هافبک آرسنال بازي در اولدترافورد را بسيار سخت توصيف کرد اما تاکيد کرد که او و همتيميهايش تنها براي پيروزي به ميدان ميروند.

در حساسترين بازي هفته يازدهم ليگ برتر انگليس، يکشنبه شب منچستريونايتد در ورزشگاه خانگي خود از آرسنال پذيرايي ميکند.

به نقل از ايسنا، آرون رمزي هافبک آماده اين روزهاي توپچيها بازي برابر منچستريونايتد آن هم در اولدترافورد را بسيار سخت توصيف کرد.

رمزي که چهارشنبه شب تک گل تيمش را برابر دورتموند در ليگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند، گفت: پيروزي برابر منچستريونايتد آن هم در اولدترافورد اصلا آسان نيست. بازي سختي پيش رو داريم اما ما تنها براي کسب سه امتياز به ميدان ميرويم. ميخواهيم از اولدترافورد دست پر برگرديم.

او افزود: پيروزي در اين ديدار ميتواند راه را براي قهرماني آرسنال در فصل جديد ليگ برتر هموار کند. بدون شک کسب سه امتياز آن هم در اولدترافورد باعث خواهد شد تا با روحيهاي بهتر در بازيهاي باقيمانده از نيم فصل نخست به ميدان برويم. اين بازي براي ما اهميت بسيار زيادي دارد. بنابراين تنها به سه امتياز فکر خواهيم کرد.

آرسنال فصل رويارويي را در در ليگ برتر انگليس پشت سر ميگذارد. شاگردان ونگر در بازي آغازين خود در ليگ برتر عملکردي نااميدکننده داشتند و با نتيجه سه بر يک برابر استونويلا تن به شکست دادند اما رفته رفته نتايج اين تيم بهتر شد و الان با 25 امتياز، يکهتاز جدول ردهبندي هستند و با تيم دوم پنج امتياز اختلاف دارند. اما منچستريونايتد که ديگر فرگوسن را بر روي نيمکت خود نميبيند، نااميد کننده ظاهر شده است و با 17 امتياز در رده هشتم جدول ردهبندي قرار دارد.

شاگردان مويس با پيروزي در ديدار يکشنبه شب ميتوانند فاصله خود را با صدر جدول به پنج امتياز کاهش دهند تا به قهرماني در اين فصل اميدوار شوند.