کارلوس کروش:در همان نیمه اول کار را تمام کردیم/ سعی کردم مهاجمانم را برای بازی لبنان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کارلوس کروش:در همان نیمه اول کار را تمام کردیم/ سعی کردم مهاجمانم را برای بازی لبنان

نام واقعی
    صادق
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    تحصیل دار
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,603 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

کارلوس کروش:در همان نیمه اول کار را تمام کردیم/ سعی کردم مهاجمانم را برای بازی لبنان

کارلوس کروش:در همان نیمه اول کار را تمام کردیم/ سعی کردم مهاجمانم را برای بازی لبنان نگه دارم
    ورزش > فوتبال ملی - کارلوس کروش می گوید از تیمش برای بردن تایلند در بانکوک رضایت دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ کروش درباره بازی با تایلند گفت:« در ابتدا باید بگویم که یک بازی خوب را پشت سر گذاشتیم.در نیمه اول و بعد از به ثمر رساندن دو گل بازی را کنترل کردیم و بعد از پایان 45 دقیقه اول تقریبا بازی به اتمام رسیده بود. همانطور که میدانید سه شنبه هفته آینده بازی دیگری را در بیروت و مقابل تیم ملی لبنان داریم و برای رسیدن به لبنان سفر طولانی را در پیش خواهیم داشت. پس از بازیکنان خواستیم در نیمه دوم بازی را کنترل کنند و در نتیجه انرژی نیمه اول را به خرج ندادیم. هر چند نتیجه سه بر صفر نشان از یک بازی راحت دارد اما باید بگویم بازی سختی بود و چرا تیم ملی تایلند یک تیم هجومی است و بسیار مثبت بازی می کرد به همین دلیل فوتبال خوبی را از جانب هر دو تیم شاهد بودیم.»

سرمربی تیم ملی در ادامه افزود:« در حال حاضر ده امتیاز داریم و با خیال راحت تری به لبنان خواهیم رفت و فکر می کنم که این امتیازات کافی باشد تا به مرحله بعد صعود کنیم. ضمن اینکه من برای تیم تایلند احترام قایلم و برای آنها در آینده آرزوی موفقیت می کنم.»

کروش در ادامه در خصوص تفاوت سطح بازی تیم های ملی ایران و تایلند گفت:« از نظر تاکتیکی، حفظ، سرعت و انتقال توپ به تمام نقاط زمین سطح بالاتری دارند و طور دیگری بازی می کنند و به همین دلیل ما توانستیم تایلند را کنترل کنیم. از سوی دیگر نوع دفاع تیم ملی ایران و استفاده از فضاهای زمین نیز سبک بازی ما متفاوت است و ما زمانی که توپ را از دست می دهیم تمام تلاشمان را برای بدست آوردن مجدد ان می کنیم که این تفاوت دیگر فوتبال ایران و تایلند است. از طرف دیگر ما با نگرش و تفکر درستی به تایلند آمدیم و سعی کردیم در تمام لحظات مسابقه، بازی را کنترل کنیم. اما باید بگویم سرمربی تیم ملی تایلند بازیکنان خوبی را در اختیار دارد.»

سرمربی تیم ملی در پایان در پاسخ به سوالی در خصوص تعویض های نیمه دوم گفت:«من در هر مسابقه انتظارات زیادی از فورواردها دارم. بخصوص اینکه در نیمه دوم و در این هوای شرجی باید شرایط بدنی این بازیکنان را برای دیدار سه شنبه شب آینده حفظ می کردم. چرا که من از بازیکنان خط حمله می خواهم در توپ گیری ها و کنترل فضای بازی هم شرکت کنند. لذا در نیمه دوم برای حفظ بازیکنان این خط و همچنین با توجه به اینکه بازیکنان جوانتر در نیمه دوم می توانستند توان بیشتری برای این کار صرف کنند آنها را به زمین وارد کردم.»

2. 2 کاربر مقابل از صادق مالمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (15th November 2013), zahralos (15th November 2013)

نام واقعی
    صادق
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    تحصیل دار
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,603 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    اولین بازی ملی داوری، اولین گل ملی جهانبخش ورزش > فوتبال ملی - دانیال داوری بازیکن دورگه ایرانی تیم اینتراخت برانشویگ آلمان در دیدار مقابل تایلند برای اولین بار در ترکیب تیم ملی ایران قرار گرفت.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین داوری که کمتر از یک سال قبل به تیم ملی دعوت شد، در دیدار مقابل تایلند با پیراهن شماره 12 در دروازه تیم ملی قرار گرفت. داوری چهل و ششمین دروازه بان تاریخ تیم ملی ایران طی 72 سال اخیر است.علیرضا جهانبخش نیز که در دیدار رفت مقابل تایلند اولین بازی ملی اش را انجام داده بود، در دیدار برگشت اولین گل خود را به ثمر رساند و نام خود را به عنوان گلزن شماره 183 در تاریخ تیم ملی ایران ثبت کرد.

4. 2 کاربر مقابل از صادق مالمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (15th November 2013), zahralos (15th November 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده