مرحله يک هشتم نهايي رقابتهاي جام اتحاديه فوتبال انگليس با پيروزي آبيپوشان شهر منچستر و سفيدهاي پايتخت پيگيري شد.

در ادامه ديدارهاي دور چهارم ليگ اتحاديه فوتبال انگليس موسوم به کپيتال وان، شب گذشته (چهارشنبه) 2 ديدار به صورت همزمان برگزار شد که در مهمترين بازي، تيم منچسترسيتي، نايب قهرمان فصل گذشته ليگ برتر ميهمان نيوکاسل بود و موفق شد اين تيم را در وقتهاي اضافه با نتيجه 2 بر صفر شکست دهد. گلهاي اين بازي را آلوارو نگردو در دقيقه 99 و ادين ژکو در دقيقه 105 به ثمر رساندند.

به گزارش تسنيم،شب گذشته همچنين تاتنهام در لندن ميزبان هالسيتي بود و اين بازي را که در پايان وقتهاي معمول و اضافي با تساوي 2 بر 2 خاتمه يافت در نهايت با نتيجه 8 بر 7 در ضربات پنالتي به سود خود به پايان رساند. گيلفي سيگاردسون در دقيقه 16 و هري کين در دقيقه 108 گلهاي تاتنهام را به ثمر رساندند و براي هال سيتي نيز برد فريدل، دروازهبان تاتنهام در دقيقه 53 به اشتباه دروازه خودي را باز کرد و در ادامه پل مک شين در دقيقه 98 دومين گل ميهمان را به ثمر رساند.

در تنها ديدار باقي مانده از مرحله يک هشتم نهايي جام اتحاديه انگليس امشب ساندرلند ميزبان ساوتهمپتون خواهد بود. در مرحله يک چهارم نهايي جام اتحاديه انگليس که از 17 دسامبر (26 آذر) آغاز ميشود، تاتنهام ميزبان وستهام و استوک سيتي ميزبان منچستريونايتد خواهند بود. همچنين منچسترسيتي بايد به خانه لسترسيتي برود و چلسي نيز با برنده جدال ساندرلند و ساوتهمپتون بازي خواهد کرد.