نورمحمدی: باید با زمین تختی کنار بیاییم/ رقبا مسیر صدرنشینی پرسپولیس را هموار کردند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نورمحمدی: باید با زمین تختی کنار بیاییم/ رقبا مسیر صدرنشینی پرسپولیس را هموار کردند

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

نورمحمدی: باید با زمین تختی کنار بیاییم/ رقبا مسیر صدرنشینی پرسپولیس را هموار کردند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای کسب سه امتیاز و حضور در بالای جدول باید با زمین نامناسب تختی کنار بیاییم.
    علیرضا نورمحمدی اظهار داشت: خوشبختانه پس از یک بازی سخت و 120 دقیقهای مقابل پدیده با یک روحیه خوب آماده یک بازی قابل قبول در لیگ برتر هستیم.

وی افزود: همیشه اولین بازی در لیگ برتر سختی خاص خودش را داشته و شرایط عجیبی دارد اما خوشبختانه ما خوب توانستیم از این دیدار روسفید بیرون بیاییم. البته پدیده فقط نامش لیگ یکی بود.

نورمحمدی ادامه داد: البته باید این را بدانیم که تمرکز تیمی ما باید 90 دقیقهای باشد. در بازی با پدیده خودتان دیدید یک لحظه تمرکز ما به هم خورد و کار به وقت اضافه کشیده شد که خدا را شکر جبران کردیم در غیر این صورت آن اشتباهمان نابخشودنی بود.

نورمحمدی در مورد گلزنیاش مقابل پدیده گفت: خودتان میدانید من امسال برای پرسپولیس کم بازی کردم اما همیشه سعی کردم آماده بازی باشم.ما بر روی ضربات ایستگاهی خطرناکترین تیم ایران هستیم، چون به خوبی شرایط را درک میکنیم. خیلی خوشحالم که مؤثر بودم بالاخره گلزنی برای یک مدافع لذتبخش خواهد بود. امیدوارم باز هم این اتفاقات برای من بیفتد.

وی در مورد کسر امتیاز از پرسپولیس نیز گفت: بالاخره تصمیم بوده که گرفته شده اما به نظرم هواداران ما به کسی بیاحترامی نکردند. ما باید طوری بازی کنیم که کسر یک امتیاز به چشم نیاید. البته واقعا بازیها در لیگ برتر دشوار است و باید یک طوری این اتفاق را جبران کنیم تا بعدا گریبانگیرمان نشود.

وی افزود: الان خبر خوش این است که رقیبان ما با نتایجی که گرفتهاند راه را برای حضور ما در صدر جدول پس از چند مدت باز کردند تا ما آن طلسم چند مدت گذشته را بشکنیم و با حضور در صدر جدول خط و نشانمان را برای قهرمانی در پایان جدول بکشیم.

نورمحمدی همچنین در مورد بازی با راهآهن گفت: راهآهن در این چند مدت نشان داده تیم بسیار خطرناک و فرصتطلبی است. همه بچهها حساسیت این بازی را میداند از طرفی دیگر ما باید در شرایطی به این سه امتیاز حساس فکر کنیم که با زمین تختی هم باید کنار بیاییم اما اینها دلیلی نمیشود که ما پس بکشیم چون ما باید از اشتباهات تیمهای دیگر بهترین استفاده را بکنیم و حضورمان در بالا و صدر جدول را جشن بگیریم.

وی در پایان درباره تبریکهای عجیب بازیکنان پس از گلزنیاش گفت: بالاخره همه بچهها از گلزنی من خوشحال بودند، دلیلش را نمیدانم. شاید من را خیلی دوست دارند البته من چند هفته بود بازی نکردم و خیلی از بچهها دوست داشتند گل بزنم. به همین دلیل به من تبریکات ویژهای میگفتند سعی میکنم باز هم از این گلها بزنم تا برای بازیکنان عادی شود.

2. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Behroozz (26th October 2013), M@HS@_Antikise6 (26th October 2013)

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    امان از این زمینا
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    زمبن درجه A خخخ ولی شاید بچه ها خسته باشن ولی باید این بازی رو ببریم تا به صدر جدول صعود کنیم

نام واقعی
    بــهــــــــــــــــــروز
    استاتوس
    عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
    شغل و حرفه
    درس خـونـدن !
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
    یاد شده