از کناره ها خیلی تلاش می شود به استقلال بروم ؛ با استخاره مادرم قید پوهانگ را زدم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: از کناره ها خیلی تلاش می شود به استقلال بروم ؛ با استخاره مادرم قید پوهانگ را زدم

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

از کناره ها خیلی تلاش می شود به استقلال بروم ؛ با استخاره مادرم قید پوهانگ را زدم

مدافع با اخلاق تراکتور گفت: «خیلی تلاشها شد که من به استقلال بروم و در بازی با اين تيم هم ثابت کردم که تا زمانی که در تراكتور هستم تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم میکنم.»

فرشید طالبی با صبوری توانست به حقش برسد و در بازی با استقلال هم نشان داد که میتواند به عنوان یکی از ارکانهای خط دفاعی تراکتور در زمین حضور داشته باشد. فرشید طالبی که در تبریز به محبوبیت خاصی هم دست پیدا کرده در مصاحبهای صحبتهای جالبی میکند.
    * بازی با استقلال؟
    - متاسفانه در ابتدای بازی شرایط طوری بود که تیم هنوز شکل نگرفته بود و در دقیقه یک گل خوردیم اما من به تیمم میبالم که پس از آن 85 دقیقه سکان بازی را در دست گرفتیم و من فکر میکنم ما لیاقت قهرمانی را داریم. خیلی خوشحالم در کنار بازیکنانی بازی میکنم که قهرمانانه بازی می کنند و بازی هم خواست خدا بود که مساوی شد.

* بعد از چند بازی در بازی با استقلال فیکس شدی و عملکرد خوبی هم داشتی؟
    - علتش فقط لطف خدا بود و امان از روی که خدا بخواهد کاری بشود. من در نیم فصل در بازیهایی که بودم با تمام وجود بازی کردم و هر از چندگاهی هم اتفاقاتی میافتاد که بازی نمیکردم. اما من تلاش خودم را می کردم و هواداران خیلی از من راضی بودند.

* مجید جلالی هم از تو در این بازی خیلی راضی بود؟
    - خدا لطف کرد توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. آقا مجید هم به من لطف دارد و افتخار میکنم که ایشان از من تعریف میکند من اصلا فرقی برایم نمیکند در چه تیمی بازی میکنم قرارداد من دلی است و زمانی که برای تیمی بازی میکنم سر و جانم را میدهم. من تمام وجودم را گذشتهام که خوب باشم ولی این مسئله را در نظر بگیرید که فوتبالیست اگر به طور متناوب بازی نکند یک تزلزل برایش به وجود میآید.

* رفتن به استقلال؟
    - در یک ماه اخیر نخواستم وارد حاشیه شود و خودم را بزرگ کنم. کارهای خودم را هم به باشگاه سپردم، هر باشگاه یا کسی هم که تماس میگرفت آنها را به باشگاه وصل میکردم. از کنارهها خیلی تلاش کردند که من به استقلال بروم. من اهل دروغ نیستم و میگویم مستقیم با باشگاه حرف نزدم اما خیلی تلاشها شد که من به استقلال بروم و من هم میگفتم که بازیکن تراکتور هستم و تا زمانی که در این تیم هستم تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم میکنم و در بازی هم این را ثابت کردم.

* تراکتور به نیم فصل رسید آیا در این تیم میمانی؟
    - من همیشه گفتهام به خصوص در این دو، سه روز اخیر به هواداران که به من لطف دارند قول دادهام که با تراکتور به موفقیت میرسیم و این هدف برابری میکند با استخاره مادرم. من به خاطر استخاره مادرم قید پوهانک کره جنوبی را زدم، قید تیم قطری را هم زدم و با همین استخاره به سپاهان رفتم و دو جام آوردم و با همین استخاره به تراکتور برگشتم. به هر حال من نیاز به آرامش دارم و در شرایط ایده آل به تراکتور آمدم من هم انتظار دارم از کادرفنی و ثابت کردم که میتوانم مفید باشم و کادرفنی را هم روسفید کردهام. به حاشیه نرفتم و با جان و دل بازی کردم امیدوارم این حس متقابل باشد.

2. 3 کاربر مقابل از ♥MEHRDAD.M♥ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

M@HS@_Antikise6 (10th November 2013), RaMiN (10th November 2013), Terminator2731 (10th November 2013)