حاشیه های هافبک پرسپولیس تمام شد؛ از پرسپولیس نمیروم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حاشیه های هافبک پرسپولیس تمام شد؛ از پرسپولیس نمیروم

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

حاشیه های هافبک پرسپولیس تمام شد؛ از پرسپولیس نمیروم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در آستانه یک دیدار حساس میخواهند در تیم ما اختلاف بیندازند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، قاسم دهنوی در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به نظمی که در تمرینات وجود دارد به نظرم با بازگشت ملیپوشان آمادگی کاملی برای دیدارهای حساسمان در نیمفصل دوم پیدا میکنیم.

ویافزود: برخیها به دنبال حواشی برای تیم ما هستند که همه آنها را به همین روزهای عزاداری و خدا میسپارم تا جوابشان را بدهد. این معرفت و مردانگی نیست که بخواهیم با برخی خبرها و اخبار کذب بعضی از بازیکنان را بزنیم.

دهنوی ادامه داد: همه چیز مشخص است در آستانه یک بازی حساس میخواهند تیم را به حاشیه ببرند و با زدن مصاحبههای مختلف مشکلاتی را ایجاد کنند تا ما به نتایج لازم نرسیم. من با هیچ کس خصومتی شخصی ندارم اما برخیها میخواهند ما را بزنند.

وی در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی افتاده که این حرفها را میزنی، گفت: خبر میزنند من میخواهم از پرسپولیس جدا شوم و ناراحتم. این چه حرفهایی است که در این شرایط حساس و بازی که پیش رو داریم به زبانها انداختهاند اینها فقط به دنبال حاشیه و تنش هستند و آنها را به خدا واگذار میکنم. من ترسی از کسی ندارم و با قدرت در کنار دایی کارم را دنبال میکنم تا انشاءالله بتوانم در پرسپولیس موثر باشم. کار بسیار سختی دارم اما هیچ وقت دم از جدایی و این حرفها نزدهام و اجازه نمیدهم کسی بین من و پرسپولیس فاصله ایجاد کند.

2. کاربر مقابل از ♥MEHRDAD.M♥ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (18th November 2013)