دايي: راي کميته انضباطي را قبول ندارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دايي: راي کميته انضباطي را قبول ندارم

 1. #1


  محل سکونت
  خــونـــمـــون !
  نام واقعی
  بــهــــــــــــــــــروز
  استاتوس
  عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
  شغل و حرفه
  درس خـونـدن !
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  2,935
  تشکر
  6,561
  تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک

  دايي: راي کميته انضباطي را قبول ندارم


  سرمربي پرسپوليس با رد حکم کميته انضباطي ميگويد اين راي سراسر ظلم بوده و آن را قبول ندارد.

  علي دايي در حاشيه تمرين امروز پرسپوليس ابتدا دربارهي بازي چهارشنبه تيمش با پديده شانديز در جام حذفي بيان کرد: تمرينهاي خوبي انجام دادهايم و ميدانيم بازيهاي حساسي در جام حذفي داريم. بازي اولمان است و مطمئنا ميتواند در آزادي براي ما مثمرثمر باشد. ميدانيم اکثر بازيکنان اين تيم سال قبل در ليگ برتر بازي کردهاند.

  به گزارش ايسنا،سرمربي پرسپوليس در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگاران دربارهي راي کميته انضباطي گفت: من که نميدانم دقيقا چه چيزي صادر کردهاند. شما به من بگوييد تا تکتک دربارهي هرکدام توضيح دهم.

  دايي در ادامه بعد از توضيح خبرنگاران دربارهي دلايل صدور اين حکم تصريح کرد: روز قبل از بازي صبا آقايان مصاحبههايي انجام دادند. در روز بازي هم همه ديدند که آن آقا از محوطهي فني خارج و به داور حملهور شد. در مصاحبههاي مطبوعاتياش هم ديديد چه صحبتهايي مطرح کرد. آقاي کميته انضباطي! از شما يک سوال دارم. اگر به شما توهين ميشد و تهمتها و افتراهاي بزرگ به شما ميزدند ساکت ميمانديد؟ مگر من شروع کنندهي عملي بودم که بايد تقاص پس بدهم؟ من که از حقم دفاع کردم. از اميرالمومنين (ع) ياد گرفتم هميشه از حقم دفاع کنم و تا زنده هستم اين کار را انجام خواهم داد.

  وي اضافه کرد: مگر ميشود يک بام و دو هوا بود؟ ببينيد از جانب ايشان چه مصاحبههايي انجام دادند و تهمتهايي زدند. خودش به کنار، کمک و دستيارانش چقدر حرف زدند. چرا با آنها برخورد نکرديد؟ مگر من شروعکننده بودم؟ مطمئنم مسائل ديگري است که چنين تصميمهايي گرفته ميشود. روزي که ناپاکيهاي فوتبال را گفتم منتظر اينها بودم و هزينهاش را هم ميدهم. رايي که پر از ظلم است را قبول ندارم. داور بازي قبل پرچم کمک داورش را که به دليل هند بازيکن حريف بود نديد. ما داد زديم آقا! پرچم را نگاه کن. به داور که اعتراض نکرديم. داور چهارم مگر ميتواند به من بياحترامي کند؟ او داد ميزند و ميگويد پرچم را نديد که نديد. من گفتم چرا نديد؟ مگر ميشود در بازي سپاهان نبيند و اينجا هم نبيند؟ شما لحن مرا ببينيد. تنها چيزي که به او گفتم اين بود که برو سر جايت بنشين. پشت کمک داور دوربين بود و ميگفت اخراجت ميکنم. مگر از اخراج ميترسم. من اگر کنار زمين حرفي ميزنم به خاطر خودم که نيست. به خاطر پرسپوليس است که اين همه طرفدار دارد.

  دايي ادامه داد: هر معلولي علتي دارد. بايد به دنبال علتها برويم. چطور ميشود که داور 10-12 ثانيه پرچم کمک داور را که بالا بوده نميبيند؟ اين مساله باعث ناراحتي من شد.

  سرمربي پرسپوليس در ادامه گفت: آقاي اصفهانيان گفته که هفت ميليون تومان براي دايي پولي نيست. بايد بگويم که اين مبلغ براي همه پول زيادي است. ضمن اينکه اين مساله به اصفهانيان چه ربطي دارد؟ ايشان به عنوان رييس کميته داوران بايد ثابت کند که در صحنهي درگيري من با داور حق با داور بوده و من بيخودي عصباني شدهام. متاسفانه هرکسي از راه ميرسد براي خود راي صادر ميکند.

  وي افزود: مگر من به ناحق اعتراض کردم يا حرف بدي زدم؟ داور چهارم مدام مرا تهديد ميکرد که اخراجم ميکند. او که نميتواند به تنهايي مرا اخراج کند بلکه بايد از داور وسط اين مساله را بخواهد. چرا وقتي آقاي دزفولي محترمانه با من صحبت کرد چيزي نگفتم؟ متاسفانه يک داور چهارم جوان مدام بيادبي ميکرد و مرا تهديد به اخراج ميکرد، من هم به او گفتم که سر جايش بنشيند.

  سرمربي پرسپوليس ادامه داد: ميخواهند با اين مسائل صداي دايي را خفه کنند؟ آقايان نميتوانند روند موفقيتهاي پرسپوليس را ببينند و تحمل کنند که با مشکلاتي که اول فصل براي پرسپوليس ايجاد شد حالا نتيجه ميگيريم. به چه علت يک امتياز از ما کم کردند؟

  دايي در ادامه خطاب به اعضاي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: آيا شما فحشهايي که تماشاگران داماش به جلال حسيني دادند را نشنيديد؟ در همين بازي با داماش، نيمکتنشينان حريف به داور حملهور شدند. اگر اعضاي کميته انضباطي اين صحنه را نديدهاند ميتوانم فيلمش را به آنها بدهم. اگر دايي از حق تيمش دفاع نکند چه کسي اين کار را خواهد کرد.

  وي افزود: خدا شاهد است که بين دو نيمه با تکتک بازيکنان صحبت کرد و گفتم که کسي حق ندارد به داور اعتراض کند و اگر اعتراضي وجود داشته باشد خودم اين کار را ميکنم. چطور فقط در بازيهاي ما داور صحنهها را نميبيند؟ مگر ميشود کمک داور 12 ثانيه پرچم را بالا نگه دارد و داور نبيند؟

  در ادامه خبرنگاري از دايي پرسيد که آيا بهتر نبود در صحنهي درگيري داور چهارم بازي با داماش عصبانيت خود را کنترل ميکرد؟ دايي پاسخ داد: اول بايد بپرسيد که چه چيزي باعث آن عصبانيت شد. چطور کميته انضباطي براي صدور راي مرا نخواست تا حرف مرا هم بشنود؟ اصلا بگوييد در تاريخ سابقه دارد که کميته انضباطي به اين سرعت تصميم بگيرد؟ با حکمي که کميته انضباطي صادر کرده سه تيم تراکتورسازي، فولاد و پرسپوليس ضرر کردند که هرسه هم در کورس قهرماني هستند. نبايد يکطرفه به قاضي برويم. در دادگاهها هم متهم و شاکي را با هم دعوت ميکنند.

  سرمربي پرسپوليس گفت: چون من دايي هستم و تماشاگران مرا ميبينند نبايد واکنشي نشان دهم؟ گفتم هر معلولي علتي دارد. اگر داور در آن صحنه سوت ميزد آيا من واکنشي نشان ميدادم؟ وقتي ميبينم کمک داور پرچمش را بالا برده ولي داور عين خيالش نيست و رويش را به سمت ديگري چرخانده است عصباني ميشوم.

  دايي همچنين اظهار کرد: مصاحبهاي از مجيد جلالي خواندم که حرف قشنگي زده بود. او گفته بود در زمين حق ما را خوردهاند و حالا هم يک امتياز ما را کم ميکنند. سوال اين است که اگر داور براي فولاد آن پنالتي را نميگرفت – که نبايد ميگرفت – گلي زده نميشد و پريرا خوشحالي نميکرد تا تماشاگران ناراحت شوند. اول برويد سراغ کسي که اين مسائل را ايجاد کرده است. در بازي با سپاهان به راحتي سه امتياز ما را گرفتند که اگر آن امتيازها را داشتيم الان صدرنشين بوديم.

  او در ادامه بار ديگر به اتهاماتي که به محسن قهرماني وارد کرده بود اشاره کرد و گفت: از ابتداي خرداد تيم دسته سومي نفتون از قهرماني شکايت کرده بود. چطور پروندهي قهرماني را تا حالا کش دادهاند ولي راي بازي ما را خيلي سريع صادر ميکنند؟

  سرمربي پرسپوليس به ديدار استقلال و نفت تهران هم اشاره کرد که در آن عليه او شعار داده شده بود. او گفت: مگر من در بازي استقلال و نفت بودم که عليه من شعار دادند؟ آقاياني که دم از عدالت ميزنند چه اقدامي دربارهي اين مساله کردند؟ گفتهام که گذشت زمان ثابت ميکند چه کسي مافياست. وقتي برخي تماشاگران شعاري عليه من ميسازند و قافيهاش را هم درست ميکنند يعني از قبل آن را آماده کردهاند و مساله برنامهريزي شده بوده است.

  وي ادامه داد: متاسفانه برخي ميخواهند شلوغ کنند تا با استفاده از اين شلوغي، خود را کنار بگذارند.

  سرمربي پرسپوليس در ادامه دوباره به ماجراي پيش آمده در بازي داماش با داور چهارم اشاره کرد و افزود: تازه در آن صحنه خودم را خيلي کنترل کردم که گفتم برو بنشين سر جايت. در غير اين صورت با فشاري که در بازي بود و طرز صحبتهاي داور چهارم ممکن بود کار ديگري انجام دهم. او مدام با لحن بدي مرا تهديد ميکرد و ميگفت پرچم را نديده که نديده. پس وظيفهي شما چيست؟ سوال من اين است چرا کمک داور پرچم را پايين آورد؟ در قانون آمده تا زماني که داور وسط اشاره نکند کمک داور نميتواند پرچم را پايين بياورد. چرا اشتباه ديگران را گردن من مياندازيد؟

  به گزارش ايسنا، خبرنگاري در ادامه به مصاحبهي اخير محمد مايليکهن اشاره کرد اما علي دايي بدون هرگونه واکنش تندي به آن عنوان کرد: جواب اين آقا را نميدهم. جوابش ميماند براي بعد از خروج از دادگاه. او خيلي حرف ميزند و مردم ميدانند. بعد از اينکه قانون جواب او و همکارش را داد حرف ميزنم. کسي با فريادشيران کاري نداشت اما ببينيد او چقدر عليه ما مصاحبه کرد. چرا با او برخوردي نکرديد؟ ايشان به چه حقي عليه من مصاحبه ميکند؟ من به هيچ عنوان راي کميته انضباطي را قبول ندارم و ميگويم اين راي سراسر ناعدالتي است. اين همه زحمت ميکشيم پول درميآوريم که به حساب فدراسيون بريزيم؟! اگر قرار باشد کسي ظلم کند من هم پروندههاي قديمي را به جريان مياندازم تا ببينيم چه کسي ضرر ميکند.

  . . .

 2. 3 کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (21st October 2013), Mohammadreza (21st October 2013), عشقه سرخ (21st October 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  یـــ جــا !
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,130
  تشکر
  12,359
  تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  افرین علی اقا....
  واقعا مجید جلالی هم به قول علی اقا حرف قشنگی زده...

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا