سیدصالحی: چاپلوس نیستم،جانم را برای دایی میدهم/ از 9 سالگی بدون بلندگو نوحه میخواند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سیدصالحی: چاپلوس نیستم،جانم را برای دایی میدهم/ از 9 سالگی بدون بلندگو نوحه میخواند

نام واقعی
    صادق
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    تحصیل دار
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,603 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

سیدصالحی: چاپلوس نیستم،جانم را برای دایی میدهم/ از 9 سالگی بدون بلندگو نوحه میخواند

سیدصالحی: چاپلوس نیستم،جانم را برای دایی میدهم/ از 9 سالگی بدون بلندگو نوحه میخواندم
    ورزش > لیگ برتر - سید صالحی می گوید تمام تلاشش را می کند تا کادر فنی از عملکرد او راضی باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛رقابتهای لیگ برتر در حالی دوران تعطیلی خود را سپری میکند که همه تیمها دنبال جذب بازیکن هستند. سیدمهدی سیدصالحی مهاجم بلندقامت پرسپولیس یکی از بازیکنانی بود که مورد توجه چند تیم از جمله سپاهان قرار گرفت ولی علی دایی در نهایت با جدایی سیدصالحی مخالفت کرد. او در مورد شرایط پرسپولیس، بحث پیشنهادهایی که ارائه شد و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرآنلاین پاسخ میدهد.

ابتدا در مورد شرایط پرسپولیس صحبت کن.

ما وضعیت خوبی داریم و تمرینات را صبح و بعدازظهر به صورت منظم دنبال میکنیم. تمام تلاش بازیکنان این است که در نیم فصل دوم باعث خوشحالی هواداران، کادرفنی و مدیریت باشگاه شوند. امیدوارم به حق این شبهای عزیز بتوانیم در پایان فصل قهرمان شویم و هواداران خوشحال شوند.

در مورد نیم فصل دوم چه صحبتی داری؟

به نظر من امتیاز گرفتن در نیم فصل دوم خیلی سخت است چون حساسیت بازیها بیشتر میشود. خیلی از تیمها برای قهرمانی می جنگند و بعضی از تیمها نیز برای سقوط نکردن رقابت میکنند. با این حال ما اگر قهرمانی میخواهیم باید در نیم فصل دوم امتیازهای بیشتری کسب کنیم و کمترین اشتباه را داشته باشیم.

در مورد بازی با تراکتور چه صحبتی داری؟

به نظر من بازی با تراکتور بسیار سخت است چون در زمین حریف بازی میکنیم. آنها در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفتند ولی ما باید تراکتور را که یکی از حریفان مستقیم پرسپولیس محسوب میشود شکست دهیم. امیدوارم با برد از تبریز برگردیم.

فکر می کنی پرسپولیس امسال قهرمان شود؟

باور کنید هدف بازیکنان چیزی جز این نیست و امیدوارم در پایان فصل آنها را خوشحال کنیم.امیدوارم خدا به تیم ما عزت بدهد و پرسپولیس بعد از چند سال قهرمان لیگ شود.

در این چند هفته بحث جدایی تو از پرسپولیس مطرح شد و چند تیم تو را میخواستند ولی دایی مخالفت کرد. در این مورد چه صحبتی داری؟

من ابتدای فصل گفتم که به خاطر علی دایی و هواداران به پرسپولیس آمدم و هدفم این بود که سرمربی پرسپولیس را خوشحال کنم. من این حرف را از روی چاپلوسی نمیزنم و صادقانه میگویم که حتی جانم را برای دایی میدهم. در نیم فصل اول هم تلاش کردم تا بهترین بازیها را انجام دهم و امیدوارم کادرفنی از عملکردم راضی باشد. من بازیکن پرسپولیس هستم و باید تابع تصمیم باشگاه باشم.

راستی در مورد مداحی در ماه محرم صحبت کن.

من از 7 سالگی مثل خیلی از بچهها به هیئت میرفتم و یادم میآید آن زمان با چادرهای مادرمان خیمه عزاداری درست میکردیم. من از 9 سالگی بدون بلندگو میخواندم و آن زمان در اصفهانک واقع در خیابان شهید محلاتی زندگی میکردیم. خدا حاج آقا دلاوری را بیامرزد، او پارکینگ خانهاش را به هیئت ما داد و در سال 1374 اسم هیئت را به نام حضرت علیاکبر(ع) گذاشتیم.

هنوز هم به آن هیئت می روی؟

بله، اتفاقا شب عاشورا به آن هیئت رفتم و نوحه خواندم. آن زمان که هیئت را تازه تاسیس کرده بودیم جای ثابت نداشتیم و دستگاه صوتی هم نبود ولی به لطف ائمه جای ثابت پیدا کردیم و رفته رفته شرایط بهتر شد. یادم میآید آن زمان در هیئتی که پدرم نیز به آنجا میرفت نوحه میخواندم، هیئت خوانساریهای مقیم مرکز که به نام موسی ابن جعفر(ع) بود.

2. 6 کاربر مقابل از صادق مالمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

"Be$t" (19th November 2013), 888 (19th November 2013), AliReza (19th November 2013), Milad criska (19th November 2013), shabnam12-8 (19th November 2013), UniQue (19th November 2013)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    واقعا حقت استقلال نبود و زودتر از اینا باید میومدی پرسپولیس

4. 2 کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

UniQue (19th November 2013), صادق مالمیر (19th November 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    ایشالله موفق باشه...

6. کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (19th November 2013)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک

8. کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (19th November 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    عاشقتم سیدجووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووون