قرمزها تا این هفته از رقابت های این فصل لیگ برتر خوب کار کردند و هم امتیاز با چلسی، در رتبه سوم جدول جای گرفته اند.
سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، معتقد است که لیورپول از بازیکنان خوب کافی برای قهرمانی در لیگ برتر برخوردار نیست اما اعتقاد دارد عدم حضور در رقابت های اروپایی می تواند به سود شاگردان برندان راجرز باشد.
قرمزها تا این هفته از رقابت های این فصل لیگ برتر خوب کار کردند و هم امتیاز با چلسی، در رتبه سوم جدول جای گرفته اند.
مورینیو در گفتگو با مجله اختصاصی باشگاه چلسی، در مورد شرایط لیورپول گفت:" لیورپول احتمال باشگاهی با کمترین منابع است زیرا اگرچه آنها از بقیه جنبه ها به خوبی بقیه به نظر می رسند اما از نظر بازیکن به اندازه کافی خوب نیستند.
در عین حال، آنها در رقابت های اروپایی هم حضور ندارند. بنابراین، آنها تنها یک بازی در هفته انجام می دهند؛ پس زمان کافی برای تمرین کردن، آماده شدن و استراحت کردن دارند؛ در حالی بقیه باید در اروپا بازی کنند.
فکر می کنم منچسترسیتی فوق العاده ترین مجموعه بازیکنان را دارد. منچستریونایتد هم منچستریونایتد است و تاریخچه شان آنها را به عنوان یکی از مدعیان معرفی می کند.
تاتنهام در تابستان بیش از همه خرج کرد و به خاطر همین، آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند؛ تقریبا دو تیم از بازیکنان همتراز.
در آرسنال، سرمربی شان قدم به قدم یک تیم ساخت و باشگاه هم دارای ثبات است. آنها یک بازیکن بی نظیر مانند اوزیل خریدند که می تواند سرنوشت ساز شود."
مورینیو در پاسخ به این سوال که قرار گرفتن مقابل کدام مربیان دشوارتر است، گفت:" فکر می کنم این به بازیکنان و تیم بیشتر بستگی دارد تا خود مربیان. مربیان سرسخت تنها به این خاطر سرسخت هستند که بازیکنان خوبی دارند.
فکر می کنم ما مربیان معجزه نمی کنیم. ما تنها از کیفیت بازیکنان مان استفاده می کنیم. بنابراین، من ترجیح می دهم من ترجیح می دهم در مورد تیم های سخت صحبت کنم تا مربیان سخت."