دایی به حقیقی: دیگه نبینمت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

موضوع: دایی به حقیقی: دیگه نبینمت

 1. #1


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک

  دایی به حقیقی: دیگه نبینمت

  اگرچه بازگشت علیرضا حقیقی گلر سابق پرسپولیس در ابتدای فصل به این تیم اتفاقی عجیب و غیرمنطقی بود و همه را شوکه کرد اما در پس دیپورت این گلر پرحاشیه و سابقا ملی پوش حاشیههای ریز و درشتی وجود داشت که همه تقریبا به این نتیجه رسانده بود که ماه عسل حقیقی خیلی زود در پرسپولیس به پایان میرسد.
  گلری که در سال جام جهانی برای رسیدن به پیراهن تیم ملی آمده بود اما در عمل حاشیههای مخرب این ستاره فراموش شده کار را به جایی رساند که دایی خیلی زود قید او را زد و حالا در لیست فروش قرار داده. تصمیمی که قطعی است و البته راه بازگشتی ندارد.
  اما چه شد که دایی قیدحقیقی را زد؟ برای موشکافی جریان باید به چند ماه عقب بازگردیم. از همان روزی که حقیقی از کازان روسیه دیپورت شد، به تهران بازگشت و پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد.
  فضاسازی علیه نیلسون

  حقیقی پس از دیپورت به تهران و بازگشت به پرسپولیس انتظار داشت تا دایی نیلسون برزیلی را نیمکت نشین کرده و به او میدان بدهد اما دایی به کیفیت و شایسته سالاری بها داد و حقیقی ناآماده را نیمکت نشین کرد. حقیقی که انتظار این برخورد را نداشت، از همان هفته نخست شروع به حاشیه سازی کرد و با مصاحبههای سریالی و پی در پی علیه نیلسون سعی کرد تا عملکرد و درخشش گلر برزیلی را کم اهمیت جلوه دهد و آن را به مسائل دیگری همچون خط دفاعی پرسپولیس ربط دهد.

  حقیقی بعد از اینکه متوجه شد درون مستطیل سبز حریف نیلسون نمیشود، چند مصاحبه سریالی با شانتاژ یکی از رفقای مطبوعاتیاش در روزنامه هواداری دست به زمینه سازی برای حضور در ترکیب پرسپولیس زد. رفتاری که ناراحتی و دلخوری نیلسون را در پی داشت و البته با واکنش قاطعانه دایی و تذکر شدیدالحن او به حقیقی در نهایت به جایی نرسید. با این وجود اخمهای درهم و چهره عبوس و گرفته حقیقی در تمرینات و روابط سردش یا رقیب برزیلی به اندازهای عیان بود که دایی را وادار کرد تا در جلسهای با گلر پرحاشیهاش اتمام حجت کرده و به وی تاکید کند تا رفتارش را اصلاح کند در غیراینصورت باید قید پرسپولیس را بزند.

  بغضی که ترکید

  پایان نیم فصل و نیمکت نشینی تمام عیار حقیقی در طول رقابتها سبب شد تا گلر پرحاشیه و ذخیره سرخها به مرز انفجار برسد و دلخوریاش از بابت این نیمکت نشینی به گونهای دیگر بروز دهد. حقیقی که به وضوح از شرایط ناراضی بود، سرانجام بغض فرو خورده خود را بیرون ریخت و نارضایتی خود را علنی کرد. هفته گذشته پرسپولیس در یک بازی دوستانه برابر راه آهن به میدان رفت و بسان همیشه نیلسون گلر اصلی و حقیقی گلر ذخیره سرخها بود.

  بعد از گذشت یک نیمه علی دایی تصمیم گرفت تا به حقیقی نیز میدان بدهد اما گلر ذخیره پرسپولیس که به وضوح از شرایط خود و تصمیمات دایی ناراضی بود، ناگهان شهر را به هم ریخت! علیرضا حقیقی در دقیقه ۴۵ بازی با پوشیدن یکی از گرمکنهای مخصوص قرمزپوشان وارد زمین شد. پیش از ورود حقیقی به درون زمین دایی تاکید کرد که گرمکن خود را عوض کرده و با لباس مخصوص گلری درون دروازه بایستد اما حقیقی به توصیه دایی اعتنایی نکرد و با همان لباس گرمکن درون دروازه پرسپولیس ایستاد.

  دایی در ادامه و هنگامی که دید حقیقی با گرمکن درون دروازه ایستاده، دو بار با فریادهای بلند به او هشدار داد که گرمکن خود را تعویض کند چون مانع پرش و جمع کردن توپها میشود اما حقیقی اعلام کرد که با همان گرمکن راحتتر است. هنوز چند دقیقهای از هشدار دایی نگذشته بود که روی یک حمله سریع روی یک ضربه آرام از سوی امین منوچهری مهاجم راه آهن، توپ از دست حقیقی لیز خورد و به درون دروازه غلتید تا دروازه پرسپولیس باز شود. بعد از این صحنه، حقیقی بر سر نورمحمدی مدافع هم تیمیاش فریاد بلندی کشید و او را بابت عدم مهار مهاجم حریف مواخذه کرد در حالیکه در این صحنه مقصر اصلی کسی جز خودش نبود.

  دایی پس از دیدن این صحنه بلافاصله گلر پرسپولیس را تعویض کرد در حالیکه تنها ۱۵ دقیقه از حضور او در زمین میگذشت و به جای او درخواست کرد تا نیلسون درون دروازه قرار بگیرد. گلر اصلی پرسپولیس که در آن لحظات در رختکن در حال ماساژ گرفتن بود و با دستور دایی بلافاصله از روی تخت بلند شد تا به درون دروازه بازگردد. دایی همچنین به غلامپور تاکید کرد که حقیقی بعد از خروج از زمین به عنوان تنبیه دور زمین بدود اما حقیقی که حضور ۱۵ دقیقهای و تعویض زودهنگام برایش گران تمام شده بود، به دستور دایی اعتنایی نکرد و جای دویدن دور زمین به رختکن رفت و همین رفتار خون علی دایی را به جوش آورد. دایی نیز جریان بازی را رها کرد و به رختکن رفت و به دنبال او سرپرست پرسپولیس و دستیاران دایی سراسیمه به رختکن دویدند تا مانع از اتفاق بدتری در زمین شوند.

  دیگه نبینمت!

  دایی که حسابی بابت رفتار دروازهبان پرحاشیهاش عصبانی بود، در رختکن با شدیدترین الفاظ به حقیقی تاخت و او را بابت رفتارش در زمین مواخذه کرد و به او گفت: «چند بار به تو گفتم که گرمکن را دربیار؟ فکر کردی کی هستی؟ هر کاری که دلت میخواهد میکنی؟ من مثل بقیه مربیانت نیستم که لی لی به لالات بگذارم! مگر نگفتم که دور زمین بدو؟ همین الان پاشو برو بیرون! دیگه نبینمت!» اطرافیان دایی سعی کردند او را آرام کنند اما سرمربی پرسپولیس لاینقطع صحبت میکرد و اجازه نمیداد کسی میان حرفهایش بپرد. حتی وقتی که حقیقی قصد داشت که از سرمربی پرسپولیس عذرخواهی کند؛ اجازه نداد و او را به بیرون از رختکن هدایت کرد.

  دایی همان لحظه هنگام خروج از رختکن به دستیارانش و سرپرست پرسپولیس گفت حقیقی اخراج است اما شیرینی به هوای اینکه شاید عصبانیت دایی فروکش کند و نظرش عوض شود، این موضوع را به رسانهها و خود حقیقی انتقال نداد.

  دیگه لازمش ندارم

  بعد از گذشت ۱۲ ساعت از اتفاق فوق و در دقایق پایانی شب سرپرست پرسپولیس با این فرض که عصبانیت دایی فروکش کرده و برای بخشش حقیقی با سرمربی پرسپولیس تماس گرفت تا ماجرا را فیصله دهد اما دایی که تصمیم خود را گرفته بود، اعلام کرد دیگر به حقیقی نیاز ندارد و او را در اختیار باشگاه قرار داده است. دایی به شیرینی گفت: «حاجی اصرار نکن. من تصمیم خودم را گرفتم. دیگه لازمش ندارم» دایی در همین تماس تلفنی به شیرینی تاکید کرد که بلافاصله با رضا محمدی گلر سوم و جدایی طلب سرخها تماس گرفته و به او بگوید فردا صبح در تمرینات حاضر باشد.

  این در حالی بود که محمدی بعد از موافقت دایی مبنی بر جداییاش با باشگاه ذوب آهن مذاکره کرده بود و با آنها به توافق رسیده بود اما اتفاقات بازی با راه آهن سبب شد تا دایی در تصمیماتش تجدیدنظر کرده و اعلام کند به هیچ عنوان به جدایی محمدی رضایت نمیدهد. در همین اثنا علیرضا حقیقی که بیصبرانه منتظر خبر سعید شیرینی بود با تماس سرپرست پرسپولیس شوکه شد. حقیقی تصور میکرد با یک گل و شیرینی میتواند مجوز دوباره حضور در تمرینات را بگیرد اما صبح پنج شنبه با تماس مسوولان باشگاه، شوکه شد و متوجه شد که دایی آب پاکی را روی دست او ریخته و تحت هیچ شرایطی راضی به بازگشت او نیست و از همین رو آقای پرحاشیه باید به دنبال یک تیم جدید باشد.

  من تصمیمم را گرفتهام!

  بعد از این اتفاق محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه از تشکیل کمیته انضباطی علیرضا حقیقی در روزهای اخیر خبر داد و اعلام کرد تکلیف این بازیکن را به زودی مشخص خواهد کرد. رویانیان در اندیشه این بود که با ریش سفیدی ماجرا را فیصله دهد اما دایی بعد از اطلاع از مصاحبه مدیرعامل اعلام کرد از نظر او ماجرا تمام شده است و به مدیران پرسپولیس پیغام داده «در کمیته انضباطی هر تصمیمی دوست دارید، بگیرید ولی من تصمیم خودم را گرفتهام و این بازیکن دیگر در تیم من جایی نخواهد داشت.» یعنی اگر کمیته انضباطی باشگاه هم حقیقی را ببخشند، این دورازهبان حق حضور در تمرینات پرسپولیس را ندارد و باید روی سکوها نظاره گر تمرین پرسپولیسیها باشد.با توجه به این شرایط حقیقی راهی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد و باید تا قبل از پایان فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ سیزدهم، تیم جدیدش را به باشگاه معرفی کند تا رضایتنامهاش صادر شود.

  خوشحالی اجباری نیلسون!

  بیتردید کسی که بیشترین سود را از اتفاقات اخیر برد، نیلسون بود. گلر برزیلی که در طول مدت نیم فصل از رفتارهای حقیقی دل خوشی نداشت و بارها اعتراض خود را به گوش دایی رسانده بود، حالا بعد از جدایی ناخواسته رقیب پرحاشیه با تمرکز و آرامش بیشتری فصل را دنبال خواهد کرد.

  از سوی دیگر بازگشت دوباره رضا محمدی گلر سوم پرسپولیس نیز خوشحالی او را مضاعف کرد. خبر بازگشت محمدی کافی بود تا نیلسون خوشحال شود و حتی به محمدی گفته: «خوشحالم که ماندی تو دوست خوب من هستی.» محمدی بخاطر تسلط بر زبان انگلیسی رابطه بسیار نزدیک و صمیمانهای با گلر برزیلی دارد و در تمرینات به نیلسون هم کمک شایانی میکند.

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 2. 10 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (25th November 2013), AliReza191 (25th November 2013), Arash 1990 (25th November 2013), ♥MEHRDAD.M♥ (25th November 2013), ebiredboy (25th November 2013), M@HS@_Antikise6 (25th November 2013), Milad criska (25th November 2013), reza_emis (25th November 2013), s A r A (25th November 2013), UniQue (25th November 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک
  چه متنی
  بی زحمت منبع این خبرگزاری باهوش و دل سوخته هم بفرمایید


 4. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (25th November 2013), Arash 1990 (25th November 2013), UniQue (25th November 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط red 10 10 3 نمایش پست ها
  چه متنی
  بی زحمت منبع این خبرگزاری باهوش و دل سوخته هم بفرمایید
  کانون هواداران...

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 6. 4 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (25th November 2013), Arash 1990 (25th November 2013), s A r A (25th November 2013), UniQue (25th November 2013)

 7. #4


  محل سکونت
  زراوند
  نام واقعی
  نريمان
  استاتوس
  LeoBoy.Ir
  شغل و حرفه
  نويسنده و كارگردان تئاتر ، طراح
  بازیکن محبوب
  mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  1,042
  تشکر
  1,649
  تشکر شده 1,858 بار در 572 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  انصافا حقيقي مصاحبه اي عليه نيلسون نكرد
  همشم ميگفتـ من با تمرين بـ كار خودم ادامه ميدم...
  من يادم نمياد عليرضا اين فصل غير از اين اتفاق اخير براي پرسپوليس حاشيه ديگه اي درستـ كرده باشه...

 8. 4 کاربر مقابل از "Be$t" عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  bahareh88 (25th November 2013), s A r A (25th November 2013), UniQue (25th November 2013), نینا (25th November 2013)

 9. #5


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط "Be$t" نمایش پست ها
  انصافا حقيقي مصاحبه اي عليه نيلسون نكرد
  همشم ميگفتـ من با تمرين بـ كار خودم ادامه ميدم...
  من يادم نمياد عليرضا اين فصل غير از اين اتفاق اخير براي پرسپوليس حاشيه ديگه اي درستـ كرده باشه...
  به نظرمنم متن خیلی مورد دار و مشکوکه
  خیلی جاهاش با عقل جور درنمیاد
  چه جورم تمام حرفای تو رختکن و گفته
  عمرا کسی جرات داشته باشه تا این حد دقیق آمار بده
  چون سرنوشت به مراتب بدتر از حقیقی درا نتظارشه


 10. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (25th November 2013), bahareh88 (25th November 2013), UniQue (25th November 2013)

 11. #6


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط red 10 10 3 نمایش پست ها
  به نظرمنم متن خیلی مورد دار و مشکوکه
  خیلی جاهاش با عقل جور درنمیاد
  چه جورم تمام حرفای تو رختکن و گفته
  عمرا کسی جرات داشته باشه تا این حد دقیق آمار بده
  چون سرنوشت به مراتب بدتر از حقیقی درا نتظارشه
  کجاش مورد داره...؟؟

  http://www.perspolis-club.com/

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 12. 2 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (25th November 2013), AliReza191 (25th November 2013)

 13. #7


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad_Red_8 نمایش پست ها
  کجاش مورد داره...؟؟

  http://www.perspolis-club.com/
  نمیدونم نظر من اینه که یه جور مغرضانه با کلمات بازی کردن
  مگه میشه از اول فصل این همه اتفاق افتاده باشه و روزنامه ها و خبرگزاریا کار نکرده باشن


 14. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  bahareh88 (25th November 2013), FaRsHaD_8 (25th November 2013), UniQue (25th November 2013)

 15. #8


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط red 10 10 3 نمایش پست ها
  نمیدونم نظر من اینه که یه جور مغرضانه با کلمات بازی کردن
  مگه میشه از اول فصل این همه اتفاق افتاده باشه و روزنامه ها و خبرگزاریا کار نکرده باشن
  نظر شما قابل احترامه...

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 16. 2 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  s A r A (25th November 2013), UniQue (25th November 2013)

 17. #9


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  حقیقی چندین بار گفته که گل نخوردن نیلسون بخاطر مدافعانه و کار نیلسون در گل نخوردن خراب میکرد
  حتی اخبارشم تو همین انجمن قرار داده بودن دوستان


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 18. 3 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *ZeynaB* (25th November 2013), ebiredboy (25th November 2013), UniQue (25th November 2013)

 19. #10


  نام واقعی
  aban
  استاتوس
  8
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Argentina
  نوشته ها
  142
  تشکر
  0
  تشکر شده 147 بار در 80 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  حقیقی به نیلسون شرف دارد
  فصل بعد به این نتیجه خواهید رسید

  قضاوت با شما !!
  8 با عزت یا عزت بی تعصب ؟؟
 20. 2 کاربر مقابل از ābān doxt عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza191 (25th November 2013), elɴαz-нαɢнιɢнι (25th November 2013)

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا