هافبک تيم ملي ايران گفت: تايلند تيم خوبي است و ديگر اينطور نيست که از قبل از مسابقه چند گل از آنها پيش باشيم.

عليرضا جهانبخش در خصوص ديدار تيمش مقابل آژاکس که با شکست 3 بر صفر نايمخن همراه شد، گفت: خدا را شکر بازي خوبي مقابل اين تيم انجام داديم اما متأسفانه آژاکس به خاطر تجربهاي که داشت در همان نيمه اول 2 گل به ثمر رساند و کار را تمام کرد. بازيکنان ما از لحاظ روحي و رواني در نيمه اول به هم ريختند و کار را تمام شده دانستند. در ادامه نيمه دوم را خوب آغاز کرديم و سوار بر بازي بوديم که در ضد حمله گل سوم را هم خورديم.

به گزارش فارس، وي افزود: آژاکس از تيمهاي خوب اروپا است با اين حال بازي خوبي را با توجه به شرايطي که داشتيم مقابل اين تيم پشت سر گذاشتيم.

هافبک ايراني نايمخن هلند در مورد حضورش در تيم ملي گفت: پس از اين ديدار به سمت تايلند حرکت کرده است و به همراه دو بازيکن ديگر سهشنبه به بانکوک رسيديم. شرايط خوب است و پس از دو روز تمرين بچهها از لحاظ روحي و رواني و بدني آمادگي خوبي دارند.

وي افزود: شرايط خودم هم خوب است و تنها خستگي راه و بازي سنگين مقابل آژاکس باعث شده کمي روي فرم نباشم اما با يک ريکاوري آماده ميشوم. اين شرايط را ساير لژيونرها هم که به تازگي به تيم ملي پيوستند، دارند و در مجموع رفتهرفته براي دو بازي بعدي تيم ملي آماده ميشويم.

هافبک تيم ملي در مورد ديدار روز جمعه با تايلند گفت: تايلند تيم خوبي است و ديگر اينطور نيست که از قبل از مسابقه چند گل از آنها پيش باشيم. تايلنديها در خانه بازي ميکنند و براي صعود امتياز ميخواهند. برهمين اساس و با توجه به امتياز ميزباني و شرايط خوبي که دارند با تمام قوا به ميدان خواهند آمد.

وي گفت: ما هم در صدر جدول هستيم و با قدرت به مصاف تايلند ميروم تا با کسب نتيجه لازم صعودمان به جام ملتهاي آسيا را قطعي کنيم.

جهانبخش در مورد اينکه آيا روز جمعه در ترکيب اصلي تيم ملي خواهد بود يا خير، گفت: نميدانم نظر کادر فني چيست اما بازيکنان بايد طوري آماده باشند که هر زمان کادر فني خواست بتوانند به زمين بروند. من هم آماده هستم و اگر بازي کنم بهترين عملکردم را به نمايش خواهم گذاشت در غير اين صورت از بيرون تيم را حمايت خواهم کرد.