سرمربي ميلان تاکيد کرد نگراني از بابت اخراج شدناش از نيمکت روسونري ندارد و ميداند که دير يا زود اين اتفاق خواهد افتاد.

ماسيميليانو آلگري که به خاطر نتايج ضعيف ميلان و فاصله گرفتن اين تيم از جمع مدعيان قهرماني سري A به شدت تحت فشار قرار گرفته است، در واکنش به شايعاتي که در خصوص آيندهاش مطرح شده است، گفت: من 4 سال است که دارم اين چيزها را ميشنوم. ميدانم که قرار نيست تا ابد در ميلان بمانم. هر چرخهاي يک شروع دارد و يک پايان. مربيان ابدي نيستند، ضمن اينکه در ايتاليا مربيان خوبي وجود دارند که در حال پيشرفت هستند.

به گزارش تسنيم، گفته ميشود که فيليپو اينزاگي، مربي تيم جوانان ميلان و ستاره پيشين خط حمله اين تيم يا کلارنس سيدورف، هافبک قديمي روسونري به عنوان جانشين آلگري در نظر گرفته شدهاند.

آلگري در واکنش به اين خبر نيز اظهار داشت: اينزاگي دارد خوب کار ميکند در حالي که سيدورف همچنان مشغول بازي کردن است. من از کارنامه کاري خود تا اين مقطع از دوران مربيگريام راضي هستم.

ميلان که از 6 بازي اخير خود تنها يک پيروزي کسب کرده است، در جدول ردهبندي سري A در پله دهم قرار دارد اما شرايط اين تيم بدتر هم خواهد شد اگر در بازي خانگي امشب (شنبه) برابر جنوا نيز امتياز از دست بدهد.

آلگري در خصوص اين بازي نيز خاطرنشان کرد: اين ماه براي ما مقطع بسيار مهمي است چه در سري A چه در ليگ قهرمانان اروپا. سرنوشتترين بازي ما در اين مدت نيز امشب برابر جنوا است. بايد اين بازي را ببريم و ديگر اجازه اشتباه کردن نداريم.

آلگري در شرايطي در آستانه اخراج از نيمکت ميلان قرار گرفته است که قراردادش تا پايان فصل جاري اعتبار دارد.