سرمربی منچستریونایتد معتقد است تیمش شایسته کسب سه امتیاز بوده اما روی اشتباه فردی برد را با مساوی عوض کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منچستر یونایتد شب گذشته (یکشنبه) در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس به دیدار کاردیف رفت و در حالی که تا دقیقه 90 از حریف خود 2 بر یک پیش بود، روی یک کار ایستگاهی دروازهاش باز شد تا دو امتیاز حساس را از دست داد.

دیوید مویس، سرمربی اسکاتلندی منچستر یونایتد پس از توقف تیمش برابر کاردیف، گفت: خیلی ناراحتم. این بازی دقیقا مثل بازی ماه قبل برابر ساوتهمپتون بود که در دقایق پایانی به تساوی یک بر یک رسیدیم. هم در آن دیدار و هم در این بازی توپ و میدان کاملا در اختیار ما بود، اما روی یک ضربه شروع مجدد باز هم دروازهمان باز شد . این اشتباهها برای تیم ما گران تمام شده است. فکر میکنم میتوانستیم بهتر بازی کنیم. در نیمه دوم ریتم بازی خود را از دست دادیم. البته این را نباید فراموش کنیم که بازی در زمین کاردیف کار راحتی نیست و همه تیمها در این جا مشکل دارند.

سرمربی منچستر یونایتد در ادامه، گفت: ما تازه از بازیهای ملی برگشتهایم و طبیعی است که بازیکنان ما خسته باشند. من از نمایش بازیکنان تیمم در این دیدار اصلا راضی نیستم. به نظر من تیم ما توانایی این را داشت که بهتر از این برابر کاردیف بازی کند.

سرمربی شیاطین سرخ در پایان، گفت: ما با توجه به پیروزی هفته قبل برابر آرسنال در جدول شرایط نسبتا خوبی داشتیم، اما از دست دادن دو امتیاز در این دیدار ما را از کورس صدرنشینان جدا کرد. نباید این امتیازات را از دست دهیم، زیرا رقابت فشردهای بین تیمهای بالانشین در جدول وجود دارد. ما باید در این دیدار پیروز می شدیم. تیم ما خوب بازی میکند، اما نکته نگران کننده این است که نمیتوانیم بازی خوبمان را به امتیاز تبدیل کنیم.

منچستر یونایتد با توقف برابر کاردیف در رده ششم جدول لیگ انگلیس جای گرفت.