بله من از 3تیم پیشنهاد دارم و اگر بخواهم راستش را بگویم از نظر مالی هم پیشنهادات عالی است اما خب واقعاً نمی دانم چه کار کنم

سایت گل-مهاجم گلزن و با تجربه صبا که در این فصل خوش درخشیده است در نیم فصل با پیشنهادات خوبی روبرو شده است،

در همین رابطه رضا عنایتی به سایت گل می گوید:خب من بازیکن صبا هستم و با این تیم

قرارداد دارم،البته انصافاً شرایط خوبی ندارم و از نظر مالی نسبت به سایر تیم ها خیلی عقب هستیم اما خب من همیشه در فوتبال رفاقت کرده ام و همیشه هم ضرر کرده ام.من اعتراضی هم به شرایط موجود نکرده ام چرا که دوستی نزدیکی با آقای کشوری دارم و دوست دارم ایشان هم تمرکزشان به هم نخورد اما خب من هم دوست دارم برای تلاشی

که می کنم حق حقوقم را دریافت کنم.

عنایتی در ادامه در مورد پیشنهاداتی که دارد می گوید:بله من از 3تیم پیشنهاد دارم و اگر بخواهم راستش را بگویم از نظر مالی هم پیشنهادات عالی است اما خب واقعاً نمی دانم

چه کار کنم فقط فعلاً قصد دارم به مشهد بروم تا در آنجا استراحت کنم و در مراسم
عاشورای حسینی در محله خودمان باشم بعد از آن شاید تصمیماتی بگیرم البته من بی معرفت نیستم اما شاید در نهایت مجبور باشم از صبا شجدا شدم فعلاً هیچ چیز مشخص نیست.

مهاجم گلزن صبا در پایان در مورد ابومسلم و فوتبال مشهد می گوید:متاسفانه زمانی مشهد یکی از قطبهای فوتبال ایران بود اما حالا ببینید شرایط به چه گونه ای است.

امیدوارم بیشتر مسئولین توجه کنند و با حمایت ابومسلم این تیم را در لیگ برتر دوباره ببینیم.