پیکه: نمره رونالدو به عنوان یک هم تیمی 10 از 10 است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پیکه: نمره رونالدو به عنوان یک هم تیمی 10 از 10 است

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

پیکه: نمره رونالدو به عنوان یک هم تیمی 10 از 10 است

ستاره اسپانیایی در صحبت هایی اعلام کرده که کریس رونالدو یک الگوی بزرگ برای تقلید است وحس رقابتی او غیرقابل مقایسه است

سایت گل- جرارد پیکه مدافع باتجربه باشگاه بارسلونا در گفتگو با برنامه Efctivament شبکه 3 که پانصدمین قسمتش روی آنتن رفت از مسائل مختلفی صحبت کرد و از کریستیانو رونالدو و مسی گرفته تا ویکتور والدس را سوژه صحبت هایش قرار داد
    دراینجا می توانید متن صحبت های پیکه را مطالعه کنید:
    *والدس: ما باید با غیبت او کنار بیائیم و مطمئنم که خیلی ها دلشان برای او تنگ می شود ولی پینتو و اویر آماده اند تا جای خالی او را پر کنند. غیبت ویکتور و لئو مسی برای ما خیلی مهم است.ما بارسلونا هستیم و با این شرایط کنار می آئیم. حتی با وجودی که لئو بهترین بازیکن دنیاست و والدس بهترین دروازه بانی است که می توانسته در ترکیب تیم ما قرار بگیرد.
    *مدافعان بارسا: بارترا نشان داده که مدافع میانی فوق العاده ای است. او منسجم، کامل و بالغ است. تجربه را در حال بازی کردن کسب می کنی. وقتی من به بارسلونا آمدم با اطمینان گواردیولا مواجه شدم که نقشی حیاتی در موفقیتم داشت. اگر این فرصت به من داده نمی شد، هیچ وقت به اینجاها نمی رسیدم. بارترا در سطح بارسلوناست و توانایی هایی مثل همه هم تیمی هایمان دارد او بازیکن میانی ایی است که جایش در این باشگاه خالی بود
    *حمایت از مسی: ما بهترین بازیکن دنیا را داریم که حالا کفش طلا را نیز مال خود کرده. باید از بودن او لذت ببریم وبه عنوان تیم هم از داشتنش بهره مند شویم. از نظر من لئو بدون هیچ تردیدی بهترین است. او حالا مصدوم است ولی اگر به کارهایی که او انجام داده و افتخاراتی که کسب کرده نگاه کنید، در می یابید که بدون هیچ تردیدی او بهترین است. به نظر من لئو با انگیزه های فراوانی برای بازیابی تلاش می کند و شرایطش مثل هربازیکن دیگری است.
    * فشار وارد به مسی به خاطر تلاشهای کریستیانو رونالدو: نه.این طور نیست. ولی مسی باانگیزه های بیشتری برمی گردد. رویارویی میان این دو، هردویشان را بهتر نموده . این می تواند یک رقابت واقعی باشد. یکی دربارسلونا بازی می کند و دیگری در مادرید. درهر صورت خوب است و سطح هردویشان را بالا برده
    *کریستیانو رونالدو: نمره کریس به عنوان هم تیمی 10 از 10 است. او تقریبا انگلیسی صحبت نمی کرد و درعین حال از من دفاع می کرد. ما دوستی خوبی داشتیم. من از نظر حرفه ای و به عنوان یک انسان او را تحسین می کنم. کریس الگوی خوبی است. رونالدو خوشتیپ است؟ این را به من هم می گویند.گاهی وقتها کلمات در جای واقعی شان استفاده نمی شوند کریستیانو رونالدو خیلی مغرور است و این حس در او در حد نهایت است. ولی چه کسی اشتباه نمی کند؟ همه ما به نحوی مرتکب اشتباه می شویم
    *تاتامارتینو: در رختکن تیم جو خیلی خوبی را شاهد هستیم. پولی هم برای این جو خوب پرداخت نشده (می خندد) ما تاتا را کم می شناختیم. ولی او فرد رک گویی است و می داند که چه می خواهد . تاتا خیلی خوب در تیم جا افتاده و باید از بودن او احساس خوشبختی کنیم. حالا نتایج هم او را یاری و همراهی می کنند. او نظم و انسجام خوبی دارد که مثل نظم سرمربیان قبلی در تیم ماست. مثلا در بازی با بایرن این نظم را کم داشتیم. ما در آن بازی آنقدرها خوب بازی نکردیم.
    *ارتباط با پپ: آنچه پپ در بارسلونا از خودش به جای گذاشت در تاریخ بارسلونا خواهد ماند. اگر به پشت سر نگاه کنید، و نوستالژی را پیش رویمان قرار دهیم، این می تواند آسیب های زیادی به ما وارد کند
    *جاسوسی و تعقیب و گریز بازیکنان: این ماجرا مربوط به گذشته است و معنا و مفهومی ندارد. من اصلا توقعش را نداشتم و چندان هم دلنشین نبود. کسانی که می خواستند مرا تعقیب کنند، کارشان را انجام دادند. من یک انسان معمولی هستم. نمی دانم وبرایم مهم هم نیست بدانم که چه کسی دستور داده بود تا مرا تعقیب کنند. کسی که این کار را انجام داده بود باید به وجدان خودش رجوع کند
    *پدر شدن: پدر شدن زندگی ات را عوض می کند. بدون شک این اتفاق می افتد. دست کم از نظر فردی و شخصی که زندگی تغییرمی کند.

2. 4 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SALAMI-FC (21st November 2013), shabnam12-8 (21st November 2013), UniQue (21st November 2013), zahralos (21st November 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده