سردار آزمون: ميخواهم با درخشش در جام جهاني به رئال مادريد بروم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سردار آزمون: ميخواهم با درخشش در جام جهاني به رئال مادريد بروم

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

سردار آزمون: ميخواهم با درخشش در جام جهاني به رئال مادريد بروم

بازيکن تيم روبين کازان روسيه گفت: ميخواهم با درخشش در جام جهاني به تيمهاي بزرگ دنيا بروم و آرزويم رفتن به رئال مادريد است.
    سردار آزمون، مهاجم جوان ايراني تيم روبين کازان روسيه شرايط خوبي را در اين تيم سپري ميکند و توانست در آخرين بازي روبين کازان در ليگ روسيه نيز از ابتدا در ترکيب قرار بگيرد. او که در اردوي قبلي توسط کيروش به تيم ملي دعوت شده بود، اين بار و براي بازي با تايلند و لبنان دعوت نشد اما ميگويد انگيزهاش را براي رسيدن به تيم ملي از دست نميدهد.
    سردار آزمون در گفتوگو با تسنيم، در خصوص شرايط خود در روبين کازان روسيه، دعوت نشدن به تيم ملي، تلاش براي حضور در جام جهاني و رفتن به تيمهاي بزرگ دنيا، انتخاب بهترين بازيکن جهان و مسائل ديگر صحبت کرده است که مشروح آن در زير ميآيد:
    *با روبين کازان برخلاف ليگ اروپا نتوانستيد در ليگ روسيه نتايج خوبي بگيريد و تيمتان در شرايط خوبي قرار ندارد. در اين باره صحبت ميکني؟
    خب ما در ليگ اروپا به جز يک بازي که مساوي کرديم در ساير ديدارها برنده بوديم و با بردي هم که مقابل ويگان کسب کرديم، صعودمان قطعي شد. نتايج روبين کازان در ليگ اروپا خوب بوده اما تا به الان در ليگ روسيه خوب نبودهايم. امروز در ليگ روسيه يک بازي با تيم «توم سيک» داريم که اگر بتوانيم اين بازي را ببريم در جدول شرايط بهتري پيدا خواهيم کرد و به مرور به جمع بالاي جدوليها ميپيونديم.
    *وضعيت خودت در تيم چگونه است؟
    خدا را شکر وضعيت خوبي دارم و بعد از بازي برابر کراسنودار که در ترکيب اصلي قرار گرفتم و براي اولين بار توانستم در ترکيب روبين کازان فيکس باشم، انگيزه بيشتري پيدا کردهام. اميدوارم حضورم در ترکيب اصلي ادامه داشته باشد.
    *در اولين بازي که فيکس بودي استرس نداشتي؟ فکر ميکردي بتواني به اين زودي در ترکيب اصلي روبين کازان قرار بگيري؟
    نه، به هيچ وجه. نه استرس داشتم، نه ترسي و تجربه خيلي خوبي بود. اينکه توانستم در اين بازي در کنار و مقابل بازيکنان مليپوش اروپايي از جمله بازيکنان تيم ملي فنلاند، گرجستان، روسيه و ... بازي کنم، خيلي خوب بود. ميدانستم که ميتوانم به ترکيب اصلي برسم اما فکر نميکردم به اين زودي فيکس شوم. تجربه خوبي بود و اميدوارم ادامهدار باشد.

* برابر کراسنودار يک بار ضربهات به تير دروازه خورد اما نتوانستي گل بزني، از عملکردت در اين بازي راضي بودي؟
    بعد از بازي واکنشها نسبت به بازي من خوب بود. کادر فني و تماشاگران از عملکرد من تعريف و تمجيد کردند و گفتند يک بازي خوب انجام دادهام. خودم هم از عملکردم راضي بودم و اميدوارم بتوانيم اين روند را ادامه دهم و بهتر از اين شوم.
    *عليرضا جهانبخش دوست صميميات در بازي ايران با تايلند توانست براي تيم ملي گل بزند. در اين باره صحبت ميکني؟
    عليرضا دوست من نيست، بلکه برادرم است. بعد از بازي با تايلند هم با او در ارتباط بودم. ما از تيم جوانان با هم در ارتباط هستيم و جهانبخش واقعاً بازيکن بزرگي است. او کاپيتان تيم ما بود و هم به لحاظ فني و هم شخصيتي فوقالعاده بود. به خاطر همين اخلاق و تلاشهايش است که کيروش او را دوست دارد و به تيم ملي دعوتش کرده است و خوشبختانه توانست مثمرثمر باشد. به نظرم جهانبخش يکي از بهترين بازيکنان ايران در آينده خواهد بود. از گلزني او برابر تايلند خيلي خوشحال شدم و اينکه توانست برابر لبنان فيکس باشد من را خوشحال کرد، چون از پيشرفت دوستانم خوشحال ميشوم.
    *اما خودت اين بار برخلاف اردوي قبلي در جمع مليپوشان نبودي. با اينکه در روبين کازان فيکس شدي اما کيروش تو را به تيم ملي دعوت نکرد، از اين موضوع ناراحت نشدي؟
    از اينکه در تيم ملي نيستم ناراحت شدم اما به هر حال آقاي کيروش نفر اول تيم ملي است و هيچوقت کاري نميکند که به ضرر تيم ملي شود. مطمئناً او موفقيت و سود تيم ملي را ميخواهد و از اين موضوع ناراحت نيستم. پاي تلويزيون هر 2 بازي تيم ملي را هم ديدم و براي تيم ملي کشورم دعا کردم که برنده باشد. بازيکنان بزرگي هم در ترکيب تيم ملي بودند و از پيروزي اين تيم خوشحال شدم. دعوت نشدن من به تيم ملي يک اتفاق طبيعي بود، چون يک روز بازيکني به تيم ملي کشورش دعوت ميشود و يک روز دعوت نميشود و اين موضوع براي من درسي است تا بيشتر تلاش کرده و نظر کادر فني را جلب کنم.
    * البته برخيها معتقد بودند اگر دوباره به تيم ملي دعوت ميشدي شايد احساس ميکردي بازيکن ثابت اردوها هستي، تلاشات کمتر شود و به همين دليل کيروش دعوتت نکرده است. با اين نظرات موافقي؟
    به هر حال هر کسي يک نظري دارد و نظرش قابل احترام است اما من هميشه براي خودم و وطنم انگيزه دارم. بعد از اولين دعوت به تيم ملي هم انگيزهام 2 برابر شده است و هيچوقت هم انگيزهام براي تيم ملي کم نميشود. همه وطنشان را دوست دارند و حتي شما اکنون از آقاي نکونام که کاپيتان تيم ملي است و چندين سال در تيم ملي حضور داشته سئوال کنيد، انگيزه بالايي براي حضور در تيم کشورش دارد. پيراهن تيم ملي به سادگي به دست نميآيد که به سادگي از دست بدهي و بخواهي تلاشت را کم کني.
    * البته ميتوان گفت مشکلات تو در تيم فوتبال جوانان، دير رسيدن به تمرينات روبين کازان و در نهايت محروميت تو از 2 بازي تيم باشگاهيات براي دعوت نشدن تو به اردوي تيم ملي بيتاثير نبوده است.
    نميتوان گفت اين موضوع تاثير داشته است. همانطور که گفتم دعوت نشدن يک بازيکن به تيم ملي يک چيز طبيعي است. مشکلم در روبين کازان هم با 2 جلسه محروميت و پرداخت 30 ميليون تومان جريمه حل شد و ديگر مشکلي ندارم.
    *دوست داري در جام جهاني تيم ملي در گروه آسان قرار بگيرد يا در گروهي که تيمهاي بزرگ دنيا باشند و ما شانس بازي با آنها را پيدا کنيم؟
    مسلماً هر چقدر گروه ما آسانتر باشد بهتر است و شانس صعود از گروهمان را پيدا ميکنيم. ما تا به امروز بازيهاي تدارکاتي نداشته و با تيمهاي بزرگ بازي نکردهايم. با اين شيراز اگر به طور مثال با آلمان همگروه شويم در بازي مقابل اين تيم ترس خواهيم داشت. به نظرم فدراسيون فوتبال بايد برنامهريزي خوبي داشته باشد تا بتوانيم بازي مقابل تيمهاي بزرگ را تجربه کنيم و با آمادگي به جام جهاني برويم. اگر بازي تدارکاتي بزرگ نداشته باشيم مسلماً در جام جهاني و برابر تيمهاي بزرگ به مشکل خواهيم خورد. اکنون در آسيا همه ژاپن را مثال ميزنند که پيشرفت کرده است. بدون شک ژاپنيها با بازي مقابل تيمهاي بزرگ توانستند پيشرفت کنند و سطحشان را بالا ببرند. اگر ما هم بتوانيم با تيمهاي بزرگ دنيا بازي کنيم بيشتر از ژاپنيها پيشرفت خواهيم کرد.
    *براي حضور در جام جهاني اميدوار هستي؟
    من اميدم را به هيچ وجه از دست نميدهم و براي حضور در تيم ملي تلاش ميکنم. آنقدر تلاش خواهم کرد تا با تيم ملي به جام جهاني بروم. حضور در جام جهاني آرزوي هر بازيکني است و من هم اميدوارم بتوانم مسافر جام جهاني باشم تا در اين مسابقات بدرخشم و بتوانم به تيمهاي بزرگ دنيا بروم. اکنون فقط فکر و ذکرم حضور در جام جهاني است و انگيزه بالايي دارم.

*دوست داري بعد از جام جهاني يا چند سال ديگر که با تجربهتر ميشوي در کدام تيم بزرگ دنيا بازي کني؟
    آرزويم بازي در رئال مادريد است و دوست دارم آنقدر بدرخشم که روزي پيراهن رئال را بپوشم. ميخواهم در جام جهاني باشم، بدرخشم و به تيمهاي بزرگ دنيا برسم.
    * الگويات در فوتبال کدام بازيکن است؟
    ابراهيموويچ.
    *ابراهيموويچ بعد از حذف سوئد از جام جهاني در بازي برابر پرتغال و باختش مقابل رونالدو گفت جام جهاني بدون او لطفي ندارد. با اين حرف موافقي؟
    من به هيچ وجه اخلاق زلاتان را دوست ندارم. ابراهيموويچ فقط به لحاظ فني الگوي من است و اين اخلاق و حرفهايش را نميپسندم.
    *به نظرت از بين ابراهيموويچ، رونالدو، مسي و ريبري کدامشان لايق بردن توپ طلا هستند؟
    بايد قبول کنيم که اکنون رونالدو بهترين بازيکن جهان است. من هيچ تعصب و علاقهاي به رونالدو ندارم اما معتقدم هر کسي امسال بازي رونالدو را ديده باشد، مطمئناً ميگويد که او بهترين بازيکن جهان است و بايد توپ طلا را بگيرد.

2. کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammadreza (23rd November 2013)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده