3 بازيکن تيم ملي ايران در مورد ديدار تيم ملي مقابل تايلند صحبت کردند.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، اميرحسين صادقي گفت: بازيکنان تيم ملي همه آمادهاند و هيچ مشکلي وجود ندارد و همگي خود را براي ديدار مقابل تايلند آماده ميکنيم.

وي ادامه داد: فکر نمي کنم روز جمعه بازي سختي مقابل تايلند داشته باشيم، همانطور که در بازيهاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل نتيجه خوبي گرفتيم، مطمئنا در اين بازيها نيز به دنبال نتيجه خوب هستيم.

*حسين ماهيني نيز در مورد اين ديدار گفت: تايلند تيمي نيست که فوتبالش به ما برسد، آنها با تمام توان دفاع خواهند کرد و بايد بتوانيم تايلند را شکست دهيم و برد مقابل تايلند ما را به جام ملتها نزديکتر ميکند.

وي ادامه داد: شرايط جسمي بازيکنان خوب است و در يک يا دو روز اول به دليل اختلاف ساعت مشکل داشتيم که خوشبختانه با اين شرايط وفق پيدا کرديم. همه لژيونرها به تيم اضافه شدند و تمرينات را به صورت جدي پيگيري مي کنيم.

ماهيني در پايان گفت: تيم تايلند نسبت به بازي رفت تغيير زيادي نکرده و انشاءاله با يک نتيجه از زمين خارج ميشويم.

*همچنين رضا حقيقي در مورد بازي روز جمعه دو تيم گفت: خوشبختانه تمرينات را به خوبي برگزار مي کنيم و از امروز شرايط تيم ملي بهتر شده، چرا که تمامي بازيکنان به تيم اضافه شدند و ترکيب بازيکنان کامل شده است.

وي افزود: در بازي روز جمعه همه با تمام وجود ميجنگند و عزممان را جزم کرده تا با انجام يک بازي خوب و کسب امتياز به ايران بازگرديم