رویانیان: ۷ آذر ماه با میلان بازی خواهیم کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: رویانیان: ۷ آذر ماه با میلان بازی خواهیم کرد

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

رویانیان: ۷ آذر ماه با میلان بازی خواهیم کرد

پرسپولیس انلاین: محمد رویانیان از برگزاری دیدار دوستانه پرسپولیس با ستارگان میلان در تاریخ ۷ آذر خبر داد و از باشگاه استقلال، سازمان لیگ و ورزشگاه آزادی برای انجام این بازی درخواست همکاری کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره حضور تیم ستارگان میلان برای برگزاری بازی دوستانه با سرخپوشان پایتخت اظهار کرد: ما از ابتدا دنبال جلب نظر میلانیها برای برگزاری این بازی دوستانه بودیم اما به موانعی خوردیم که به خاطر زمان بازی توافقات را به عقب میانداخت. دفعه اول تاریخ پیشنهادی آنها با ایام تاسوعا و عاشورا همزمان بود و از آنها خواستیم که تاریخ دیگری پیشنهاد دهند.
    او ادامه داد: تاریخ بعدی که از سوی آنها پیشنهاد شد ۷ آذر بود اما با توجه به اینکه در آن روز استقلال با گسترش فولاد در ورزشگاه آزادی بازی دارد، باید هماهنگیهایی با این باشگاه و سازمان لیگ انجام میدادیم به همین خاطر من با قلعهنویی صحبت کردم و او هم با بزرگواری موافقت کرد و به من گفت مشکلی ندارد که بازی استقلال شنبه ۹ آذر برگزار شود. اما نگران بود که بازیهای استقلال بعد از آن فشرده برگزار شود.
    رویانیان گفت: ما از سازمان لیگ هم درخواست کردیم که تاریخ مناسبی برای بازی استقلال تعیین کند و همچنین از ورزشگاه آزادی میخواهیم در این رابطه با ما همکاری کند. ضمن اینکه یک نامه رسمی از قول بنده به فتحاللهزاده ارسال شده است و امیدواریم با همکاری دوستان، دیدار خیریه با ستارگان میلان برگزار شود.
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از نظر مالی با میلانیها به توافق رسیدهاید یا خیر، گفت: آنها شرایط خود را گفتهاند و ما هم در این رابطه به آنها پاسخ دادهایم. از هر نظر آمادگی برگزاری این دیدار را داریم. به هرحال حضور ستارگان میلان با استقبال هواداران ایرانی مواجه میشود و میتوانیم با همکاری برخی از نهادها و ارگانها این بازی را به درآمدزایی برسانیم که در نهایت بازتاب خوبی برای فوتبال ایران خواهد داشت. ضمن اینکه تقارن احتمالی این بازی با سالروز بازی ایران و استرالیا که ۸ آذر است باعث میشود ما بتوانیم در این بازی از ستارگان ملی هم قدردانی کنیم.
    او با اشاره به اینکه باشگاه روبینکازان هم به دنبال انجام بازی دوستانه با پرسپولیس است، گفت: کازانیها به باشگاه نامه زدند و میخواهند در تعطیلات نیم فصل لیگ خود به ایران بیایند و دیدار دوستانهای با پرسپولیس داشته باشند. ما هم خوشحال میشویم که از آنها میهماننوازی کنیم. فعلا برنامههای دو باشگاه برای تاریخ برگزاری این بازی مشخص نیست.
    رویانیان درباره خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال هم گفت: مجیدی بازیکن توانمند و بااخلاقی بود که همیشه به تیمش غیرت داشت و با مدیریت خود سعی میکرد حاشیهای در استقلال به وجود نیاید که این هم از ویژگیهای بارز اوست. قدرت تملش هم خیلی بالا بود و من همیشه برای او احترام قایل هستم.

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (31st October 2013)

نام واقعی
    النـــــــــاز
    استاتوس
    اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
    شغل و حرفه
    پزشک
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    هه خدا بهمون رحم کنن

4. کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (31st October 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    اینطور که بوش میاد انگار باید هفت خان رستم رو برای برگزاری این بازی پشت سر بزاریم