رویانیان:پرسپولیس فوق کهکشانی را فصل بعد ببینید
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: رویانیان:پرسپولیس فوق کهکشانی را فصل بعد ببینید

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک

رویانیان:پرسپولیس فوق کهکشانی را فصل بعد ببینید

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برخلاف دفعه گذشته برای دربی استرس ندارم و آماده شکست استقلال هستیم.

محمد رویانیان در حاشیه مراسم افتتاح لوگو و سایت جدید باشگاه پرسپولیس درباره مخالفت باشگاه مس با انتقال پولادی به پرسپولیس گفت: به نظرم حق با مسئولان مس کرمان است. آنها مسئولان زحمتکش و مربی بزرگی دارند و باید مورد احترام پولادی قرار گیرند.

وی اضافه کرد: در هیچ کجا اجازه نمیدهیم بازیکنی به مربی و مدیران خود بیاحترامی کند و اهانتی داشته باشد به همین دلیل باز هم از سرمربی و مسئولان مس عذرخواهی میکنیم و معتقدیم پولادی باید ضمن عذرخواهی از مردم خوب کرمان باشگاه و مسئولان مس مراتب تشکر خود را از آنها داشته باشد مخصوصا از بلاژویچ که به عنوان آموزشدهنده او بوده است. بالاخره باید قبول کنیم باشگاه مس پولادی را نامدار کرده است.

رویانیان تاکید کرد: معتقدم اگر بازیکنی به مدیران و بازیکنان تیم گذشته خود بیاحترامی کند در قبال ما هم اگر اصلاح نشود همین کار را خواهد کرد که خوشبختانه پولادی عذرخواهی خود را انجام داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: امروز در باشگاه پرسپولیس دور هم جمع شدیم تا از سایت و پروتال باشگاه پرسپولیس بهرهبرداری کنیم. برنامههای بسیاری در این سایت برای هواداران در نظر گرفتهایم. در کنار این موضوع از لوگو و یا آرم جدید هم رونمایی خواهیم کرد. با این پروتال زندگی خواهیم کرد تا هواداران لذت بیشتری ببرند. در این پکیج هواداران میتوانند از خدماتی شامل فروشگاه و رابطه با بازیکنان و اطلاعات مختلف دیگر بهره ببرند. هفته به هفته یک قابلیت به این موضوع اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: سایت ما طوری طراحی شده که به سایتهای تیمهای مختلف اروپایی لینک شود و با کشورهای مختلف رابطه داشته باشد و خدماتی فوق عالی داشته باشد.

رویانیان در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقی افتاد که مسئولان مس بار اول مخالف حضور پولادی بودند اما اکنون موافق هستند اظهار داشت: صحبتهایی انجام شد که خوب بود. ما باید به مسئولان مس احترام بگذاریم. پس از اینکه قراردادی امضا کردیم قرار شد تفاهم نامهای امضا شود اما روز گذشته آن اتفاق افتاد. موضوع ما موضوع باشگاه مس است و به آنها احترام می گذاریم. باید ببینیم چه اتفاقاتی می افتد.

وی در خصوص دیدار فردا با استقلال گفت: من استرس ندارم. هیچ وقت به ورزشگاه نرفتم ولی شاید فردا به ورزشگاه آزادی بروم. شرایط ما بهتر از قبل شده است. ما در دربی گذشته استرس داشتیم اما الان نداریم. اگر فوتبال باشد و فضا و حاشیه اجازه دهد آماده برد در دربی هستیم. امیدوارم جوسازی و حاشیه سازی نشود. ما هم از لحاظ فوتبالی کم نداریم و آماده یک نتیجه خوب هستیم.

رویانیان در خصوص داور بازی گفت: امیدوارم آقای فغانی خوب سوت بزند و تحت تأثیر چیزی قرار نگیرد. البته همه داوران خوب هستند.

وی خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: من از هواداران میخواهم از امروز نسبت به ثبت نام در سایت باشگاه اقدام کنند. جوایز نفیسی شامل خودرو، کمک هزینه حج و مسائل مختلف داریم و تاکنون ۴۸۵ هزار نفر ثبت نام کردند.

رویانیان تاکید کرد: همچنین از هواداران میخواهم صبور باشند چون این پرسپولیس همان تیم واقعی خودشان می شود. ما میخواهیم فوق کهکشانی شویم. حالا یک باخت آوردهایم که البته باخت ما هم کهکشانی بود چون کهکشانیها هم میبازند.

رویانیان خاطرنشان کرد: خودتان میدانید کهکشانی لقب تیم استقلال بود اما آنها دو باخت پشت سر هم آوردند و ما هم باختیمو من از هواداران میخواهم پرسپولیس فوق کهکشانی را سال آینده ببینند که چه تیمی خواهیم ساخت چون برنامههای بسیار ویژهای داریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پاداش دربی ۷۴ گفت: من هم خوب پاداش میدهم و هم جریمه میکنم. در صورت برد دربی پاداش ویژهای با نظر دنیزلی خواهم داد. خوشبختانه دنیزلی هم شرایط بسیار راحت و نرمالی دارد و بسیار آرام است. مشکلی نیست و او میخواهد با پرسپولیس برنده دربی باشد.

رونیان درباره جذب پژمان نوری و ادینهو گفت: با نوری حرف زدیم پرونده ادینهو را هم بررسی خواهیم کرد. در صحبتی که با دنیزلی داشتم ایشان تمایل دارند بازیکن ایرانی جذب کنیم. به همین دلیل میخواهیم ببینیم آیا نوری میتواند در لیگ برتر و یا لیگ قهرمانان آسیا ما را همراهی کند یا خیر. چون گزینه اصلی ما است. اگر پاسخ گرفتیم تکلیف نهایی را روشن میکنیم.

رویانیان در پایان بار دیگر خطاب به هواداران گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است. هر فردی هر حرفی می زند باور نکنید ما میخواهیم بزرگتر و مقتدر شویم و فصل آینده پرسپولیس توانمندی را به نمایش بگذاریم. به خاطر همین برنامههای منحصر به فردی داریم. مطمئن باشید پرسپولیس با اقتدار برمیگردد. از برد و باخت نترسید. در آستانه دهه مبارک فجر با برادری و کمک به همدیگر سعی کنیم پرسپولیس به نتایج دلخواه برسد.

2. 2 کاربر مقابل از Queen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

IMAN (1st February 2012), ^@@^ (1st February 2012)

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سردار جان؛

كهكشان پيشكش.
    اميدواريم مثل نيم فصل اول همين ليگ يازدهم، تبديل به سياه چاله نشيم!

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

4. 2 کاربر مقابل از Farzandeiran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NA3R (1st February 2012), Queen (1st February 2012)

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    من که خیلی بهش خوشبینم....مدیر خوبیه
    نه...!نه...!نه...!

نام واقعی
    ناصر
    استاتوس
    زیباست یادت ، اگر خودت بودی چه غوغایی میکردی !
    شغل و حرفه
    کامپیوتر
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,600 بار در 760 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    چی ؟! . . . فوق کهکشانی هه هه هه

نام واقعی
    Amin
    شغل و حرفه
    نوازنده گیتار , وبمستر
    تشکر شده 1,930 بار در 953 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    همش حرف ... همش حرف !!!
    اگه به جای این همه حرف زدن یه ذره عمل میکردین وضعمون این نبود به خدا !

مرسی بابت تاپیک
    رفیق ها سه دسته اند
    رفیق ایرانسلی ، که فقط ظاهرن هواتو داره ولی باطنن جیبت رو خالی میکنه
    رفیق همراه اولی ، که اسمش همراه اوله ولی جایی که لازمش داری همراه آخرت هم نیست
    رفیق تالیایی ، که میدونی همچین رفیقی هم هست ولی نمیدونی به چه درد میخوره
    بنازم به اون رفیق هایی که مثل تلفن ثابت قدیمی ، ماندگار و بدور از هرگونه طرح و رنگی هستن !

8. کاربر مقابل از ^@@^ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Queen (1st February 2012)