مروری بر اتفاقات دیشب برنامه نود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مروری بر اتفاقات دیشب برنامه نود

 1. #1


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک

  مروری بر اتفاقات دیشب برنامه نود

  90 اين هفته بيشتر به اتفاقاتي چون حضور سپ بلاتر در ايران، مجمع فدراسيون فوتبال، برکناري محمد مايلهي کن و برخي تصميماتي در فدراسيون فوتبال پرداخت.

  در ابتدا مايلي کهن سرمربي برکنار شده صباي قم روي خط آمد و اظهار کرد: اين طبيعت فوتبال است. ما در چهار، پنج بازي در دقايق آخر گل خورديم و در چند بازي هم داوري به ضرر ما شد. من نميگويم دستي در کار بوده اما اشتباهات داوري وجود دارد. از آقاي رهبرفام عذرخواهي ميکنم که عصباني شدم اما فکر مي کنم مايلي کهن هم حق دارد بعضي مواقع عصبي شوم و اشتباه کند. هر چند که باز هم ميگويم کارم درست نبوده است.

  به گزارش ايسنا، او ادامه داد: وقتي آقاياني که خودشان را پروفسور داوري ميدانند و هميشه به داور اعتراض ميکنند و داوران هم جرات نميکنند سمتشان بروند آن وقت من مايلي کهن با اولين اعتراض و بدون هيچ گونه تذکري اخراج ميشوم.

  مايلي کهن گفت: وضعيتمان در جدول بد نبود البته نه اين که خودم راضي باشم، ضمن اين که ما در فهرست تيم چهار جاي خالي گذاشته بوديم که در نيم فصل بتوانيم يار جديد بگيريم. پنج بازيکن جوان هم از تيم جوانان قم آورده بوديم.

  او درباره دوپينگ يکي از بازيکنان صبا هم گفت: سيدمهدي حسيني در اين قضيه مظلوم واقع شد و اصلا متعلق به تيم بزرگسالان ما نبود. او متولد 73 است و حتي گوشي موبايل هم ندارد. من شک ندارم که اگر همين کار را يکي از بازيکنان پرسپوليس يا استقلال انجام داده بودند مسوولان به گونهاي آن را لاپوشاني ميکردند.

  مايلي کهن در پايان صحبتهايش با انتقاد از برخي مسوولان فدراسيون فوتبال گفت: خيلي از دوستان ميگويند که ما در فدراسيون مجاني کار ميکنيم. ما بايد چه کار کنيم که شما مجاني کار نکنيد. اين همه از وقت خود و خانوادهتان را ميگذاريد پس بايد پولتان را بگيريد. يک ماه است که راي يک پرونده مشخص شده و روي ميز نبي است و ايشان بايد راي را اعلام کند اما تا به حال اين کار را نکرده است. خيلي از پروندهها روي ميز او خاک ميخورد.

  در ادامه مهدي محمدنبي دبير کل فدراسيون فوتبال در استوديو حضور يافت و تا دقايق پاياني ميهمان برنامه بود.

  او ابتدا درباره برگزاري همايش علم و فوتبال و حضور سپ بلاتر در ايران اظهار کرد: قرار است هفته بعد يک جلسه جمعبندي با حضور مسوولان فدراسيون برگزار شود و آقايان دکتر عليزاده و قراخانلو نتايج نشست را به رسانهها اعلام کنند. بلاتر در صحبتي که با دکتر عليزاده داشت توصيه کرد اين همايش هر دو سال يکبار در سطح داخلي و هر چهار سال يکبار در بعد جهاني برگزار شود.

  نبي در پاسخ به اين انتقاد فردوسيپور که چرا برخي از دوستان خودتان را در کميتهها و سمتهاي مختلف فدراسيون گذاشتهايد، گفت: اين موضوع طبيعي است. هر کسي در سيستمهاي مختلف به برخي افراد اعتماد دارد و با آنها کار ميکند. حالا هر کس با ديدگاه خودش افراد مورد نظر را جذب کرده است. اين ايراد نيست مثلا شما بگوييد که خانم شهرياري تاکنون در مجموعه ساحلي موفق بوده است يا نه. ما دراين مدت هيچ فردي را از خارج فدراسيون تحميل نکردهايم و 95 درصد کارمندان و مسوولان فدراسيون از قبل شاغل بودند. حالا آيا ما به اندازه 5 درصد نمي توانيم افراد مورد اعتماد خودمان را روي کار بياوريم.

  دبير کل فدراسيون فوتبال درباره اين انتقاد که چرا اکثر سرپرستهاي تيم ملي با زبان آشنايي ندارند گفت: ما کنار سرپرستها مديا آفسير گذاشتهايم که بخشي از کارهاي مربوط به زبان را انجام مي دهند اما براي سرپرستها کلاس آشنايي با زبان ميگذاريم.

  وي در ادامه درباره اين که با توجه به مشغلههاي کاري شما چرا سرپرست جديدي براي تيم ملي انتخاب نميشود گفت: من به کفاشيان پيشنهاد کردم که با توجه به شرايط تيم ملي من کنارش باشم. کفاشيان در راس چارت تيم ملي است و کلا اين کار دو بخش دارد. يک بخش فني که کيروش آن را زير نظر دارد و بخش ستادي و اجرايي هم دست من است و هر دو بخش را رييس فدراسيون کنترل ميکند.

  نبي درباره تکليف فردي در سازمان ليگ که اسمش با "ن" شروع ميشد و وظيفهاش پاک کردن اخطارها بود، گفت: ما اين پرونده را بررسي کرديم و مشخص شد که اصلا چنين اتفاقي نيفتاده است. اين پرونده به کميته انضباطي رفت و اثبات نشد به همين خاطر آن فرد هنوز سرکارش است.

  در ادامه برنامه فردوسي پور با نشان دادن نامهاي از سوي فيفا به فدراسيون فوتبال که در آن نوشته شده بود روزانه مبلغ 2800 دلار به ازاي هر ملي پوش به باشگاههايي که بازيکنانشان در جام جهاني هستند، پرداخت ميشود اشاره کرد که تا پايان برنامه بين او، نبي ، برخي از مسوولان باشگاهها و کسرايي موضوع بحث شد.

  ابتدا نبي در اين رابطه گفت: پيش از موعد مقرر که فيفا تعيين کرده بود باشگاهها همه فرمها را پر کردند و آن را براي فيفا فرستاديم اما تا جايي که يادم هست کارهاي مربوط به اين پرونده را آقاي کسرايي انجام داد.

  رويانيان در ادامه روي خط آمد و گفت: نه من و نه منتقمي قائم مقام باشگاه از امضاي چنين نامهاي خبر نداريم. شايد در زمان استعفاي من اين نامه را امضا کردهاند!

  کسرايي مدير امور بين الملل سازمان ليگ در توضيح اتفاقاتي که در اين رابطه رخ داده گفت: من شخصا با همه باشگاهها صحبت کردم و از آقاي درودگر که گفته اطلاعي ندارم، تعجب مي کنم چرا که خود او دو بار از من پرسيد جريان اين نامه چيست. از باشگاه پرسپوليس هم فردي به نام اماموردي نامه را دريافت کرده و با امضاي مدير باشگاه به ما برگرداند.

  پرداختن به اتفاقات مجمع اخير فدراسيون فوتبال بحث بعدي 90 بود که عابديني روي خط آمد و درباره اشکالات مجمع گفت: دوستان براي بررسي بودجه فدراسيون يک کميته شش نفره را منصوب کردند اما جلسات اين کميته هنوز برگزار نشده است.الان که بودجه فدراسيون تصويب نشده هر کاري انجام شود غير قانوني است.دوستان فکر ميکنند بدون اين که کميته تشکيل شود مي توانند از بودجه استفاده کنند.من يک شب قبل از برگزاري مجمع با کفاشيان صحبت کردم که او گفت برنامه بودجه را نخوانده است. به او گفتم مشکل اين برنامه را پيدا کن اما او گوش نکرد.

  مدير عامل باشگاه داماش ادامه داد: ما هيچ منعي براي هزينه فدراسيون در تيم ملي نگذاشتهايم اما براي تيم بزرگسالان 16.5 ميليارد هزينه شده است. بحث ما اين است که دوستان بيايند رديف بدهند که مثلا اين پول خرج بازي تدارکاتي، اردو و ساير موارد شده است. بودجه را که نميشود کيلويي نوشت!

  در ادامه نبي در پاسخ به اين سوال که چرا راي پروندههايي که به دست شما ميرسد را اعلام نمي کنيد، گفت: روال اين گونه است که پرونده چه در کميته انضباطي و چه در کميته استيناف باشد، ابتدا به دبيرخانههاي اين کميته مي رود و بعد براي ما فرستاده ميشود که آن را امضا کنيم. ما اگر مي خواستيم نظر خودمان را در اين راي ها اعلام کنيم که ديگر نمي گذاشتيم پروندهها خاک بخورد. ضمن اين که در پرونده کسر امتياز هم به محض اين که از سوي کميته استيناف راياش دست ما رسيد من آن را امضا کردم.

  **حاشيهها

  گزارشگر 90 پيش از ديدار تيمهاي تراکتورسازي و استقلال به ميان هواداران تيم تبريزي رفته بود. يکي از آنها با تعريف از سرمربي تراکتور ميگفت: دکتر جلالي خيلي مربي خوبي است.

  همچنين هوادار ديگر اين تيم با انتقاد از برنامهريزي سازمان ليگ معتقد بود زمان بازي با سايپا را تغيير دادهاند تا محرومان استقلال به ديدار به تراکتورسازي برسند.

  يک پيرزن بوشهري که ميگفت شديدا فوتبالي و هوادار پرسپوليس است علاقه خود را به علي دايي اعلام کرد. او ميگفت: دايي را دوست دارم و هر هفته هم شبها بيدار مي مانم و برنامه 90 را تا پايان ميبينم.

  مجيد تشرفي پيشکسوت تيمهاي پرسپوليس، عقاب و ماشين سازي که در بستر بيماري است سوژه يکي از گزارشهاي 90 بود.

  عليرضا جهانبخش لژيونر تيم نايمخن هلند نفر بعدي بود که با پخش کليپي صحبتهايش پخش شد. او از حضور دراين تيم هلندي ابراز رضايت کرد و گفت: ليگ هلند مي تواند سکوي پرتابم به سمت ليگهاي بزرگ اروپايي باشد.

  جهان بخش همچنين از کساني که با پرچم ايران به استقبال او آمده بودند تشکر کرد و گفت: اين بهترين استقبال از من بود.

  بازيکن سابق داماش همچنين با خوشحالي از انجام نخستين بازي براي تيم ملي فوتبال گفت: دوست دارم از اين به بعد هم به تيم ملي دعوت شوم و خودم را نشان دهم.

  سوال نظرسنجي اين هفته درباره انتخاب بهترين بازيکن نيم فصل بود که بيش از دو ميليون پيامک به برنامه ارسال شد و در نهايت سيدجلال حسيني با 52 درصد بهترين بازيکن نيم فصل لقب گرفت و آندرانيک تيموريان با 41 درصد آراء نفر دوم شد. پس ازاين دو نفر هم حامد لک، بختيار رحماني و سجاد شهباززاده بودند.


  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 2. 5 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mohammad6 (12th November 2013), *ZeynaB* (12th November 2013), Behroozz (12th November 2013), RaMiN (12th November 2013), reza_emis (12th November 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  ایران زمین
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  قرمز رنگه عشقه
  شغل و حرفه
  *مدرس دانشگاه *ارشد مهندسی مکانیک
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Arsenal | Germany
  نوشته ها
  2,183
  تشکر
  2,251
  تشکر شده 2,514 بار در 1,120 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  کیف کردم مایلی ضایع شد

 4. کاربر مقابل از reza_emis عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  RaMiN (12th November 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  زیر آسمون خدا
  نام واقعی
  mohammad
  استاتوس
  پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوستت داریم
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Inter-Milan | Italy
  نوشته ها
  2,317
  تشکر
  6,655
  تشکر شده 4,931 بار در 1,545 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 51 تاپیک
  سید جلال حسینی بهترین بازیکن نیم فصل

  با احترام به نیلسون


  از آخرین قهرمانی پرسپولیس ( چه در لیگ چه در جام حذفی ) چند سال گذشته
  پرسپولیس در این سالها روزهای بد کم نداشته
  خیلی خوب نتیجه نگرفته
  مشکلات زیادی داشته
  اما...
  همیشه هوادارانی داشته که در سخت ترین لحظات هم در کنار پرسپولیس بوده اند


  you will never walk alone
  Perspolis


 6. کاربر مقابل از mohammad6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  RaMiN (12th November 2013)

 7. #4


  محل سکونت
  خــونـــمـــون !
  نام واقعی
  بــهــــــــــــــــــروز
  استاتوس
  عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
  شغل و حرفه
  درس خـونـدن !
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  2,935
  تشکر
  6,561
  تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک
  سید جلالو عشقه
  . . .

 8. کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  RaMiN (12th November 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا