عليرضا فغاني در حالي به عنوان داور ديدار سايپا - استقلال انتخاب شد که پيش از اين قرار بود بازي تراکتورسازي و استقلال را قضاوت کند.


در حالي که امروز سايت فدراسيون فوتبال در اعلام اسامي داوران هفته پانزدهم ليگ برتر نام عليرضا فغاني را به عنوان داور ديدار تراکتورسازي و استقلال اعلام کرده بود، در اتفاقي عجيب 2 ساعت بعد نام عليرضا فغاني به عنوان داور ديدار سايپا و استقلال اعلام شد. براين اساس علي ميرزابيگي و سخاوت سليماننژاد به عنوان کمک داور و محمد کماني به عنوان داور چهارم اين ديدار در کنار فغاني انتخاب شدند. ناظر داوري بازي نيز زاهد بحريني است.

به گزارش تسنيم، پيش از اين سايت فدراسيون فوتبال در ساعت 14:17 فغاني را به اتفاق حسن کامرانيفر و بابک داوري به عنوان کمکها و فرشيد افشار به عنوان داور چهارم براي قضاوت ديدار تراکتورسازي و استقلال در هفته پانزدهم اعلام کرده بود که در ساعت 16:38 اين داور براي قضاوت بازي سايپا و استقلال معرفي شده و در اقدامي جالبتر، اسامي گروه داوري بازي تراکتورسازي و استقلال از خبر مربوط به گروه داوري هفته پانزدهم ليگ برتر حذف شد.

پيش از اين هم در بازي راهآهن سورينت و پرسپوليس بعد از اعلام نام فغاني به عنوان داور مسابقه، در همان روز البرز حاجيپور جايگزين اين داور براي قضاوت بازي شد و همين موضوع سبب اعتراض تيم فوتبال راه آهن شد.