نوری: پرسپولیس یازده ناجی دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نوری: پرسپولیس یازده ناجی دارد

روزنامه تماشا:
    نه ذوب بلکه هر تیمی مقابل قرار می گیرد غم و غصه خود را فراموش می کند

سه گل و گرفتن یک ضربه پنالتی کارنامه مهدی نوری در نیم فصل دوم است که در نیم فصل اول با کج سلیقگی مربیان نتوانست بازی های دلخواهش را به نمایش بگذارد. نوری در نیم فصل اول با علی کریمی تداخل وظیفه داشت و همین مسئله باعث شده بود کاملا سردرگم بازی کند ولی شروع نیم فصل دوم ورق برای او برگشت و در پازل دنیزلی هم کریمی و هم نوری منجی پرسپولیس در بازی های گذشته بودند. نوری در گفتگو با تماشا شرایط تیم را برای بازی با ذوب آهن مناسب ارزیابی می کند و در ادامه امیدوار است بتوانند روند مثبت تیم را به ثبات و تداوم برسانند.
    - با گذشت 22هفته از لیگ همچنان این سوال که چرا پرسپولیس روند پرنوسانی دارد مطرح می شود. به نظرت دلیلش چیست؟
    واقعا نمی دانم دلیلش چیست! برای خودمان هم جالب است که در بازی هایی که مستحق باخت نبودیم و با انگیزه وارد زمین شده بودیم اینگونه با شکست زمین را ترک کردیم. شرایط بازی برای ما خوب پیش می رفت و ما موقعیت های خوبی را هم به وجود آورده بودیم که متاسفانه گل های بدی خوردیم و بازی را واگذار کردیم. ما باید بتوانیم روند خوب خود را تداوم ببخشیم و به یک ثبات نسبی برسیم تا فصل را تمام کنیم.
    - نظرت درباره گل هایی که میثاق مقابل نفت خورد چیست؟ با این هجمه ای که برای او به راه افتاده موافقی؟
    من بعد از بازی مصاحبه ای انجام دادم که متاسفانه برداشت بدی از آن شد. من نمی خواستم کار او را زیر سوال ببرم. به هر حال وقتی گل می خوریم همه مقصر هستند و نباید فقط یک نفر را مقصر قلمداد کرد. همانطور وقتی که گل میزنیم همه در گل و برد تیم شریک هستند در زمان باخت هم به همانگونه است. ما باید سازمان دفاعی مان را قوی تر کنیم. ما در فاز تهاجمی قوی هستیم و می توانیم موقعیت سازی و حتی به گل هم برسیم اما متاسفانه در سازمان دفاعی کمی مشکل داریم و باید همه بازیکنان بیشتر در دفاع به تیم کمک کنند. میثاق یکی از بهترین گلرهای ایران است که باتوجه به فیزیکی که دارد می تواند بهترین گزینه حتی برای تیم ملی باشد و دروازه تیم ملی را هم بیمه کند. نباید در این زمان او را تحت فشار قرار دهیم و همه گناه را گردن او بیندازیم.
    - رفتن علیرضا حقیقی به تیم ضربه نزد؟
    حقیقی دروازه بان شایسته ای است که واقعا خوشحال شدیم که توانست به چیزی که استحقاق داشت برسد و برایش آرزوی موفقیت می کنم.
    - روحیه تیم بعد از این شکست چگونه است. آماده بازی با ذوب اهن هستید؟
    ما باید برای بازی با ذوب آهن کاملا خود را مهیا کنیم. ریکاوری خوبی را برگزار کردیم و از نظر بدنی هم مشکلی نداریم. ذوب یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است و ما اسیر شایعات و حواشی های به وجود آمده در مورد ذوب نمی شویم و کار خودمان را انجام می دهیم و به دنبال سه امتیاز این دیدار هستیم و مطئنا ذوبی ها دست خالی تهران را ترک خواهند کرد. در این مدت حرف هایی زیادی شنیدیم که ذوب نمی خواهد مقابل ما بازی نکند اما هر تیمی مقابل ما قرار می گیرد تمام مشکلات و غم و غصه خود را فراموش می کند!
    - در دور برگشت کاملا متفاوت ظاهر شدی و بعنوان ناجی پرسپولیس شناخته می شوی. دلیل تغییر روند بازی هایت چه بود؟
    متاسفانه به بازیکنی که گل می زند بیشتر توجه می شود. من در نیم فصل اول هم علیرغم تغییرات زیاد در پست بازی ام سعی می کردم خواسته های مربیان را اجرا کنم. الان هم به هیچ وجه دوست ندارم از من بعنوان ناجی پرسپولیس نام برده شود. همه ما در کنار هم زحمت می کشیم و دوست داریم پرسپولیس را موفق کنیم. به نظرم پرسپولیس 11 ناجی دارد که باید در کنار هم پرسپولیس را به جایگاه واقعی اش برسانیم.
    - کسر 10درصدی قراردادتان بعد از باخت به نفت تیم را از نظر فکری دچار مشکل نمی کند تمرکزتان را بهم نمی ریزد؟
    چنین چیزی به ما اعلام نشده و انشااله که این موضوع صحت نداشته باشد.هر وقت اعلام کردند فکری درباره آن می کنیم.
    دو کارته هستی و بعد از این بازی با استقلال دیدار می کنید. نمی ترسی با دریافت کارت بازی استقلال را از دست بدهی؟
    من هفته دوازدهم آخرین کارتم را دریافت کردیم و الان در هفته 22قرار داریم و اینقدر حرفه ای هستم که کارت بیجا نگیرم. در حال حاضر تمام تمرکزم روی این بازی است و می خواهم سه امتیاز این بازی را بگیریم. حتی اگر مجبور شوم تا در این بازی کارت بگیرم هم برایم مهم نیست و کسب سه امتیاز این بازی هم برای ما ارزشمند است.
    - دنیزلی در کنارش دستیاری ندارد و این مسئله را یکی از مشکلات او می دانند. نظرت در اینباره چیست؟
    من بازیکن هستم و کارم را انجام می دهم و به این مسائل کاری ندارم. بهتر است جواب این سوال را از خود ایشان بپرسید.

2. کاربر مقابل از zahra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

IMAN (28th January 2012)