عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت : در بررسی پرونده فساد در فوتبال به دنبال پیدا کردن ریشه های ناپاکی در این رشته ورزشی هستیم و هر کسی اطلاعاتی در این زمینه دارد برای این کمیسیون ارسال کند.
حمید رسایی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: موضوع تبانی و فساد در فوتبال که در کمیسیون اصل 90 در حال بررسی است به من سپرده شده و روال ما در بررسی این پرونده این است که از کسانی که دراین موضوع دست اندرکار هستند یا اطلاعاتی دارند،دعوت کنیم وبه نتیجه لازم برسیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر در مرحله جمع آوری اطلاعات هستیم و طبیعی است که این مرحله برای رسانه ای شدن مسائل زود است.

مسئول رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال گفت: تاکنون برخی افراد درباره این موضوع به مجلس دعوت شده اند وافراد دیگری هم در آینده دعوت خواهندشد اما حضوراین افراد در مجلس به معنای فاسد یا پاک بودن آنها نیست و صرفا برای بررسی پرونده دعوت می شوند. این نشست ها ابتدایی بوده وهیچ تصمیمی درآنها اتخاذ نمی شود، نتیجه نهایی پس از بررسی موضوع طی گزارشی رسمی اعلام می شود.

وی گفت: آدرس پست الکترونیک asl90football@gmail.comاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید آماده است تا اگر فردی اطلاعاتی درباره فساد و تبانی در فوتبال داشته باشد آن را در اختیار این کمیته قرار دهد و سپس اگر ضرورت داشت حتی برای پیگیری بیشتر به کمیسیون دعوت شود.

رسایی در باره اینکه گفته می شود عده ای علاقه ندارند رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال به نتیجه برسد گفت: طبیعی است که وقتی در جایی فساد وجود داشته باشد عده ای علاقه به افشای آن نداشته باشند. البته این حرف به معنای آن نیست که منظور من همان افرادی باشد که احتمالا در رسانه ها به عنوان مفسدین فوتبال مطرح می شوند.

نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:هدف ما بررسی مسائل فنی در فوتبال نیست بلکه به دنبال این هستیم که در بررسی این پرونده به ریشه فساد در فوتبال دست پیدا کنیم تا مشخص شود چه عاملی باعث به وجود آمدن این حرف وحدیث ها شده است.