تِراشتگن دروازه باني فوق العاده براي بارسا است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تِراشتگن دروازه باني فوق العاده براي بارسا است

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

تِراشتگن دروازه باني فوق العاده براي بارسا است

سنگربان پيشين ژرمنها از دروازهبان جوان بورسيا مونشنگلادباخ به عنوان گزينهاي ايدهآل براي بارسلونا ياد کرد.

اين روزها شايعات بسياري در خصوص احتمال حضور مارک آندره تِراشتگن، دروازهبان بورسيا مونشنگلادباخ به جاي ويکتور والدس، سنگربان آبيواناريپوشان در نيوکمپ مطرح شده است.

اخيراً نشريه بيلد آلمان مدعي شده است، آندوني سوبيسارتا، مدير ورزشي تيم فوتبال بارسلونا در سفري که به آلمان داشته با سنگربان جوان مونشنگلادباخ به توافق رسيده و پيشقراردادي نيز با او به امضا رسانده است.

به نقل از تسنيم، ينس لمان، سنگربان پيشين تيم ملي آلمان در خصوص اين دروازهبان 21 ساله که تاکنون در تمامي ردههاي سني تيم ملي فوتبال آلمان بازي کرده است، به روزنامه مارکاي اسپانيا گفت: تِراشتگن دروازهباني فوقالعاده براي بارسلونا خواهد بود. او به خوبي ميتواند خودش را با شرايط لاليگا وفق دهد که هم براي او و هم براي کاتالانها خوب خواهد بود.

سنگربان پيشين تيمهاي شالکه، دورتموند، ميلان و آرسنال افزود: احساسم به من ميگويد که احتمال حضور او در اسپانيا بيشتر از انتقال به تيمي ليگ برتري است. بله، درست است که او از تجربه آنچناني برخوردار نيست و تجربه حضور در جام جهاني را ندارد ولي از طرف ديگري از نقاط مثبت زيادي برخوردار است.

لمن که در حال حاضر به عنوان مفسر ورزشي شبکه تلويزيوني اِسکاي آلمان مشغول به فعاليت است، فاش کرد که در سال 1998 در آستانه پيوستن به رئال مادريد بوده است. وي در اين خصوص گفت: نماينده رئال با من تماس گرفت و گفت که خواهان به خدمت گرفتن من هستند، هرچند من در نهايت ميلان را انتخاب کردم، چون سري A ايتاليا در آن مقطع به نسبت لاليگا اسپانيا بهتر بود. البته به نظرم دچار اشتباه بزرگي شدم و بايد به رئال مادريد ميپيوستم.

لمن 44 ساله در ادامه در خصوص بهترين دروازهبانهاي جهان اظهار داشت: مانوئل نوير از بايرن مونيخ و پتر چک از چلسي در حال حاضر بهترين سنگربانان جهان هستند. البته چک در انگليس کار دشوارتري دارد، چون در ليگ برتر نياز به تسلط بيشتري است، چون در غير اينصورت کار سختي پيشرو داريد.

سنگربان پيشين ژرمنها ادامه داد: ايکر کاسياس و ويکتور والدس هم نميتوانند به اين خوبي عمل کنند. من نميگويم که ايکر و ويکتور دروازهبانان طراز اولي نيستند ولي اگر آنها در ليگ برتر حضور پيدا کنند عملکرد خوبي نخواهند داشت.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (24th November 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی