انصاری فرد: چه شد بعد از رفتن ژوزه ما 6 گل به ملوان زدیم؟/ از استقلال 6 امتیاز...
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: انصاری فرد: چه شد بعد از رفتن ژوزه ما 6 گل به ملوان زدیم؟/ از استقلال 6 امتیاز...

 1. #1


  محل سکونت
  قزوین- بوئین زهرا- آراسنج
  نام واقعی
  هادی
  استاتوس
  پرسپولیس
  شغل و حرفه
  كارمند
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,485
  تشکر
  7,112
  تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  انصاری فرد: چه شد بعد از رفتن ژوزه ما 6 گل به ملوان زدیم؟/ از استقلال 6 امتیاز...

  به گزارش خبرگزاری فارس، کریم انصاریفرد، مهاجم تیم تراکتورسازی تبریز این روزها به عنوان آقای گلی در صدر جدول گلزنان حضور دارد. این بازیکن با گذشت زمان جای خودش را در ترکیب تراکتورسازی پیدا کرده و امید زیادی به آینده دارد. از همین رو با این بازیکن گفتوگویی انجام دادیم که در زیر میخوانیم:


  فارس: این روزها خیلی خوب برای تراکتورسازی گل می زنی و به نظر می رسد که به روزهای اوج خودت برگشته ای.


  خدا را شکر طبق برنامههایی که از ابتدای فصل داشتیم همه با کمک یکدیگر تا اندازه زیادی به هدفمان رسیدهایم اما هنوز راه سختی در پیش داریم. ما خوشبختانه نتایج خوبی را در چند وقت اخیر گرفتهایم و از ابتدای فصل تا الان جزو مدعیان هستیم. از طرف دیگر من هم با وجودی که توانستم انتظارات را جواب بدهم و این اتفاق برایم خیلی خوشحالکننده است.


  فارس: پس چرا در پرسپولیس این طور نبودی؟


  من الان بازیکن تراکتورسازی هستم و اتفاقات پارسال را همه به خوبی میدانند. امسال میخواهم تمرکز روی تیم خودم داشته باشم. به همین دلیل زیاد دوست ندارم به گذشته فکر کنم.


  فارس: اما مردم دوست دارند ناگفتههایی را از زبان انصاریفرد بشنوند.


  من به دنبال بهانه و این حرفها نیستم و کار خودم را انجام میدهم بالاخره باید قبول کنیم که فصل گذشته عدم شناخت نسبت به تیم باعث شد تا پرسپولیس ضربه بخورد.


  فارس: منظورتان چیست؟


  باز هم میگویم که فصل گذشته تیم بسیار خوبی داشتیم اما عدم شناخت ژوزه از پرسپولیس به ما لطمه زد و مشکلاتی گریبانگیر ما شد. نمیخواهم پشت سر مربی خودم حرفی بزنم چون عادت به این کار ندارم اما شما نگاه کنید وقتی ژوزه بود ما همیشه دچار تغییرات و مسائل مختلف بودیم ولی همه چیز عوض شد.


  فارس: بعد از تغییر ژوزه؟


  بله. شرایط ما در نیم فصل اول با نتایجی که کسب کرده بودیم بسیار سخت و ناراحت کننده بود. نمیخواهم درباره گذشته حرف بزنم و فقط میخواهم برایتان مثالی بزنم. بعد از اینکه ژوزه از پرسپولیس رفت ما پس از 8 روز با ملوان بازی کردیم و سوالم اینجاست که چه اتفاقی افتاد که به ملوان 6 گل زدیم و من 3 گل زدم و سپس بازیکنان یکی پس از دیگری موفق ظاهر میشدند.


  فارس: به نظر شما دلیلش چیست؛ شاید ژوزه را دوست نداشتید؟


  من این حرف را قبول ندارم. من دلیل موفقیت را شناخت یحیی گل محمدی از پرسپولیس میدانم. همه با هم دوست بودند، مثل قبل تمرین میکردیم اما زمان گذشته یعنی زمان ژوزه با یحیی فرق داشت مثلا شما شرایط پارسال پرسپولیس و امسال را بخواهید مقایسه کنید در همین موقع به چه نتیجهای میرسید. در کل من برای کمک به پرسپولیس آمدم اما عدم شناختها باعث شد تا شرایطی به وجود بیاید که من از این تیم جدا شوم و به تراکتور بیایم و زیاد دوست ندارم به عقب برگردم.


  فارس: پس از انتقالت در این شرایط خیلی راضی هستی؟


  بله. تراکتورسازی همیشه قهرمان و یا نائب قهرمان ایران است. تیمی است که همیشه مدعی بود و قرمز میپوشد. درست است که برخی مواقع با بدشانسی و کمبود یک یا دو امتیاز به قهرمانی نرسیده اما همیشه جزو مدعیان بوده است و باید این روند را ادامه دهد تا باز هم دل هواداران میلیونیاش را شاد کند.


  فارس: اما چرا شما در تبریز مثل بازیهای خارج از خانه بازی نمیکنید؟


  دلیلش واضح است، از دقیقه اول میخواهیم گل بزنیم و بسیار عجول هستیم. چون میخواهیم خیلی زود دل هوادارانمان را روی سکوها به دست آوریم. چون همیشه برای ما سنگ تمام گذاشتند و ما شرمنده آنها هستیم. یکی از عوامل عدم نتیجهگیری ما در خانه همین است. البته در برخی بازیها نیز عوامل دیگری باعث ناکامی ما شد.


  فارس: چه عواملی؟


  منظورم بازی با فولاد و آن پنالتی معروف است که یک ذره به تیم حاشیه وارد کرد. البته به نظرم باید آن دیدار بیشتر بررسی میشد. علیرغم اینکه قبول دارم در تبریز خوب نتیجه نگرفتهایم، اما مطمئنم در آینده خیلی بهتر خواهیم شد.


  فارس: آیا باز هم مثل بازی با استقلال خوزستان به هت تریک فکر میکنی؟


  بله. درست است که گل زدن همیشه به اسم مهاجم تمام میشود اما من معتقدم که واقعا در تیم ما خیلی چیزها باعث میشود تا من و امثال من گل بزنیم. مخصوصا در بازی مقابل استقلال خوزستان که به نظرم خیلی خاص بود.

  فارس: منظورت از خاص بودن بازی چیست؟


  هوای گرم جنوب و شرایط بازی. ما اگر این بازی را نمیبردیم قطعا از کورس قهرمانی با توجه به نتایج تیمهای دیگر به اندازه کمی عقب میافتادیم. به همین دلیل یک دل شده بودیم تا اجازه ندهیم این فاصله زیاد شود اما شرایط اهواز را خودتان بهتر میدانید. من در یک صحنه وقتی به عقب برگشتم و هافبکها و مدافعان تیم خودمم را در آن آب و هوا دیدم شرمنده شدم. وقتی زحمات آنها را دیدم باور کنید برای بنده خداها دلم سوخت اما به تک تک همبازیهایم افتخار کردم. شاید همه میگویند کریم گل زده اما من بخشی از آن را قبول ندارم.


  فارس: چرا؟


  چون پشت سرم از دروازه گرفته تا مدافعان و هافبکها خیلی زحمت کشیدهاند و خدا خواست که من جواب زحمات آنها را با زدن 3 گل و یک پاس گل بدهم و شرمنده آنها نشوم. باور کنید هدف من فقط این بود که یه طوری خستگی را از تن بازیکنان به در کنم و گلهایم را تقدیم هواداران تراکتور کنم.


  فارس: بودن علی کریمی هم تاثیرگذار بود؟


  صد در صد بله. از آن موقع که علی کریمی را میشناختم چه در پرسپولیس و یا در تیم ملی حتی زمانی که با او رو در رو بودم ارزشهای او را میدانستم. من به مدت 4 سال کنار کریمی بازی کردم در تیم ملی و یا در پرسپولیس. به همین دلیل معتقدم اگر کریمی 90 راه برود و صاف بایستد باز هم برای تیمش یک نعمت بزرگ است و هرگز نباید از این موضوع گذشت. کریمی از همه لحاظ بمب روحیه است چه فنی و یا مسائل دیگر که خودتان همه را بهتر میبینید البته پاسهای او و جادوگریاش دیگر قابل تشخیص نیست.


  فارس: قهرمان میشوید؟


  کار خیلی سخت است اما ما دوست داریم یک امتیازمان برگردد. دلیلی نداشت ما را یک امتیاز جریمه کردند.


  فارس: مگر هواداران شما بیاحترامی نکردند؟


  واقعا خیر. بازیکن حریف بود که اول به هوادار ما بیاحترامی کرد. قطعا وقتی یک هوادار هر کجای ایران باشد روی یک بیاحترامی این طور عکسالعمل نشان میدهد شاید در دنیا هم این طور باشد. امیدوارم یک امتیاز ما برگردد چون خیلی به آن احتیاج داریم شاید اگر تیمهای دیگر از آن امتیاز کم شد دلیلش اتفاقاتی بود که از داور افتاده اما مسائل ما به داور ربطی نداشت و بازیکن حریف به هواداران ما توهین کرد که نباید ساده از این گذشت.


  فارس: با بازیهایی که انجام دادید تا پایان هفته چهاردهم عنوان بهترین گلزن را به خودتان اختصاص دادی. نظرت چیست؟


  بله. تیمی که مدافع و هافبکش جزو بهترینها باشد قطعا میتواند در امر گلزنی موفقتر باشد. ما چه در دفاع و یا در حمله و حتی گلزنی همه یکی هستیم. اگر من گل زدم دقیقی، ابراهیمی، کریمی، کاظمیان، مدافعان، هافبکها، کادر فنی و همه باعث شدند کمتر گل بخوریم. من هم از طرفی دیگر از فرصتها بهترین استفاده را کردم. خوشبختانه در تراکتور هدف اصلی ما در سه جام یکی است.


  فارس: در پایان نظرتان درباره بازی با استقلال چیست؟


  به نظرم این بازی 6 امتیازی است و من مطمئنم صد در صد ورزشگاه یادگار لبریز از هوادار میشود. اگر هواداران تراکتور 6 امتیاز رامیخواهند از آنها میخواهیم که جا برای سوزن انداختن در ورزشگاه یادگار نباشد. بازی بسیار سختی را در پیش داریم اما به برد شیرین مقابل استقلال خوزستان به دست آوردیم می خواهیم هر چه سریعتر به بالای جدول رسیم. اگر خدا خواست گل میزنم و اگر هم نشد مطمئن باید بهترین پاس گل را به هم تیمیهایم میدهم. احترام خاصی برای استقلالیها قائلم اما ما این 6 امتیاز را برای رفتن به صدر جدول میخواهیم.
  <div style="text-align: center;">&nbsp;
  </div>

 2. 6 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (28th October 2013), AliReza (28th October 2013), ebiredboy (28th October 2013), kimiya 1 (28th October 2013), lovely boy (28th October 2013), RaMiN (28th October 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  فردیس پلاک3
  نام واقعی
  امین
  استاتوس
  علی فقط کریمی
  شغل و حرفه
  محصل
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  938
  تشکر
  3,933
  تشکر شده 1,106 بار در 583 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  حرفه دلو زدی..................

 4. #3


  محل سکونت
  یـــ جــا !
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,130
  تشکر
  12,359
  تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  قدر تورو ندونستن!
  امیدوارم ی روز برگردی به تیمت..

 5. کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  kimiya 1 (28th October 2013)

 6. #4


  محل سکونت
  زیر سایتون
  نام واقعی
  محمد رضا
  استاتوس
  آنتی کیسه
  شغل و حرفه
  student
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,710
  تشکر
  4,045
  تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 61 تاپیک

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا