گفتگوی دژاگه با سایت فولام
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گفتگوی دژاگه با سایت فولام

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

گفتگوی دژاگه با سایت فولام

اشکان دژاگه هافبک ايراني باشگاه فولهام که در ديدار اين هفته مقابل منچستريونايتد نخستين بازي خود را براي شاگردان مارتين يول انجام داد، معتقد است فولهام در 15 دقيقه اول اين ديدار بسيار بد بود
    تيم فوتبال منچستريونايتد در ورزشگاه "کراون کاتج" با گلهاي آنتونيو والنسيا، رابين فان پرسي و وين روني 3 بر صفر از فولهام پيش افتاد اما فولهام در ادامه بازي عقب نشيني نکرد و الکساندر کاکانيکليچ در نيمه دوم يکي از گلها را براي اين تيم جبران کرد. فولهام در اين بازي فرصتهاي زيادي داشت اما در نهايت يونايتد با نتيجه 3 بر يک به پيروزي رسيد.
    اشکان دژاگه در گفتگو با وب سايت رسمي باشگاه فولهام در مورد اين بازي گفت: "ما بازي را خيلي خوب شروع کرديم اما وقتي آنتونيو والنسيا گل اول را وارد دروازه ما کرد، احساس کردم شوک بزرگي به تيم ما وارد شد. آنها خيلي زود گل دوم و سوم را هم به ثمر رساندند و ما وقتي ديديم در همان 15 دقيقه ابتدايي 3 بر صفر عقب افتاديم به شدت از لحاظ روحي افت کرديم. همه ما شوکه شده بوديم."
    دژاگه افزود: "کاملا طبيعي است که هواداران از نتيجه بازي خوشحال نباشند، ما هم به هيچ عنوان راضي نيستيم اما همه بازيکنان نهايت تلاش خود را ميکنند و فکر ميکنم در نيمه دوم بازي مقابل يونايتد بهتر شديم و چند موقعيت گلزني روي دروازه حريف ايجاد کرديم."
    در واقع فولهام در نيمه دوم موقعيتهاي گلزني بيشتري نسبت به منچستر يونايتد داشت و اشکان دژاگه اميدوار است اين فاکتور و پيشرفت در بازي بعدي فولهام که مقابل ليورپول خواهد بود، باعث موفقيت آنها شود.
    وي همچنين اظهار کرد: "نکات مثبتي هم ميتوان از ديدار مقابل منچستريونايتد برداشت کرد. به نظرم در نيمه دوم بسيار خوب بازي کرديم و همين اتفاق در اواخر نيمه اول هم رخ داد. اما نبايد فراموش کنيم مقابل تيم مطرحي همچون منچستريونايتد بازي کرديم و اگر به چنين تيمهايي فرصت دهيم معمولا از آن به بهترين نحو استفاده کنند."
    هافبک تيم ملي ايران گفت: "بايد عمکرد نيمه دوم را در بازي بعدي مقابل ليورپول تکرار کنيم. اگر از همان دقيقه اول بازي مقابل ليورپول در آنفيلد همانند نيمه دوم بازي مقابل منچستريونايتد باشيم، احتمالا شانس موفقيت را خواهيم داشت. ليورپول تيم بسيار خوبي است و اين فصل عملکرد فوقالعادهاي داشته اما ما تمام تلاش خود را انجام خواهيم داد. در اين هفته سخت تمرين ميکنيم و اميدوارم هفته آينده بتوانيم بازي بهتري به نمايش بگذاريم."
    دژاگه که پيش از اين تنها در ديدار جام اتحاديه فولهام مقابل برتون آلبيون به ميدان رفته بود، از اينکه براي نخستين بار در اين فصل ليگ برتر براي فولهام بازي کرده خوشحال است. او ميگويد: "از اينکه بار ديگر براي فولهام به ميدان رفتم بسيار خوشحالم. از نتيجه بازي اصلا راضي نيستم اما براي من اين بازي بسيار خوبي بود که در آن حضور داشته باشم و از اينکه بار ديگر در کراون کاتج به ميدان رفتم بسيار خوشحالم."
    ستاره پيشين باشگاه ولفسبورگ آلمان در پايان گفت:" بعد از بازي احساس بسيار خوبي داشتم. از لحاظ فيزيکي آمادهام اما بايد براي بازي بعدي خوب تمرين کنم. اميدوارم بتوانم فصل جديد خود را از اکنون شروع کنم."

2. 2 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (5th November 2013), zahralos (5th November 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده