رضايي: شايد يک روز به پرسپوليس برگشتم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: رضايي: شايد يک روز به پرسپوليس برگشتم

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

رضايي: شايد يک روز به پرسپوليس برگشتم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ميروم تا ادامه فوتبالم را در تيمهاي ديگر دنبال کنم اما قسمت شد يک روز ديگر به پرسپوليس برميگردم.

غلامرضا رضايي پس از قطعي شدن جدايياش در نيم فصل اظهار داشت: پس از اتفاقاتي که برايم افتاد و با توجه به اينکه مشکل من شايد با ديگران متفاوت بود در گفتوگوهايي دوباره درباره جداييام از پرسپوليس با رويانيان و دايي صحبت کردم و خوشبختانه خيلي دوستانه همه با هم کنار آمديم که جدايي من از جمع قرمزپوشان در نيم فصل قطعي شود.

به گزارش فارس،وي افزود: براي هر بازيکني که چند سال پيراهن قرمز پوشيده سخت است اما صميمانه از دايي و رويانيان تشکر ميکنم که با من در فضايي آرام کمال همکاري را داشتند.اين هم در زندگي فوتباليام بسيار جالب بود که جا دارد صميمانه از اين افراد تشکر کنم.

رضايي ادامه داد: تصميم به جدايي ام در آرامش کامل و بدون جار و جنجال صورت گرفت که من بتوان نيم فصل تيم جديدم را مشخص کنم. اميدوارم که با يک تصميم خوب نيم فصل دوم بتوانم گذشتهها را جبران کنم.

مهاجم قرمزپوشان تاکيد کرد: يکي از مهمترين دلايل من که از پرسپوليس جدا شدم اين بود که دوست ندارم تيم ملي را از دست بدهم. تمام تلاش و هدفم اين است که درجام جهاني برزيل باشم و مطمئن باشيد اين اتفاق ميافتد چون ميخواهم به تيم ملي کمک کنم و با تمام انگيزه در نيم فصل دوم قطعا نظر کيروش را جذب خواهم کرد تا سريعتر برگردم.

وي افزود: حضور من در جام جهاني در زندگي فوتباليام خيلي مهم است و باور کنيد خيلي دوست دارم به اين آرزويم هم برسم در دو سال اخير و در بازيهاي مقدماتي به جز زماني که مصدوم بودم به تيم ملي براي رفتن به جام جهاني کمک کردم و حالا موقعش است که در شيريني تيم ملي هم باشم که قطعا باتوجه به حضور کيروش و نگاه او ميتوانم به خواستهام برسم.

رضايي خطاب به هواداران پرسپوليس گفت: باور کنيد وقتي جدايي از پرسپوليس قطعي شد کمي جدايي از هواداران اين تيم برايم سخت است اما آنها بدانند در روز خوب يا بدم هميشه با تمام وجودم براي اين تيم بازي کردم و با آنها خداحافظي نميکنم. شايد در سالهاي آينده اگر قسمت شد برگردم و باز هم به پرسپوليس کمک کنم. فوتبال همين است رفتن و آمدن دارد و خدا را شکر ميکنم در يکي از بهترين شرايطم به پرسپوليس آمدم و حالا هم که ميروم در بهترين شرايطم هستم. اميدوارم که پرسپوليس در آينده موفق باشد.

وي درباره تيم آيندهاش ميگفت: مطمئن باشيد سعي ميکنم يکي از انتخابهاي خوبم را داشته باشم تا همه جوره به من کمک کن. عاشق رقابتم و دنبال اين نيستم به تيمي بروم که مشکل داشته باشد. سعي ميکنم به بهترين پيشنهاد جواب مثبت بدهم. هيچ وقت نميخواهم با حرفهايي که ميزنم رودرروي پرسپوليس قرار بگيرم و هميشه براي اين تيم رويانيان و دايي آرزوي موفقيت ميکنم چون خاطرات تلخ و شيرين بسيار خوبي داشتم و همين که هواداران از من راضي هستند 100 هزار بار خدا را شکر ميکنم.

وي در پايان در پاسخ به اين سوال که واقعا دليل رفتنت ترس از نيمکت نشيني بود يا خير،گفت: من گفتم شرايطم با بقيه فرق دارد اما ديگر همه چيز تمام شده و براي پرسپوليس آرزوي موفقيت ميکنم. من ميخواهم بازي کنم چون اين پتانسيل را دارم اميدوارم که به هدفم برسم. البته کار سخت است اما مطمئن باشيد با انگيزهاي که دارم روزهاي آفتابي برايم مي آيد. موقعي خيالم راحت ميشود که انشاالله دوباره پيراهن تيم ملي را در جام جهاني بپوشم. برخيها متاسفانه به دنبال آمار من در پرسپوليس بودند که آنها هم اين را بدانند هميشه سعي کردم با تمام وجودم براي پرسپوليس نقش گلزن و يا گلساز باشم و به دنبال خودخواهي نبودم، قضاوت با مردم و بس. اميدوارم حلالم کنند.

2. 5 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (4th November 2013), ALI17 (4th November 2013), Milad criska (4th November 2013), red storm (4th November 2013), UniQue (4th November 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    برو ایشالله موفق باشی غلام10ثانیه

نام واقعی
    Morteza
    استاتوس
    غلامه آتــــیش پاره
    شغل و حرفه
    ...دانشجو...بال راست...
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 819 بار در 499 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    غلام خیلی ناراحتم از این که داری میری! خدا وکیلی خیلی باغیرتی که برا تیم حاشیه درست نکردی! از العان منتظر اون روزی هستم که دوباره تو رو با پیراهن پرسپولیس ببینم!
    آقا غلام فقط خدا میدونه که تو رو اندازه داداشم دوست دارم امیدوارم به آرزوت که بازی تو جام جهانی است برسی
    JUST MESSI & KING GHOLAMREZA
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

. . . بـاغیـرت خــداحــافــظـ . . .

... کوروش کبیر آسوده بخواب، پرسپولیست رو نگه میدارم رو چشمام ...

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    ایشالا موفق باشی مرد دوست داشتنی...

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    برنگشتی هم مهم نیست چون باز هم روی نیمکتی
    به خاطر جام جهانی از پرسپولیس رفتی ولی بدون که با این همه بازیکن در خط حمله تیم ملی اگه تو لیست نهایی 18نفره کیروش بودی-در صورتیکه چهار پنج ملی پوش مصدوم نشن-من از فوتبال هیچی نمی فهمم

7. کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (4th November 2013)

نام واقعی
    الیاس
    استاتوس
    پرسپولیس همیشه قهرمان
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 293 بار در 84 ارسال
    یاد شده