مهاجم تیم سپاهان گفت:اگر در سال جام جهانی نبودیم،ناراحتی در کار نبود.
به گزارش اوج،آرش افشین پس از شکست تیمش در بازی مقابل ملوان درباره دلیل ناراحتی اش در بازی با مس عنوان کرد:در آن بازی از اینکه بازی نکرده بودم ناراحت شدم.به هر حال انتظار نداشتم بازی نکنم.

وی ادامه داد:پیش از حضور در سپاهان اهداف و فکرهای زیادی داشتم که در سپاهان به آنها برسم.متاسفانه تا امروز به هیچکدام از آنها نرسیده ام.فقط شرمنده مردم هستم که خیلی من را حمایت کردند.

مهاجم سپاهان افزود:در سال جام جهانی قرار داریم و باید خیلی مراقب باشم.اگر در سال جام جهانی نبودیم،ناراحتی در کار نبود.با این وجود من بازیکن هستم و تابع تصمیمات باشگاه خواهم بود اما در سال مهمی که در آن هستیم باید شرایط خوبی داشته باشم.

وی درباره اینکه چرا نسبت به زمان حضورش در فولاد افت کرده است گفت:شرایط امروز من با زمان فولاد خیلی فرق دارد.آنجا اعتماد به نفس بالایی داشتم ولی الان این شرایط نیست و اوضاع برایم عوض شده است.از لحاظ روحی هم خیلی به هم ریخته ام.

افشین درباره اینکه در نیم فصل در سپاهان می ماند یا نه اظهار داشت:هنوز مشخص نیست.اگر این روند ادامه داشته باشد فکر می کنم جدایی ام به نفع باشگاه و خودم خواهد بود.البته همه چیز به باشگاه برمی گردد.فعلا تصمیم قطعی ندارم.