دل پیرو(1):رئال تیمی بالغ به نام یووه را پیش رو دارد؛تشویق شدن در برنابئو، معبد فوتبا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دل پیرو(1):رئال تیمی بالغ به نام یووه را پیش رو دارد؛تشویق شدن در برنابئو، معبد فوتبا

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

دل پیرو(1):رئال تیمی بالغ به نام یووه را پیش رو دارد؛تشویق شدن در برنابئو، معبد فوتبا

تشویق من در برنابئو بعد از دو گلی
    2008 زدم یکی ازبهترین خاطرات فوتبالی ام است. برای من آن تشویق آنقدر ارزشمند بود که انگار افتخاری فردی به دست آورده ام.
    سایت گل- در سالهای قبل الساندرو دل پیرو یکی از مهره های بی بدیل یوونتوس بود؛ او در میان هواداران بینکونری یک اسطوره است؛ چیزی مثل رائول گونسالس در قلب هواداران رئال.
    دل پیرو در طول سالهای 1993 تا 2012 برای بینکونری توپ می زد ودر 89 بازی لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن این تیم به میدان رفت اماحالا از راه دور بازیهای تیمش را دنبال می کند ودر انتظار مصافی تماشایی میان رئال و یوونتوس است.
    او در گفتگو با روزنامه آ.اس شرکت کرده و به آنالیز شرایط این دو تیم درآستانه این بازی حساس پرداخته. متن صحبتهای او را در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم. این بخش اول صحبتهای دل پیروسـت:
    *اولین خاطراتت از رئال مادرید چیست؟
    در دهه 1980 به شدت تحت تاثیر رئال مادرید بوتراگنیو بودم. آنها هر دروازه ای را تهدید می کردند .من از طریق تلویزیون بازیهای بویو، چندو، کاماچو، سانچس، میچل واوگو سانچس را دنبال می کردم و آنها راتحسین می کردم
    *چه حافظه ای داری
    من خاطرات اولین باری که با یووه در سال 1996 به برنابئو رفتم را در ذهنم ضبط کرده ام. بعد از آنکه بارها این استادیوم رویایی را در تلویزیون دیده بودم، به آنجا رفتم و تیم فرناندو ایئرو و روبرتو کارلوس را تحسین می کردم. چطور می توان رائول را فراموش کرد. او راواقعا تحسین می کنم. فکر می کنم که کارنامه ورزشی او به موازات من بود. ولی به عنوان یک بازیکن، بازی نیمه نهایی سال 2003 را در یاد دارم. در آن زمان مقابل تیمی مملو از پدیده هایی مثل رونالدو و زیزو بازی کردیم و توانستیم به دور بعد برسیم. امروزه رئال مادرید بزرگ دیگری را با حضور رونالدو شاهد هستیم
    *باوجودی که از یووه جدا شده ای ولی خودت را یکی از مردان این تیم می دانی.نه؟
    من همیشه یک تیفوسی یوونتوس خواهم بود.از بچگی طرفدار یووه بودم و وقتی بازیکن و کاپیتان یووه بودم هم همین حس را داشتم وحالا که در اف سی سیدنی هستم هم طرفدار یوونتوسم. تیفوسی ها کارهای زیادی برای من کردند.گذشته من هیچ وقت پاک نمی شود. خاطرات فراموش نمی شوند. چطور می توان بعد از 20 سال همزیستی جدا شد؟
    *چه کسی اولین بار تورا پینتوریچو (یک نقاش رناسنتیست) یووه نامید؟
    جیووانی آنیلی، یک مرد فوق العاده که شیفته رئال مادرید وبازی خوبش بود. یک روز او گفت:« اگر باجو رافائل است، دل پیرو هم پینتوریچو است.» او می خواست نشان دهد که من هم یک بازیکن بامهارت هستم که باید مهارت هایم را نشان دهم و می توانم برای سالیان سال پیراهن شماره 10 یووه را برتن کنم
    * یوونتوس کنونی از چه زمانی پدیدار شد؟
    این یوونتوس با کسب دو قهرمانی متوالی در سری آ نشان داد که به مسیر پیروزی برگشته و دوباره تیم بزرگی است. دراروپا شرایط متفاوت است ولی رئال مادرید تیمی بالغ را پیش رو دارد که عزم راسخی دارد و نیاز مبرمی به کسب امتیاز از دو مصاف با رئال دارد تا بتواند برای صعود به دور بعد بجنگد.
    *یادت می آید که بعد از دو گلی که در برنابئو زدی، مورد تشویق هواداران رئال قرار گرفتی؟
    من در کارنامه ورزشی ام مورد لطف و محبت خیلی ها در اروپا و درایتالیا قرار داشتم.ولی بهترین خاطراتی که در ذهنم نقش بسته، دوخاطره است: بزرگداشتی که هواداران در آخرین بازی من در تورین برایم برگزار کردند و تشویق من در برنابئو بعد از دو گلی که در سال 2008 زدم. برای من آن تشویق آنقدر ارزشمند بود که انگار افتخاری فردی به دست آورده ام. مورد تشویق قرار گرفتن در معبد فوتبال دنیا، ارزش مادی ندارد. این بیانگر روحیه ورزشی بالای این مردم و توانایی بالای آنها برای تشویق بازیکن تیم حریف بود، حتی در شرایطی که تیمشان داشت می باخت. تا به امروز خاطره مشابهی را به یاد ندارم و از این مصاحبه متشکرم که به من این فرصت را دادید تا از این هواداران تشکر کنم.
    *دو گل فوق العاده زدی. گل دومت یک ضربه ایستگاهی بود که درمقابل دیواره دفاعی ای که توسط کاسیاس بد چیده شده بود به ثمر رسید.
    من این گل را اینگونه می بینم: من خودم فوق العاده زدم( می خندد) فکر می کنم که کاسیاس دیوار را اینگونه چیده بود تا جهت ضربه مرا عوض کند ولی من زاویه دقیق را گرفتم.گلی زیبا و سرنوشت ساز بود. گلهای زیبایی که تو را به برد نرسانند، خیلی کم هستند.

soltan cr7

2. 4 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bahareh88 (23rd October 2013), στρατιώτης-313 (25th August 2014), s A r A (23rd October 2013), UniQue (23rd October 2013)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    وای چقد دلم براش تنگ شد

4. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bahareh88 (23rd October 2013), UniQue (23rd October 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده