صحبتهاي مديرعامل سپاهان برايم جاي سؤال دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: صحبتهاي مديرعامل سپاهان برايم جاي سؤال دارد

نام واقعی
    مريم
    استاتوس
    ReD 9
    شغل و حرفه
    در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

صحبتهاي مديرعامل سپاهان برايم جاي سؤال دارد

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: صحبتهاي مديرعامل سپاهان براي من جاي سؤال دارد.

قاسم دهنوي در گفتوگو با فارس در خصوص آخرين شرايط پرسپوليس براي ديدار مقابل استقلال خوزستان گفت:

خدا را شکر همه چيز طبق برنامه و بسيار عالي و خوب است. تمرينات خوبي را با رفع نقاط ضعف دنبال کردهايم و مخصوصا با توجه به شرايطمان در تمرين چند روز گذشته بسيار آمادهتر بوديم.

وي افزود: به دليل تب شديد دو روز با پرسپوليس تمرين نکردم اما الان همه چيز خوب است و زير بارش باران قشنگ تهران روز گذشته خودمان را آماده
    کرديم تا با سه امتياز چهارشنبه به تعطيلات نيمفصل برويم و به غير از اين موضوع به چيز ديگري فکر نميکنيم.

دهنوي ادامه داد: ما حق نداريم هيچ تيمي را دستکم بگيريم و من هم هميشه به نظر سرمربي احترام گذاشتم. خدا را صد هزار مرتبه شکر هيچ

مشکلي با کادر فني نداشتم و نخواهم داشت و به جاي صحبت کردن با تمام توان سعي ميکنم ذهن دايي را به خود معطوف کنم.

وي در پاسخ به اين سوال که چرا به يکباره نيمکتنشين شده است گفت: خدا سعي و تلاش را براي همين روزها گذاشته است. براي يک فرد

هميشه همه چيز به نفعش نميچرخد. شايد من لياقت نداشتم که جزء بهترينها باشم و در ترکيب پرسپوليس قرار بگيرم. قطعا هميشه بهترينها در

ترکيب هستند.همه چيز درست ميشود و با کار و تلاش بيشتر ميتوانم به هدفم برسم. برايم فرقي ندارد و فقط منتظر اعتماد دايي هستم.

وي در خصوص اينکه چرا مديرعامل سپاهان اعلام کرده که دليل اصلي ناکامي و مقصر نتيجه نگرفتن سپاهان او و جباري هستند،گفت: نميدانم اين

صحبتهاي مديرعامل سپاهان براي من سوالبرانگيز است. صحبتهاي ايشان جاي حرف دارد اما من الان ترجيح ميدهم که به جاي به هم زدن تمرکزم و
    يا جواب دادن فقط سکوت کنم تا تمام فکر و ذهنم موفقيت تيم و صدرنشيني در ليگ برتر باشد. ما بايد خيلي زود به صدر جدول برگرديم چون در نيمفصل

بايد چند برابر نيمفصل اول تلاش کنيم.
    دهنوي در پايان درباره احتمال حضور بازيکنان جديد در جمع قرمزپوشان نيز گفت: من کار خودم را ميکنم و
    به هيچ چيزي کار ندارم. مطمئن باشيد خيلي زود به ترکيب اصلي برميگردم. خودتان ديديد براي من تمرين و بازي فرقي ندارد. در هر دو مورد که پا به

توپ ميشوم سعي ميکنم جزو بهترينها باشم که انشاءالله اين اتفاق خواهد افتاد.

کاش به جای جدایی مردن بود ،

چون مردن یک لحظه است

و

جدایی

ذره ذره مردن .

2. کاربر مقابل از مريم 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

zahralos (5th November 2013)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    حرف مدیرعامل سپاهان مثل این می مونه که الام سردار رویانیان بگه تقصیر جباریه که پرسپولیس دو سال نتیجه نگرفت جباری بایس می اومد پرسپولیس