خسه رودریگز ، رپر - فوتباليست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خسه رودریگز ، رپر - فوتباليست

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

خسه رودریگز ، رپر - فوتباليست

مرجع خبری رئال مادرید : "بيگ فلو يه نفره نيست ، دو نفره ست " اين جمله آخر ترانه "با من برقص " است . خسه رودريگز آن را مي خواند ، كسي كه يكي از دو خواننده اصلي گروه رپي است كه يك سال پيش با دوستش ، نونو ان بي آن را راه اندازي كرد .
    خسه وقتي پيراهن رئال مادريد را در مي آورد ، لقبش JR10 است . كلاه رپري روي سر مي گذارد و با استفاده از ميكروفون ، از كودكي با ريتم خاصي مي خواند . ماركا به استوديوي ضبط نونو سر زد . اين استوديوي 10 متر مربعي در مادريد قرار دارد كه ترانه ها در آن جا ضبط مي شود . جزئياتش را يك مبل و يك ميكروفون تشكيل مي دهد . روي كابينت هم يك مايكروويو و يك بطري آب خنك به چشم مي خورد .
    نونو كه " دي جي " است ، در مورد آشنايي خود با خسه مي گويد :" درك ، بازيكن كاستيا دوست مشترك ما بود . يك روز خسه خواند و خيلي خوشم آمد . او را به استوديو آوردم و كاملا از نحوه خواندنش راضي بودم . "
    همان جا بود كه اولين گامهاي " بيگ فلو "برداشته شد . البته خسه نمي خواست از شهرتش در فوتبال براي خوانندگي استفاده كند . به شكلي كه لوگوي اين گروه ، يك ماسك است كه توسط دوست مشترك ديگرشان ، دني گروواين راه اندازي شده است . آنها برنامه ريزي كرده بودند كه اين كليپ ناشناس بماند .
    اما به مرور خسه تصميم گرفت كه در ماه هاي اخير اين ترانه ها را تبليغ كند و عكسها و كليپ هاي خوانندگي خود را در شبكه هاي اجتماعي بگذارد . نونو مي گويد :"در نهاي تخسه راضي شد كه كار را پيش ببرد . مي دانستم كه خوانندگي خسه مخفي نمي ماند . مسلما او اين را خيلي دوست دارد اما حرفه اصليش نيست چرا كه كار اصليش بازيگري است كه بيشتر وقتش را صرف آن مي كند . "
    داويد دلا فوئنته ، مدير برنامه هاي نونو كسي است كه كارهايشان را به عهده دارد . اما مي خواهد كه با چراغش خاموش حركت كنند . نونو مي گويد :"پيشنهادات خوبي براي كاستمان دريافت كرديم اما فعلا رد كرديم . مسلما خسه نمي تواند در سطح اول خوانندگي باشد . فعلا هدفمان اين است كه مردم لذت ببرند ،بعدش ببينيم چه مي شود . فعلا چراغ خاموش حركت مي كنيم . "
    نونو در مورد ترانه هاي كارش مي گويد :"در ابتدا ترانه هايم را به صورت ناشناس منتشر مي كردم . مردم مي گشتند تا بفهمند چه كسي آن را نوشته است . حالا كه من را مي شناسند ، در مورد ترانه ها به من پيشنهاد مي دهند . "
    وي در مورد احتمال كنسرت مشترك با خسه در آينده گفت :"شايد در تابستان اما به صورت مخفي و بدون سر و صدا . مطمئنم كه اگر كنسرت بگذاريم ، سالن 1200 نفره جوي اسلاوا پر مي شود . "

2. 3 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (16th November 2013), RaMiN (16th November 2013), zahralos (16th November 2013)

نام واقعی
    MOSTAFA
    استاتوس
    PERSPOLIS is always VICTOR
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع اینده
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    بازیکنای رئال همه فن حریفن..................

KEEP CALM
    AND LOVE
    CRISTIANO RONALDO