دايي:سه بار به حساب قهرماني پول ريختند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دايي:سه بار به حساب قهرماني پول ريختند

 1. #1


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک

  دايي:سه بار به حساب قهرماني پول ريختند

  خوشحالم كه اصفهانيان من را نمي شناسد/فيلمها را كنار هم بگذاريد خودش مدرك است/قهرماني سپاهان با سوت اقاي قهرماني بود


  نگاه کنید از زمانی که قهرمانی مصاحبه کرد و اعلام کرد که اگر قرار باشد او محروم شود مدیران فدراسیون و سایر کمیتهها هم باید محروم شوند این مصاحبهها تشدید شده است


  علي دايي امروز در حاشيه تمرين پرسپوليس با مصاحبه اي داغ و عجيب باز هم پرونده قهرماني را باز كرد و صحبت هاي زيادي را پيرامون اين مسئله كرد.اين مصاحبه خواندني را از دست ندهيد.


  دليل اين همه مصاحبه چيست؟

  به هیچ عنوان به این مصاحبهها کاری ندارم. افرادی که نه سمتی و نه مسئولیتی در این زمینه دارند در این باره اظهارنظر میکنند. قبل از اینکه به این پرونده رسیدگی شود چرا اظهارنظر میکنند. کمیته انضباطی هنوز به این مسئله رسیدگی نکرده و در این باره صحبت نکرده اما بعضیها اعلام برائت میکنند.خیلیها اظهار نظر میکنند و من در این زمینه متأسفم. آقایان عنایت و اصفهانیان شما چه نقشی در این زمینه دارید که هر روز مصاحبه میکنید؟! متأسفانه هر روز هم این مصاحبهها ادامه دارد. شما نگاه کنید از زمانی که قهرمانی مصاحبه کرد و اعلام کرد که اگر قرار باشد او محروم شود مدیران فدراسیون و سایر کمیتهها هم باید محروم شوند این مصاحبهها تشدید شده است. من روز اول هم گفتم به دنبال حقیقت و واقعیت هستم.هر روز آقایان مصاحبه میکنند در حالی که کمیته انضباطی باید به این مسئله رسیدگی کند. کمیته انضباطی هنوز به این مسئله نپرداخته اما آقایان در این باره مصاحبه میکنند. من از آقای آیتاللهی هم گلهای دارم او هر روز مصاحبه میکند. من سؤالی از او دارم مگر او قاضی است که چنین صحبتهایی میکند. شما حرف های ضد و نقیض مسئولان فدراسیون را در جای جای مختلف میبینید.  به گذشته قهرماني توجه كنيد
  آقایان در جایی گفتند که با علی دایی تماس گرفته شده و به او پیشنهاد دادند که اینها همه دروغ بود.این مسائل کاملا مشخص و واضح است. خیلی راحت میتوان به آنها رسید. به نظرم به راه کج میرویم. من همان ابتدا هم فقط راجع به آن داور صحبت کردم نه جامعه داوری. کسانی که خودشان درگیر این مسائل هستند و در این زمینه ذینفع هستند صحبتهایی میکنند تا این مسئله را به حاشیه ببرند. خیلی راحت میتوانیم به این مسئله پی ببریم.از زمانی که قهرمانی در دیدار سپاهان و پرسپولیس زمانی که دنیزلی سرمربی سرخپوشان بود پنالتی اعلام کرد و سپاهان قهرمان شد میتوانید بازیهای او را نگاه کنید و به مسائل مورد دار او پی ببرید.  مدرك از اين بهتر؟
  اینها همه مشخص است، نیاز به هیچ مسئله خاصی هم نیست. این فیلمها را کنار هم بگذارید و نگاه کنید، نیازی به مدرک هم نیست. در برنامه تلویزیونی همه چیز ثابت شد. قهرمانی دو سه هفته قبل از بازی با سپاهان با من تماس گرفت و گفت تیم فوتسال مشهد را بگیر؛ اما من این موضوع را قبول نکردم. در آن برنامه تلویزیونی هم شمس این موضوع را تأیید کرد. حالا آقایان میخواستند موضوع را به سمت و سوی دیگری سوق دهند اما مردم خودشان متوجه میشوند. من حقیقت را میگویم. اگر گفتم داور به سمتی غش کرده میدانستم پیش از آن اتفاقاتی رخ داده است.کاری که آقایان از من خواستند را انجام ندادم. مطمئنا میدانستم یکسری مسائل پیش میآید. پس از آن در مورد شماره حساب مواردی را گفتم که علیپور هم در جریان این موضوع هست. پول به شماره حسابی واریز شده و در این مورد فرد واریزکننده و فردی که پول را دریافت کرده مشخص است بعد هم گفتند یکی از داوران فوتبال ساحلی یا فوتسال است که شرکت بیمه دارد. بعد از مدتی اعلام کردند که مولایی به خاطر پول بیمهاش این مبلغ را واریز کرده است در حالی که مدارک همه وجود دارد. آیتاللهی خودش میداند مولایی در آن زمان مسئولیتی نداشته که بخواهد کسی را بیمه کند، آخر صبح روز بازی چه کسی میخواهد بیمه شود. مولایی بیمه عمر خود را پیش خواهر خانم خود انجام داده بود و برای آخرین ماشینش هم به شرکت بیمه ما رجوع کرد. خوشبختانه او ماشینش را پیش از آن فروخته بود به خاطر اینکه پول منزلش را میخواست پرداخت کند نمیدانم این مسائل از کجا مطرح میشود.

  سه بار به حساب اين آقا پول ريختند!
  شاید خیلیها ندانند و شما هم ندانید اما آنگونه که من اطلاع به دست آوردم 3 بار به حساب قهرمانی پول ریخته شده است، تمام صحبتهای من مستند است تا اگر تاکنون هم حرف نزدیم منتظر حکم کمیته انضباطی هستیم؛ اما متأسفانه آنقدر جریان رسانهای راه انداختند که هر روز مصاحبه میکنند از چه چیزی میترسید. با شعور مردم کسی نمیتواند بازی کند. دو سه بار حرف خود را تغییر دادند پس تناقض به چه چیزی میگویید؟همه این موارد مشخص است که از کارت چه کسی ریخته شده و به حساب چه کسی واریز شده است، دنبال چه چیزی میگردید میخواهید ماست مالی کنید؟ اگر ماست مالی هم بکنید امثال علی دایی هستند که کوتاه نمیآیند. در کنار دایی هم مطمئن باشید آنقدر آدمها و ارگانهای دلسوز هستند که قطعاً پیگیر این موضوع هستند. راه دررو وجود ندارد.مگر حکم صادر شده که شما هر روز مصاحبه میکنید و دائم میگویید ما چیزی ندیدیم اصلا مگر قرار است شما چیزی ببینید، اگر قرار است بین من و قاضی یک چیز تشخیص دهیم پس فرقی بین ما دو تا چیست؟همه چیز را میتوانید کنار هم بگذارید و متوجه شوید تمام صحبتهایی که کردهام واقعیت است. تا آخرم هم ایستادهام. متأسفانه ناراحت این موضوع هستم که برخی عزیزان خیلی به این مسائل میپردازند.چرا در این مدت دائم زمان میخریم؟ چرا هر کسی که صحبت کرد را محکوم میکنید؟

  چه كسي راست مي گويد؟
  علی دایی دروغ میگوید، قاضی ، درودگر، پیروانی، خانبانی دروغ میگویند؟ همه دروغ میگویند شما راست میگویید؟! مملکت، سازمان بازرسی دارد که خیلی راحت میتواند اموال آقایان و مواردی که آنها کسب کردهاند را پیدا کنند با توجه به شغل و کاری که انجام میدهند راحت میشود متوجه شد که چه کسانی چه کارهایی انجام دادند. از مسئولان فدراسیون گرفته تا علی دایی نوعی و همه.

  آقاي اصفهانيان من را نمي شناسي؟
  من تاکنون نگفتهام کسی را نمیشناسم، به هر حال این مسئله نشاندهنده شأن و شخصیت افراد است. تا هم اکنون چنین صحبتی نکردهام که بخواهم بگویم کسی را نمیشناسم به نظرم او صحبت کرده و خودش هم باید پاسخگو باشد. از خدایم است که اصفهانیان من را نشناسد. آقای اصفهانیان اگر من را نمیشناسد چرا تا پیش از این همیشه به من پیامک میداد و زنگ میزد. آقای قهرمانی دو شماره تلفن دارد یکی اعتباری است که ما به فدراسیون دادیم و یکی تلفن خودش بوده. شما میتوانید پرینت تلفنها و پیامکهای اعتباری قهرمانی را بگیرید و مطمئنا در این زمینه چیزهایی روشن میشود. سازمانهایی هستند که در این زمینه رسیدگی میکنند . باز هم میگویم نمیدانند که چرا برخیها این صحبتها را میکنند جایگاهشان را در خطر میبینند؟ هر دقیقه مصاحبه میکنند.
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. 2 کاربر مقابل از Ramin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  SEYEDHAMED (18th November 2013), Terminator2731 (18th November 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  ایول شهریار...دمت گرم
  کسی جرات نداره دایی را محکوم کنه...

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 4. 2 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  SEYEDHAMED (18th November 2013), Terminator2731 (18th November 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  HOSEIN
  استاتوس
  اول پرسپولیس بعد .....
  شغل و حرفه
  دانشجوی کامپیوتر ( Network)
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Portugal
  نوشته ها
  5,325
  تشکر
  20,544
  تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  خدایا داوری های قهرمانی بر علیه پرسپولیس رو چطوری میتونند کتمان کنند (جالب این که بازی مهم و تاثیر گذار پرسپولیس رو هم به او داده می شود !!!)
  اگر سازمان بازرسی اطلاعات مربوط به قهرمانی رو نتونه در بیاره دیگه واقعا شاهکاره ....
  دست اکثرتون تو کار هست ،حالم از همتون به هم میخوره ....
  تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد


 6. کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SEYEDHAMED (18th November 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا