رویانیان: پرسپولیس همیشه خانه کریمی است/به احساس مسئولیت دایی آفرین می گویم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: رویانیان: پرسپولیس همیشه خانه کریمی است/به احساس مسئولیت دایی آفرین می گویم

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

رویانیان: پرسپولیس همیشه خانه کریمی است/به احساس مسئولیت دایی آفرین می گویم

محمد رویانیان در گفت وگویی در خصوص تعامل با صدا و سیما برای برگزاری بازی پرسپولیس و ستارگان میلان در روز پنج شنبه اظهار داشت: به لطف خدا صدا و سیما رویکرد بسیار خوبی به بازی پرسپولیس و ستارگان میلان دارد و این برای ما بسیار جالب و مثال زدنی است.

وی افزود: طبق جلساتی که با مسئولین صدا و سیما داشتیم آنها بازی پرسپولیس و ستارگان میلان را یک رویکرد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می دانند و این را حرکت شایسته و احیای پیشکسوتان و بزرگان فوتبال دانستند.

رویانیان ادامه داد: خیلی خوشحالم که صدا و سیما با قدرت برای کمک و الگوسازی به ما آماده باش داد تا در این کار بزرگ مثل همیشه سهم بزرگی به گردن فوتبال داشته باشد. بالاخره این بازی در روحیه مردم تأثیر زیادی دارد و خیلی ها آرزو دارند یک بار دیگر موسفیدان و بزرگان پرسپولیس را در زمین ببینند که زیبایی ها را صد چندان می کند. خدا را شکر صدا و سیما به ما اعلام کرد با تمام توان برنامه هایش را برای کمک به ما آماده می کند. جا دارد از تمام بزرگوارانی که در این کار ملی یار باشگاه پرسپولیس بودند تقدیر و تشکر ویژه ای کنم.

وی در خصوص احتمال عدم حضور برخی بزرگان نیز در این بازی گفت: اولین بزرگی که دوست دارم در این بازی باشد، احمدرضا عابدزاده است. پروین با او صحبت کرده و من هم با عابدزاده صحبت می کنم تا عقاب آسیا سایه اش دوباره بر روی ورزشگاه آزادی بیفتد البته ما بزرگانی مثل کریم باقری و برخی بازیکنان با مرام، با معرفت و بزرگی دیگر را داریم که قطعا سعی می کنیم با حضور آنان در زمین بازی خاطرات گذشته زنده شود. کریم باقری همان بازیکن بی ادعایی است که سالها برای پرسپولیس و تیم ملی جنگید و به این تیم کمک کرد. باور کنید آرزو داشتم تا یک طوری از زحمات باقری، مهدوی کیا و تمام مو سفیدان پرسپولیس تقدیر کنم که امیدوارم بازی پنج شنبه بستری برای این اتفاق باشد.

رویانیان خاطر نشان کرد: خداحافظی مهدوی کیا نیز در این بازی می تواند بسیار جالب باشد. مهدی با انگیزه و با غیرت قطعا در یک روز باشکوه از دنیای فوتبال خداحافظی می کند و هواداران می توانند با حضور در آن بازی یک بار دیگر بزرگان پرسپولیس را تشویق کنند و آنها را بدرقه کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت علیرضا حقیقی نیز گفت: قرار است ظرف یکی دو روز آینده با حقیقی دیداری داشته باشم و تکلیف او را روشن خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که کریمی اعلام کرده در این بازی نمی تواند حضور داشته باشد، یادآور شد: پرسپولیس همیشه خانه کریمی است و امثال او. من از همه مخالف یا موافقانم می خواهم پنج شنبه یک خانواده باشند آن هم پرسپولیس. ما همه اعضای یک خانواده ایم البته من فقط خدمتگزار هستم. اینها سرمایه های پرسپولیس اند که مردم آنها را دوست دارند. من باز هم می گویم از هر کسی که با من مخالف یا موافق است می خواهم به ما در این راه کمک کند. هر کس با من قهر است و حتی من را قبول ندارد در این صحنه ورود پیدا کند و ستارگان پرسپولیس را تنها نگذارد. پرسپولیس مال رویانیان نیست همه باید همکاری و حمایت کنند و من هم یک خدمتگزارم که نیازمند همدلی و کمک همه بزرگان هستم چه آنهایی که با من خوبند و یا از من خوششان نمی آید.

مدیرعامل قرمزپوشان ضمن تقدیر از علی دایی نیز گفت: باور کنید هر دفعه که با دایی دیدار می کنم روحیه ام چند برابر بالا می رود. من از دایی و پروین روحیه زیادی گرفتم مخصوصا از پروین که مردانه قبول کرد فرمانده مو سفیدان پرسپولیس شود و همه را از دهه های مختلف جمع کرد تا مردم یک بار دیگر ستارگانی درخشان در آسمان پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی ببینند. از پروین تشکر می کنم و به او خسته نباشید می گویم و همچنین برای چندمین بار از بزرگانی مثل پیروانی، شاهرودی، پیوس و همه بزرگان دیگر می خواهم که در این بین ورود کنند و به ما کمک کنند.

وی افزود: البته هر چند علی دایی در این بازی حضور ندارد اما مهم این است که او هم با تمام وجود به این بازی فکر می کند و باید مراقب تیم خود در تبریز باشد. من به این احساس مسئولیت او واقعا آفرین می گویم و امیدوارم که روز جمعه دست پر زمین را ترک کند و به جای او به نظرم کریم باقری که سالها در این فوتبال و پرسپولیس زحمت کشیده به نمایندگی از کادر فنی حضور پیدا خواهد کرد تا انشاء الله از شوت های 40 متری که تور دروازه ها را به لرزه درمی آورد استفاده کنیم.

رویانیان در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس نیز گفت: خود هواداران می دانند که مو سفیدانی که قرار است پنج شنبه مقابل ستارگان میلان قرار بگیرند چه حق آب و گلی نسبت به باشگاه دارند. توقع داریم هواداران بیایند تا ایتالیایی ها به ابهت پرسپولیس پی ببرند. توقع داریم هواداران بیایند و با فریادهای بلندشان عقاب آسیا، مالدینی ایران، سلطان و خیلی از لقب های بزرگان پرسپولیس را فریاد بزنند و با موشک فوتبال ایران خداحافظی کنند که من امیدوارم این اتفاق بیفتد چون انشاء الله باز هم برای آینده برنامه های ویژه ای داریم.

2. 7 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (24th November 2013), Arash 1990 (24th November 2013), A_MI_N (24th November 2013), s A r A (24th November 2013), SEYEDHAMED (24th November 2013), نینا (24th November 2013), zahralos (24th November 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
    شغل و حرفه
    دانشجوی حسابداری
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    زنده ام به عشق epرسopلیs

اینم عکس پیام جونم با لباس تیم محبوبش البته بعد از رئال مادرید

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ایول

نام واقعی
    EngineeR ZahrA
    استاتوس
    ایــــــــــــرانـــــــــ ♥
    شغل و حرفه
    دانشجــو ...
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,504 بار در 1,296 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 15 تاپیک
    توقع داریم هواداران بیایند و با فریادهای بلندشان عقاب آسیا، مالدینی ایران، سلطان و خیلی از لقب های بزرگان پرسپولیس را فریاد بزنند و با موشک فوتبال ایران خداحافظی کنند

چقدر قشنگ گفتی سردار

6. 3 کاربر مقابل از zahralos عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (24th November 2013), s A r A (24th November 2013), UniQue (24th November 2013)

نام واقعی
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,097 بار در 709 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    حتما میان

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    سردار مدیونتیم تا ابد

9. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (24th November 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    دوستان تهرانی ورزشگاه رو پر کنید لطفا

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

11. 2 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (24th November 2013), UniQue (24th November 2013)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده