شاید یکی از عجیب ترین انتخاب های علی پروین برای تیم ستاره های پرسپولیس مهدی هاشمی نسب بود. مدافع یاغی پرسپولیس که در آن زمان با مبلغ قابل توجهی به استقلال پیوست و البته هیچ گاه از سوی پرسپولیسی ها بخشیده نشد. حالا هاشمی نسب در تمرینات تیم ستارگان حضور می یابد و حسابی از سوی پروین نیز تحویل گرفته می شود. هاشمی نسب پس از پایان تمرین ستارگان پرسپولیس درباره گذشته ی خود و انتقال به استقلال صحبت کرده است که در زیر می توانید بخوانید:

دلیل حضورت در استقلال؟! چرا!؟


تصمیم من برای انتقال به استقلال برای راحتی خانواده ام بود. من همیشه به هواداران پرسپولیس احترام می گذارم اما احساسات و راحتی پدر و مادرم برایم از هر چیزی واجب تر است و به همین خاطر آن تصمیم را گرفتم. شاید خیلی ها بگویند که اشتباه کردم اما همین که الان پدر ومادرم در شرایط خوب و راحتی زندگی می کنند از هر چیزی مهم تر است. درباره علت استقلالی شدنم از علی پروین سوال کنید و ببینید او چه جوابی می دهد. هر جوابی پروین بدهد من همان پاسخ را به عنوان پاسخ خودم قبول دارم.

فکر کنیم که زمان به عقب برگردد؛ آیا باز هم به استقلال می روی؟!


در آن زمان تصمیم سختی گرفتم. آن تصمیم متعلق به شرایط آن لحظه بود اما شاید اگر به عقب برگردم بازهم همان تصمیم را بگیرم.

تا حالا زیاد گفته شده که استقلال بوده ای یا پرسپولیسی؛ خودت واقعیتش را بگو...هیچگاه نگفته ام که پرسپولیسی هستم یا استقلالی. زمانی که به پرسپولیس رفتم گفتم که ازبچگی عاشق این تیم بودم وهنوزهم می گویم که ازبچگی عاشق پرسپولیس بودم ولی الان با توجه به اینکه احساسات هواداران دو تیم را دیده ام، برای هر دو تیم گلزنی کرده ام و غم و شادی هر دو تیم را دیده ام، هر دو هوادار را دوست دارم و برایم قابل احترام هستند.

اگر استقلال هم تیم ستارگان بدهد در این تیم بازی می کنی؟!هفته گذشته در تیم پیشکسوتان استقلال به مناسبت یادبود ناصر حجازی تشکیل شده بود بازی کردم. برایم فرقی نمی کند پیراهن کدام تیم را بپوشم . من به احترام هواداران و برای دیدن دوستان قدیمی ام به تمرین پرسپولیس می روم و خوشحالم که پیشکسوتان هر دو تیم با آغوش باز از من استقبال کرده اند.

و پروین هم حسابی در تمرین تحویلت گرفت..!


علی پروین همیشه به من لطف داشته است. شاید در یک مقطعی اختلافی بین ما پیش آمده بود اما حتی زمانی که از پرسپولیس رفتم هم خود پروین می داند هیچ مشکلی با او نداشتم.اگر می خواستم به پروین ثابت کنم که دوستش دارم این کار را نه با زبان که در زمین فوتبال ثابت کردم. فکر می کنم در این چند سال پروین هم به این مسئله پی برده است که رفقای واقعی اش چه کسانی هستند.

و پرسپولیسی ها نیز همچنان لز تو شاکی اند..!من همیشه به هواداران پرسپولیس احترام گذاشته ام و این موضوع را در سه سالی که پیراهن این تیم را بر تن می کردم به آنها نشان دادم. این کار را نه فقط با زبان که با فوتبالم به آنها ثابت کردم.