مسلمان : اميدوارم بتوانم نيم فصل به پرسپوليس بروم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مسلمان : اميدوارم بتوانم نيم فصل به پرسپوليس بروم

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

مسلمان : اميدوارم بتوانم نيم فصل به پرسپوليس بروم

هافبک تيم فوتبال ذوب آهن منتظر است که شرايط پرسپوليسي شدنش فراهم شود تا در نيم فصل دوم در جمع شاگردان دايي توپ بزند.
    محسن مسلمان در گفت و گو با ايسنا، درباره آخرين وضعيت انتقال خود به پرسپوليس، شکست سنگين ذوب آهن برابر داماش، شرايط ذوب آهن در ليگ برتر و نظر لوکا بوناچيچ درباره انتقالش به پرسپوليس صحبت کرد.

* از بازي روز گذشته شروع کنيم. ذوب آهن سنگينترين شکست فصل خود را مقابل داماش تجربه کرد.

ما در اين بازي ابتدا يک بر صفر از داماش پيش افتاديم اما در نيمه نخست دو گل خورديم و کارمان سخت شد. در نيمه دوم براي جبران گل هاي خورده تلاش کرديم اما هرچه زديم به در بسته خورد و از آن طرف ضد حمله هاي داماش تبديل به گل مي شد. حق مان باخت بود اما نه با اين نتيجه. روز خوب ما نبود.

* با اين باخت به قعر جدول نزديک تر شديد.

بله متاسفانه با اين باخت شرايط مان سخت شد. بازيکنان ما بايد بيدار شوند. سال گذشته هم چنين شرايطي داشتيم. مدام مي گفتيم از بازي بعد جبران مي کنيم اما چشم باز کرديم و ديديم در بازي پلي آف هستيم. اميدوارم با حضور آذري در رأس باشگاه بتوانيم در نيم فصل تيم را تقويت کنيم و ذوب آهن در نيم فصل دوم به جايگاه واقعي خود برگردد.

* البته شما که ظاهرا از نيم فصل دوم در ذوب آهن نيستيد.

ببينيد واقعا خودم هم نمي دانم که چه اتفاقي مي افتد. رويانيان و آذري با هم توافق کرده بودند که در ازاي رفتن من به پرسپوليس غريبي و خانزاده به

ذوب آهن بيايند که ظاهرا اين دو بازيکن با اين موضوع مخالفت کرده اند. الان هم نه آذري جواب من را مي دهد نه رويانيان. من هم بازيکن آزاد نيستم

که رفتنم دست خودم باشد.

* يعني ممکن است همه توافقات بر هم بخورد؟

همانطور که گفتم من از آخرين مذاکرات دو باشگاه خبر ندارم. پرسپوليس من را براي نيم فصل مي خواهد. اگر شرايط فراهم شود مي روم وگرنه در ذوب آهن مي مانم.

* خودت چقدر دوست داري اين انتقال انجام شود؟

من که خيلي دوست دارم به پرسپوليس بروم. سال جام جهاني است و کي روش هميشه روي استقلال و پرسپوليس نظر دارد. اميدوارم مشکلات حل شود و بتوانم نيم فصل به پرسپوليس بروم. آقاي دايي هم به من لطف دارد و علاقه دارم با او کار کنم.

* نظر لوکا بوناچيچ چيست؟

لوکا که من را بازي نمي دهد و مي گويد تو تمرکز نداري و ذهنت در تهران است، پس بايد بروي! فعلا منتظرم که چه اتفاقاتي رخ مي دهد.

2. 2 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (25th October 2013), UniQue (25th October 2013)