گنارو گتوزو به عنوان سرمربی تیم فوتبال ستارگان میلان به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش بی باک،ایسنا به نقل از باشگاه پرسپولیس، در پی مذاکرات محمد رویانیان با مسئولان باشگاه میلان مبنی بر انتخاب یک فرد به عنوان سرمربی تیم ستارگان میلان نام گنارو گتوزو به عنوان سرمربی این تیم امروز به باشگاه پرسپولیس معرفی شد.
میلانی ها با چزاره مالدینی پدر پائولو مالدینی سرمربی مطرح ایتالیایی مذاکراتی داشتند اما وی به دلیل برخی مشکلات یا برنامهریزی های قبلی از همراهی تیم ستارگان میلان در این سفر عذرخواهی کرد. همچنین آریگو ساچی نیز اعلام کرد نمیتواند تیم ستارگان میلان را به دلیل حضور در تورنمنت فوتبال پایه و همچنین سایر برنامههایی که از قبل در نظر گرفته در زمان سفر میلانیها به ایران همراهی کند. آریگو ساچی اعلام کرد با توجه به اینکه اغلب نفرات اعزامی به تهران شاگردان وی بوده اند تمایل زیادی داشته تا در این بازی خیریه نقشی داشته و به عنوان سرمربی تیم را همراهی کند.
پس از آن مسئولان تیم ستارگان میلان گفتگوهایی با گنارو گتوزو داشتند که این ستاره نامدار ایتالیایی موافقت خود را با سفر به تهران اعلام داشت.
گتوزو سابقه 368 بازی در سری آ ایتالیا، 72 بازی با پیراهن تیم ملی ایتالیا، 85 بازی در لیگ قهرمانان اروپا و 539 بازی با میلان در جام های مختلف داشته است. وی 32 بازی برای تیم اف سی سیون سوییس به عنوان بازیکن - مربی انجام داده و فصل پیش هم سرمربی تیم پالرمو بوده است.
گتوزو در گفتوگو با نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان گفته است: با توجه به اینکه عنوان این بازی صلح برای همه بوده و فلسفه برگزاری بازی های تیم ستارگان میلان مشارکت در امور خیریه نیز هست، تمایل دارم تا در این بازی همبازیان سابقم را همراهی کنم. اینکه بخشی از عواید این بازی صرف حمایت از کودکان سرطانی می شود اقدام شایسته ای است و شنیدهام که پرسپولیس پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیاست و امیدوارم این بازی با حضور پرشمار تماشاگران برگزار شود.