بازیکنی که به ازای هر یک دقیقه بازی در لیگ برتر نیم میلیون تومان می گیرد


شاهین با وجود مشکلات مالی برخی از قراردادهایش جالب توجه بوده و در نوع خود یک رکورد در لیگ برتر به شمار می رود.


گل: جاسم کرار نیم فصل به شاهین پیوست تا با احتساب فینال جام حذفی 18دیدار برای بوشهری ها به میدان برود. وی با قراردادی 240 هزار دلاری (با احتساب نرخ رسمی دلار معادل 300 میلیون) به این تیم آمد وآبی ها بابت رضایت نامه اش هم 240 میلیون تومان دریافت نمودند. 540 میلیون یعنی برای هر بازی 30 میلیون تومان و هر دقیقه بازی 334 هزار تومان!
این هافبک عراقی به دلیل مصدومیت یا هر دلیل دیگری فعلا 5 بازی تیمش را از دست داده و قرار نیست فردا هم مقابل مس سرچشمه به میدان برود. حال همان 540 میلیون تومان را بر 12 بازی باقیمانده که تقسیم کنیم هر بازی 45 میلیون تومان خواهد بود و به عبارت دیگر هر دقیقه بازی 500 هزار تومان!
در لیگ ایران دو دروازه بان هم وجود دارد که گفته می شود قراردادهای 800 میلیون تومانی دارند اما آنها حدود40 بازی با در نظر گرفتن جام حذفی و البته یکی از آنها بازی در جام باشگاههای آسیا، بازی می کنند و مبلغ هر بازی آنها کمتر از رقم کرار خواهد بود سوابق انضباطی وغیبت های وی این پتانسیل را برای وی ایجاد کرده که میزان غیبت هایش در ادامه بازی ها هم بالاتر رفته و رقم هر بازی و هر دقیقه جابجا شود!.
شاهین با وجود مشکلات مالی برخی از قراردادهایش جالب توجه بوده و در نوع خود یک رکورد است و فراموش نکنید که محاسبات صورت گرفته بر اساس دلار 1226 تومانی بوده که در بازار رقمی بالاتر دارد.