مایلی کهن:صبایی ها رویشان نمی شد به من بگویند اخراجی!/دوپینگی ما مظلوم واقع شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مایلی کهن:صبایی ها رویشان نمی شد به من بگویند اخراجی!/دوپینگی ما مظلوم واقع شد

نام واقعی
    صادق
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    تحصیل دار
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,603 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

ورزش > لیگ برتر - سرمربی پیشین صبا می گوید در هفته های پایانی نیم فصل اول داوری ها علیه تیم او بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛محمد مایلی کهن که بعد از ظهر دوشنبه از سمت خودش در صبای قم برکنار شد امشب مهمان برنامه نود بود.او در پاسخ به این سوال فردوسی پور که چرا از صبا اخراج شدید این واکنش را نشان داد:«این طبیعت فوتبال است.ما تقریبا در 4 بازی در دقایق آخر گل خوردیم.ضمن اینکه اشتباهات داوری هم در هفته های اخیر به ضرر ما تمام شد.شما صحنه بازی آخر ما را ببینید.دروازه بان ما به سمت دیگری رفته بود اما داور پنالتی گرفت.»مایلی کهن وقتی در برنامه نود فهمید که اعتراض هایش به داور بازی اشتباه بوده است گفت:«من مایلی کهن هم حق دارم که اشتباه کنم.اما آقایانی هستند که سالها دارند اشتباه می کنند.آنهایی که خودشان را پروفسور داوری می دانند چطور؟داوران من مایلی کهن را با این همه سابقه وقتی یک بار اعتراض کردم اخراج می کند آن وقت به بعضی ها فقط تذکر می دهند.»دراین لحظه فردوسی پور گفت منظور شما علی دایی است که او گفت:«من به طور کلی می گویم.سالهاست که این اشتباهات دارد رخ می دهد،اعتراض ها می شود اما با کسی برخورد نمی کنند.من از داور بازی مان عذر می خواهم و باید کمی خویشتن داری می کردم.»عادل دوباره از او پرسید که چه زمانی فهمیدید اخراج شده اید که مایلی کهن گفت:«آقای نجاتی با من تماس گرفتند و ابتدا رویشان نمی شد به من بگویند که اخراج شده ام.اما دوباره تماس گرفتند و گفتند اخراج شده ام.من از آنها تشکر کردم.»ادامه حرف های مایلی کهن به بحث دوپینگ بازیکن صبا کشیده شد که او گفت:«دوپینگی ما مظلوم واقع شد.برخی از دوستان از جک 3D استفاده کرده بودند و محروم نشدند.مهدی حسینی چون بازیکن صبا بود و پشتوانه ای نداشت ضر به خورد.شک نداشته باشید که اگر بازیکن تیم دیگری بود با او خویشتن داری می کردند یا اینکه لاپوشانی می کردند.»مایلی کهن در پایان با کنایه به برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال گفت:«من در پایان باید بگویم که برخی از آقایان گفته اند ما داریم در فدراسیون مجانی کار می کنیم.ما چه کسی را باید ببینیم که شما دیگر مجانی کار نکنید؟این را هم بگویم که من از فوتبال بیرون نمی روم و دراین فوتبال خواهم ماند.»

2. 2 کاربر مقابل از صادق مالمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Behroozz (12th November 2013), مريم 9 (12th November 2013)

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    حقت بود تا گنده تر از دهنت حرف نزنی