تاج: امتياز آسيا براي ليگ ايران جشن دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تاج: امتياز آسيا براي ليگ ايران جشن دارد

 1. #1


  نام واقعی
  مهرداد
  استاتوس
  قرمزته
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  1,594
  تشکر
  669
  تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  تاج: امتياز آسيا براي ليگ ايران جشن دارد

  نائب رئيس دوم فدراسيون فوتبال گفت: مبالغي به باشگاهها پرداخت ميشود اما بايد مسير اين موضوع تغيير پيدا کند.
  مهدي تاج با حضور در برنامه ورزش و مردم در خصوص جلسه روز گذشته با داوران فوتبال اظهار داشت: به هر حال نيم فصل اول داوران شرايط سختي داشتند. در اين جلسه حسنپور نماينده ليگ يک و عابديني به عنوان مديران ليگ برتر نيز حضور داشتند. جلسه مفصلي داشتيم. داوران گلايههايي داشتند و سازمان ليگ انتظاراتي از آنها داشت که هر دو مطرح کردند.

  وي ادامه داد: معتقدم داوران افراد پاکي هستند که نسبت به ساير موارد در فوتبال حقوق ناچيزي دريافت ميکنند. بهترين داور ما در مجموع نيم فصل 7 -8 ميليون دريافت کرد که براي هر بازي چيزي حدود 500 هزار تومان مي شود که اين موضوع با ساير پرداختها در فوتبال قابل مقايسه نيست اما با تمام اين تفاسير معتقدم چه داور يک ريال دريافت کند و چه صد ميليون بايد در زمين بهترين عملکرد خود را داشته باشد. اگر داور يک اشتباه در زمين مرتکب شود تاثيرگذار خواهد بود و تمام زحمات از بين خواهد رفت. در اين وضعيت که باشگاهها در بي پولي جدي به سر ميبرند بايد همگي تلاش کنند تا چنين اتفاقي رخ ندهد.

  رئيس سازمان ليگ در مورد اينکه قهرماني در تست آمادگي مردود شد و در نيم فصل دوم نميتواند قضاوت کند، يادآور شد: او در تست انتخاب نشد و بايد در تستي که آينده گرفته ميشود شرکت کند.

  تاج در مورد امتيازدهي کنفدراسيون فوتبال آسيا براي سهميه ليگ قهرمانان آسيا خاطرنشان کرد: ايران امتياز بسيار بالايي در اين قست گرفت و اين توفيقي است براي فوتبال کشور ما که توانستيم 908 امتياز از هزار امتياز کسب کنيم و در غرب آسيا رتبه اول و در مجموع رتبه دوم را به خود اختصاص دهيم. سازمان ليگ در اين قسمت موفق ظاهر شد. ما و کيروش اعتراض جدي نسبت به نحوه برگزاري ليگ قهرمانان آسيا داريم زيرا اين مسابقات دقيقا همزمان با رقابتهاي جام جهاني ميشود ما پيشنهاد داديم که اين زمان جلوتر بيفتد تا به نفع کشورمان شود و همزمان با ليگ قهرمانان اروپا اين مسابقات برگزار شود. کويت، قطر، امارات، بحرين، عربستان و دکتر حافظ يکي از اعضاي کميته اجرايي AFC در جلسه روز گذشته حضور داشتند و مصوباتي را داشتند که البته براي تصويب نهايي اين موضوع بايد 5 آذر ماه مطرح شود. اما به نظر ميرسد آنچه که در اين کميته به تصويب رسيده باشد، در کميته اجرايي مسابقات ابلاغ شود.

  وي افزود: در اين جلسه مصوب شد که کشورهاي غرب با يکديگر و کشورهاي شرق هم با يکديگر رقابت داشته باشند و تا فينال اين دو منطقه مجزا از يکديگر رقابت کنند. مسافت در آسيا زياد است و همچون اروپا نيست که بتوانند تيمها از کشوري به کشوري ديگر به راحتي سفر کنند. در غرب آسيا 14 تيم حضور دارند و در شرق 14 تيم و درمرحله پليآف هر منطقه 11 تيم دارند.

  رئيس سازمان ليگ تاکيد کرد: ما تلاش ميکنيم تا اين موضوع 4 ساله تصويب شود همچنين در جلسه روز گذشته مطرح شد در جلسات آينده سرمربيان تيم ملي هم حضور داشته باشند که به اين ترتيب کيروش در جده حاضر خواهد شد و صحبتهاي خود را مطرح ميکند. ما به دنبال اين هستيم که تقويم ليگ قهرمانان آسيا را تغيير دهيم که اگر ايران در اين طرح هم موفق شود بسيار خوب خواهد بود. تلاش ميکنيم تا سال 2018 اين موضوع را نهايي کنيم.

  نائب رئيس دوم فدراسيون فوتبال در مورد وضعيت درآمدزايي باشگاهها گفت: وضعيت مالي تمام باشگاهها بسيار بد است هر يک از باشگاهها از ديگري وضعيت بدتري دارد. بايد به گونهاي باشد که حقوق فوتبال در خودش به وجود بيايد. وقتي چنين اتفاقي نميافتد مديران را ناکارآمد جلوه ميدهند. ما براي حل اين مشکل با ايرانسل و همراه اول قرارداد ميبنديم اين قرارداد بزرگترين قرارداد مخابراتي کشور است که 80 درصد اين موضوع به باشگاهها ميرسد. فردا اين قرارداد را ساعت 11 مبادله خواهيم کرد و پس از آن هم با ايرانسل اين موضوع را انجام خواهيم داد.

  تاج تصريح کرد: هر پيامکي که ارسال ميشود حق سازمان ليگ 14.8 تومان است که پس از آن در تمام برنامههاي تلويزيوني و راديويي که پيامکي ارسال ميشود و در زمينه فوتبال است بايد اين حق به سازمان ليگ پرداخت شود. اين طبق قانون AFC است. همچنين براي پول صدا و سيما هم راه حل خوبي را دنبال ميکنيم. پولي که صدا و سيما بايد بدهد همان پولي است که هم اکنون از مسيرهاي ديگر از طريق نهادها پرداخت ميشود. ما ميگوييم اين مسير بايد تغيير يابد زيرا هم اکنون اين پولي که پرداخت ميشود مسائلي در مورد دخالت و اين موارد مطرح ميشود اما اين مسير اگر تغيير يابد واز طريق صدا و سيما پول در اختيار فوتبال قرار گيرد طبق قانون فدراسيون آسياست. ما خواهان پرداخت 150-160 ميليارد تومان براي نيم فصل هستيم. از هم اکنون هم نامه خود را ارسال کردهايم.

  وي با اشاره به اينکه ميترسد بگويد ايران در رده دوم آسيا قرار گرفته،گفت: زماني گفتم ما بهترين باشگاهها را داريم و پس از آن هر اتفاقي افتاد گفتند چگونه ما داراي بهترين باشگاهها هستيم. هم اکنون هم اگر بگويم در رده دوم قرار داريم پس از آن اگر داوري در ورزشگاه سوت اشتباهي بزند اين موضوع را مطرح ميکند. هم اکنون هند شرايط بسيار خوبي دارد و پيشرفت چشمگيري داشته اگر تلاش خود را انجام ندهيم آنها رشد ميکنند. سهميه آنها اگر افزايش يابد از ساير کشورها سهميه کم ميکنند.

  رئيس سازمان ليگ با اشاره به اينکه برخيها اعلام کردند هنوز 4 سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا قطعي نشده، يادآور شد: زماني که ما در سال 2013 امتيازمان 700 بود طبيعتا وقتي امتيازمان 908 ميشود و از رده پنجم به رده دوم صعود ميکنيم سهميه ما کمتر نخواهد شد و اين موضوع در 5 آذر قطعي ميشود. ما از 16 باشگاه 15 باشگاه توانستهاند امتياز استاندارد کسب کنند.

  تاج در مورد اينکه چه زماني بليت الکترونيکي در تهران راهاندازي ميشود،گفت: تصميم ما بر اين است که در نيم فصل دوم بليت روبروي جايگاه را الکترونيکي بفروشيم و هر شخصي هم که براي يک نيم فصل اين بليت را خريداري کند تخفيفهاي ويژهاي قائل خواهيم شد اگر اين موضوع نهايي شود کنفدراسيون فوتبال آسيا امتياز بيشتري را به ما اختصاص خواهد داد.

  وي در مورد جلسهاي که با کيروش برگزار کرده، يادآور شد: جلسه دو سه ساعته خوبي بود. کفاشيان، نبي و مسئولان تيم ملي حضور داشتند و توانستيم برخي دغدعههاي کيروش را برطرف کنيم. به هر حال سرمربي تيم ملي انتظار دارد بازکينان را در اختيار داشته باشد و آنها هم خسته نباشند. بازيهاي تدارکاتي خوبي بايد برگزار کنيم. ما بازيهاي خيلي کمي داشتيم و در رقابتهاي آسيايي به عنوان بازيهاي دوستانه حاضر شديم. ليگ ما 20 فروردين به اتمام خواهد رسيد.

  نائب رئيس دوم فدراسيون فوتبال گفت: از 14 روز پيش از حضور تيم ملي در جام جهاني تا يک روز پس از آنکه تيم ملي حذف ميشود روزانه 2 هزار و 800 دلار به حساب باشگاههايي که بازيکنان مليپوش دارند، ريخته ميشود که اين مبلغ قابل توجه است.

  وي در پايان وضعيت داوري را مناسب ارزيابي کرد و در مورد اينکه برخي معتقدند با امتيازاتي که کنفدراسيون فوتبال آسيا به ما داده،نبايد خود را گول بزنيم، گفت: من از اين موضوع خيلي ناراحت ميشويم. ما در اين موضوع برنده شدهايم. بايد تلاش کنيم از اين بهتر شويم اما نبايد خودزني داشته باشيم. براي ليگ ما کسب اين امتياز جشن دارد. 2. کاربر مقابل از ♥MEHRDAD.M♥ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  UniQue (22nd November 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا