هواداران تيم فوتبال اينتراخت برانشوايگ دروازهبان 25 ساله تيمشان را به عنوان دومين بازيکن برتر ديدار اين تيم برابر هانوفر انتخاب کردند.

تيم فوتبال اينتراخت برانشوايگ جمعه شب در نخستين ديدار از هفته دوازدهم بوندسليگا در دربي لاور ساکسوني در خانه هانوفر به نتيجه تساوي دست يافت. شاگردان تورستن ليبرکنشت با يک امتيازي که در اين بازي گرفتند يک پله در جدول صعود کرده و با 8 امتياز به رده هفدهم جدول 18 تيمي سطح اول فوتبال آلمان رسيدند.

به گزارش تسنيم،هواداران برانشوايگ طبق روال هر هفته که پس از بازي تيمشان در رقابتهاي بوندسليگا بهترين بازيکن را با راي خود انتخاب ميکنند، بعد از بازي با هانوفر نيز بهترين بازيکن شيرهاي زرد را برگزيدند. براساس نظرسنجي صورت گرفته ارمين بيکاکچيچ، مدافع مياني شيرهاي زرد که در بازي با هانوفر عملکرد خوبي داشت از سوي هواداران اين تيم به عنوان بهترين بازيکن ديدار هانوفر - برانشوايگ انتخاب شد.

همچنين در اين نظرسنجي دنيل داوري، سنگربان ايراني اينتراخت برانشوايگ که براي دومين بازي متوالي دروازهاش را بسته نگه داشت و سومين کلينشيت بوندسليگايي خود را به ثبت رساند، در رتبه دوم جاي گرفت و ميرکو بولاند هم در مکان سوم ايستاد.

دنيل داوري که از سوي کارلوس کيروش مجدداً به اردوي تيم ملي ايران دعوت شده در تايلند به بازيکنان تيم ملي ملحق شده است تا شايد اولين بازي ملياش را با پيراهن ايران مقابل تايلند يا لبنان در چارچوب رقابتهاي مرحله انتخابي جام ملتهاي 2015 آسيا انجام دهد.

شاگردان کيروش در تاريخ 24 آبان 92 به مصاف تايلند ميروند و در تاريخ 28 آبان 92 هم در لبنان به مصاف تيم ملي اين کشور خواهند رفت.