هدایتی: یکی از سرگروههای جامجهانی ۲۰۱۴ را به ایران میآورم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هدایتی: یکی از سرگروههای جامجهانی ۲۰۱۴ را به ایران میآورم

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

هدایتی: یکی از سرگروههای جامجهانی ۲۰۱۴ را به ایران میآورم

خبرگزاری تسنیم: مالک باشگاه استیلآذین گفت: یکی از سرگروههای جام جهانی ۲۰۱۴ را برای بازی دوستانه با تیم ملی به ایران خواهم آورد.

حسین هدایتی عنوان کرد: منتظر قرعهکشی جام جهانی 2014 که آذر ماه برگزار میشود هستم تا یکی از تیمهای سرگروه این مسابقات را که در گروه ایران قرار ندارند برای بازی دوستانه با تیم ملی به تهران دعوت کنم.

وی ادامه داد: تیم ملی برای حضوری آبرومند در جام جهانی نیاز به برگزاری دیدارهای بزرگ دوستانه دارد و من برای موفقیت کشورم حاضرم هر کمکی که از دستم برمیآید انجام دهم. همانطور که پیش از این هم اعلام کرده بودم آمادگی این را دارم که تمام هزینههای بازی دوستانه ایران و اسپانیا را در صورت برگزاری این بازی در ورزشگاه آزادی بپردازم.
    مالک باشگاه استیلآذین عنوان کرد: برای من موفقیت همه رشتهها مهم است و به همین دلیل هم اگر کمکی هم به ووشوکاران انجام دادم بهنمایندگی از مردم کشورمان و برای قدردانی از آنها بود.
    هدایتی افزود: هنگامی که دیدم مریم هاشمی ووشوکار کشورمان و همچنین غلامحسین مظلومی بازیکن پیشین تیم ملی به دیدار مقام معظم رهبری رفتند خیلی خوشحال شدم چرا که این مورد نشان دهنده توجه ویژه رهبر فرزانه انقلاب به مقوله ورزش است و امیدوارم سایر ورزشکاران نیز با موفقیتهای خود دل ایشان را شاد کنند.
    وی در ادامه از دعوتش به مسابقات جام بینقارهای فوتبال ساحلی در امارات خبر داد و ابراز امیدواری کرد تیم ملی فوتبال ساحلی همانند جام جهانی در این مسابقات بدرخشد.
    مالک باشگاه استیلآذین با اشاره به در پیش بودن تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: آرزو میکنم عزاداریهای مردم در این ایام مورد قبول واقع و مشکلات همه حل شود. در این مدت افراد زیادی به من مراجعه کردند و من هم تلاش کردم در حد امکان کمکحال آنها باشم. امیدوارم شرایط بهگونهای باشد که همه مشکلات و گرفتاریهای مردم برطرف شود.

2. 3 کاربر مقابل از ♥MEHRDAD.M♥ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (13th November 2013), shabnam12-8 (13th November 2013), zahralos (13th November 2013)