هافبک ذوب آهن تاکيد کرد که مشکل اصلي اين تيم عدم جذب بازيکنان خوب در ابتداي فصل بود.

محسن مسلمان در خصوص باخت عجيب ذوب آهن به راه آهن گفت: نمي دانم چه بگويم. تا دقيقه 80 با دو گل از حريف جلو بوديم ولي به يکباره 3 گل خورديم. از دقيقه 75 هم 10 نفره شده بوديم. وقتي بازيکن ما اخراج شد شيرازه تيم از هم پاشيد ولي باور کنيد بايد 10 گل به راه آهن مي زديم. به صورت باور نکردني موقعيت ها را از دست داديم و باورمان نمي شد در 10 دقيقه 3 گل بخوريم.

به گزارش تسنيم،او در مورد حرف هاي حدادي فر که گفته بازيکنان مقصر نتايج ذوب آهن هستند تاکيد کرد: من نمي توانم در مورد حرف هاي ديگران نظر بدهم. وقتي يک تيم شکست مي خورد همه مقصر هستند و نبايد فقط تقصير را گردن بازيکن يا مربي بيندازيم. گاهي اوقات پيش مي آيد که بازيکنان در زمين اشتباه مي کنند و در اين بازي هم تمرکزمان را از دست داديم و 3 گل خورديم. اين درست که 10 نفره بوديم ولي اين دليل نمي شود که بازي دو بر صفر برده را با باخت عوض کنيم.

مسلمان در خصوص استعفاي بوناچيچ و شايعات اخير در مورد کم کاري بازيکنان ذوب آهن براي برکناري لوکا گفت: من در مورد استعفاي لوکا نظري ندارم و باشگاه بايد تصميم بگيرد ولي بحث کم کاري بازيکنان را اصلا قبول ندارم. چرا بايد کم کاري کنيم تا بوناچيچ برود؟ اصلا بوناچيچ برود و چه کسي بيايد؟ مگر الان مربي خوبي بيرون مانده که به ذوب آهن بيايد؟ بازيکنان ذوب آهن آبروي خود را از سر راه نياوردند که بخواهند کم کاري کنند در ضمن وقتي مي بازيم دودش به چشم ما هم مي رود.

وي گفت: زمان فرهاد کاظمي جو تيم بهتر بود. البته هر مربي شيوه خاص خودش را دارد و خيلي از مربيان هم دوست ندارند با بازيکنان رابطه صميمانه اي داشته باشند. با اين حال لوکا چند سال در ايران مربيگري کرده و به اندازه کافي از بازيکنان و جو فوتبال ايران شناخت دارد.

مسلمان در پاسخ به اين سوال که به نظر تو مشکل اصلي ذوب آهن در رقابت هاي فصل جاري چيست به تسنيم گفت: مشکل اصلي ذوب آهن به ابتداي فصل برمي گردد که باشگاه در جذب بازيکن خوب عمل نکرد و آن زمان هم آقاي ابراهيمي مديرعامل باشگاه بود. خريدهاي ذوب آهن در جهت رفع نقاط ضعف تيم نبود و ما از اين موضوع ضرر کرديم.

هافبک چپ پاي ذوب آهن در خصوص بحث حضورش در پرسپوليس خاطرنشان کرد: در مورد رفتنم به پرسپوليس هنوز چيزي معلوم نيست و فعلا نمي خواهم حرفي بزنم. اين موضوع به روند مذاکرات دو باشگاه با يکديگر بستگي دارد و نمي دانم در نهايت چه اتفاقاتي خواهد افتاد.