پرسپولیس توازن میخواهد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پرسپولیس توازن میخواهد

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک

پرسپولیس توازن میخواهد

پرسپولیس توازن میخواهد

در واقع پرسپوليس همه امكانات را براي بهتر شدن دارد ولي يكي از شرطهاي قهرماني، حرفهاي بودن است. نه فقط حرفهايگري در زمين، بلكه بازيكنان بايد در رفتارشان هم حرفهاي باشند.

اگر شرایط را از اول فصل بررسی کنیم و بازی به بازی پیش برویم، پیشرفت پرسپولیس را به خوبی میشود دید. صدرنشینی امروز تیم هم نتیجه همین پیشرفت است. این صدرنشینی با شایستگی اتفاق افتاده اما بازیکنان باید مراقب باشند چون از این به بعد کار سختتر میشود.

میگویم سخت چون پرسپولیس باید هشت بازیاش را خارج از خانه انجام بدهد و این کار را سنگین میکند. پرسپولیس حالا سیبل است. بیشتر زیر ذرهبین حریفان و رسانهها قرار دارد و تاثیر هر مسالهای میتواند چند برابر باشد. از سوی دیگر حریفان نسبت به عملکرد بازیکنان و کل تیم شناخت بیشتری پیدا کردهاند. البته از طرف دیگر، بازیکنان و تیم هماهنگتر شدهاند و از هم شناخت بهتری دارند. حریفان را هم بهتر میشناسند که اینها امتیازاتی برای مقابله با سختتر شدن کار هستند.

من اعتقاد دارم پرسپولیس امتیازات خوبی را برای قهرمانی جمع کرده. این تیم تواناییاش را دارد که در نیم فصل دوم با توجه به هماهنگتر شدن، امتیازات بیشتری جمع کند. یکی از امتیازهای پرسپولیس در راه قهرمانی، خط دفاع خوب این تیم است. ساختار دفاعی محکمی شکل گرفته و پرسپولیس کمترین گل خورده را دارد. اقدام بعدی باید ایجاد توازن در کارهای هجومی باشد. من اعتقاد دارم پرسپولیس مهاجمان خوب و کارآمدی دارد که با تغذیه مناسب در گلزنی موفقتر از این خواهند بود و با وجود آنها، نیازی به جذب مهاجم جدید نیست.

در واقع باید موقعیتهای بیشتری ایجاد شود که مطابق قابلیت مهاجمان تیم باشد. پرسپولیس به یک بازیساز نیاز دارد و اگر جذب مسلمان نهایی شود، انتخاب خوبی است. فکر میکنم این بازیکن توانایی آن را دارد که انتظارات کادر فنی را برآورده کند. البته ابتدا باید کمک کرد تا مسلمان با تیم جفت و جور شود. هر چند که پرسپولیس همین الان هم هافبکهای خیلی خوبی دارد.

خلعتبری، عالیشاه و صادقیان نفراتی هستند که میتوانند گره بازی را باز کنند. توانایی عبور از یار مستقیم را دارند و به همین دلیل خطاهای زیادی میگیرند. پرسپولیس هم روی ضربات شروع مجدد خوب گل زده است. البته یک تیم برای موفقیت باید بتواند هم از روی ضربات شروع مجدد، هم ارسال از کنارهها و پاسهای عمقی به گل برسد. به نظرم پرسپولیس نیم فصل دوم میتواند چنین تیمی باشد. ارسالهای خوبی داریم و سیدصالحی هم یک مهاجم باتجربه و خوب و از همه مهمتر، سرزن است.

شاکری و عباسزاده هم نفرات خوبی هستند و خریدهای خوبی بودهاند که به نظر من اگر به آنها فرصت بدهیم، میتوانند به تیم کمک کنند و قدرت هجومی پرسپولیس را بالاتر ببرند. بازیکنانی مثل خلعتبری و نوروزی هم در عمق خوب کار میکنند و این تیم با ادامه حمایت هواداران موفق خواهد شد. در واقع پرسپولیس همه امکانات را برای بهتر شدن دارد ولی یکی از شرطهای قهرمانی، حرفهای بودن است. نه فقط حرفهایگری در زمین، بلکه بازیکنان باید در رفتارشان هم حرفهای باشند.

مخصوصا بازیکنان جوانی مثل پیام صادقیان و امید عالیشاه که به خاطر دعوت نشدن به تیم ملی گله کرده بودند. هر دوی این بازیکنان شایستگی حضور در تیم ملی را دارند ولی نباید عجله کنند. با قابلیتهایی که از آنها دیدهایم، در نهایت به تیم ملی دعوت میشوند ولی باید صبور باشند و اجازه ندهند تمرکز و آرامششان به خاطر چنین موضوعی به هم بخورد چون خودشان ضرر میکنند و آن وقت ممکن است برای همیشه تیم ملی را از دست بدهند.

تیم زیر ۲۲ سال هم، تیم ملی است و اتفاقا صادقیان و عالیشاه با نشان دادن خودشان در این تیم، زودتر به تیم ملی خواهند رسید. آنها آینده خوبی دارند اما به شرطی که با هر اتفاقی به حاشیه نروند و قدر خودشان را بدانند.

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

2. 4 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (17th November 2013), masoud99 (18th November 2013), s A r A (17th November 2013), zahralos (17th November 2013)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    تاثیر هر مساله ای میتواند چند برابر باشد...
    کاش همه این جمله رو درک می کردن

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    در مورد امیدو پیام واقعا حرف خوبی زد

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی