوب باشد و چه بد حلالیت بخواهیم. اگر من این کار نمیکردم چه میشد؟ نباید مغلطه کنیم و برای یک حلالیت خواستن در سفر حج موضع حق به جانب بگیریم. من این کار را به لحاظ شرعی و اعتقادی انجام دادم و بهتر است دوستان مطالعات مذهبی خود را افزایش دهند.»
  وی درباره اینکه گفته میشود معاون حقوقی وقت باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد قلعهنویی با او دیدار کرده گفت: «به هیچ عنوان معاون حقوقی نداشتیم و حتی این بحث که فتحی با قلعهنویی دیدار داشته را من اکنون میشنوم و خبری از آن ندارم. باشگاه استقلال در زمان من معاونت نداشت بلکه دارای کمیته بود و فتحی هم یکی از افراد کمیته انضباطی باشگاه ما بود.»
  مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد اینکه او برای تمدید قرارداد قلعهنویی اصرار داشته گفت: «به همین دلیل است که میگویم بهتر است این افراد صحبت نکنند تا من مجبور نشوم رمزگشایی کنم. در آن زمان استقلال 12 امتیاز از ذوبآهن جلو بود اما هم تیم در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه نگرفت و هم در نهایت با 3 امتیاز از ذوبآهن عقب افتاد. در آن مقطع برای روحیه دادن به قلعهنویی این بحث را مطرح کردم. همانطور که در مورد صمد مرفاوی نیز 3، 4 هفته مانده به پایان فصل از تمدید قراردادش صحبت کردم اما او به دلیل واکنش برخیها در بازی با پیکان از تمدید قراردادش انصراف داد.»
  واعظ آشتیانی افزود: «اقدام من ابتکاری برای بالا بردن روحیه سرمربی تیم بود. همه دیدند ما در لیگ قهرمانان آسیا چه نتایجی کسب کردیم اما چه کسی بود که از سرمربی و کادرفنی حمایت میکرد؟ چند بار هم در رسانهها گفتم این کار تنها برای حفظ روحیه بوده است. حال اگر کسی نتوانسته از این فرصت استفاده کند بحث جداگانهای است. خود قلعهنویی میدانست که ما در پایان فصل تغییرات خواهیم داشت.»
  وی درباره اینکه گفته است استقلال در سال 87 برای پنجمی یا ششمی بسته شده اما این قلعهنویی بود که قول قهرمانی استقلال را داد، تاکید کرد: «کدام مربی است که نگوید تیمش قصد قهرمانی دارد؟ همیشه مربیان تیمهای بزرگ از تلاش تیمشان برای قهرمان صحبت میکنند اما من آن موضوع را بیدلیل نگفتم. حتی در پایان فصل گفتم خدا را شکر که دوم شدیم و به هیچ عنوان جای نگرانی نیست. وقتی از آنها پرسیدند که تیم باید چندم میشد خودشان باید میگفتند که باید چهارم و پنجم میشدیم.»
  مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در پایان گفت: «تاسف من این است که عدهای حافظه تاریخی خود را به فراموشی میسپارند اما به هر صورت گفتهها و اتفاقها مشخص است.»
  ...


 2. 9 کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Arash 1990 (18th October 2013), Behroozz (19th October 2013), ebiredboy (19th October 2013), IMAN (19th October 2013), Milad1313 (19th October 2013), Ramin (18th October 2013), s A r A (18th October 2013), UniQue (19th October 2013), zahralos (18th October 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  کهکشان راه شیری
  نام واقعی
  رسول
  استاتوس
  روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
  بازیکن محبوب
  mohsen khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  2,568
  تشکر
  2,773
  تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 49 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط majed نمایش پست ها
  امیررضا واعظ آشتیانی با اشاره به صحبتهای اخیرش درباره استقلال و واکنش یکی از مسئولان پیشین این باشگاه عنوان کرد: « پیشنهاد به من شد تا در باشگاهای آسیا به یک داور ازبکستانی 50 میلیون تومان رشوه بدهیم تا بازی را برامون دربیاره که این بحث مربوط به 5 سال پیش است. زمانی هم که گفتم سومی استقلال از هر قهرمانی پاکتر بودموضوعی است که به چند سال قبل بازمیگردد. مشخص است که نکات جدیدی را مطرح نکردم اما همین موضوع سبب شد آب در لانه مورچه ریخته شود.»
  خدایا شکرت ما پرسپولیسی هستیم
  و فوتبالی میخواهیم حق مون رو بگیریم


 4. 5 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  "Be$t" (19th October 2013), ebiredboy (19th October 2013), IMAN (19th October 2013), Milad1313 (19th October 2013), UniQue (19th October 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  هرجا که آسمان باشد
  نام واقعی
  محمد حسین
  استاتوس
  عشق من ایران
  شغل و حرفه
  ایشالا دکتر
  بازیکن محبوب
  ali parvin
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Brazil
  نوشته ها
  283
  تشکر
  0
  تشکر شده 189 بار در 127 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  همشون اینطوری هستن
  اهههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههه

 6. 2 کاربر مقابل از ویرانگر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ebiredboy (19th October 2013), Milad1313 (19th October 2013)

 7. #4


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  خدا کنه دست این مافیا رو بشه


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 8. 2 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ebiredboy (19th October 2013), Milad1313 (19th October 2013)

 9. #5


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...........

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 10. 3 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ebiredboy (19th October 2013), Milad1313 (19th October 2013), UniQue (19th October 2013)

 11. #6


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  24 ابدی
  استاتوس
  24 ابدی
  شغل و حرفه
  .
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  7,935
  تشکر
  24,878
  تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 52 تاپیک
  چه حاجت به بیان است؟؟؟؟


 12. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ebiredboy (19th October 2013), Milad1313 (19th October 2013)

 13. #7


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Abouzar نمایش پست ها
  چه حاجت به بیان است؟؟؟؟
  دست های پشت پرده....

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 14. 3 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ebiredboy (19th October 2013), Milad1313 (19th October 2013), UniQue (19th October 2013)

 15. #8


  محل سکونت
  زراوند
  نام واقعی
  نريمان
  استاتوس
  LeoBoy.Ir
  شغل و حرفه
  نويسنده و كارگردان تئاتر ، طراح
  بازیکن محبوب
  mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  1,042
  تشکر
  1,649
  تشکر شده 1,858 بار در 572 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  اميدوارم اتفاقاتـ تباني و رشوه قشنگـ شفافـ بشه و ايشالا همه چي بـ ضرر اس تق لول تموم شه

  ميخوام ببينم بازم اين 5 ميليون هوادار اس تق لول دهنشون رو باز ميكنن يا نـ

 16. کاربر مقابل از "Be$t" عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Milad1313 (19th October 2013)

 17. #9


  محل سکونت
  خــونـــمـــون !
  نام واقعی
  بــهــــــــــــــــــروز
  استاتوس
  عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
  شغل و حرفه
  درس خـونـدن !
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  2,935
  تشکر
  6,561
  تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک
  امیدوارم به ضرر اس اس تموم شه
  . . .

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا