امضای قرارداد دوساله جدید کریک با منچستر یونایتد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: امضای قرارداد دوساله جدید کریک با منچستر یونایتد

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

امضای قرارداد دوساله جدید کریک با منچستر یونایتد

کریک مویس منچستر یونایتد
    این بازیکن 32 ساله با تمدید قرار داد خود تا تابستان 2015 در اولترافورد ماندنی شد.
    باشگاه منچستر یونایتد خبر تمدید قرارداد مایکل کریک برای دوسال دیگر را تایید کرد. این بازیکن در مصاحبه با وبسایت رسمی این باشگاه گفت:
    “این فوق العاده است که قراردادم را با این باشگاه بزرگ تمدید کردم چراکه من از فوتبالم در اینجا لذت می برم.”
    “این باشگاه دچار تغییراتی شده و البته کار زیر نظر مویس فوق العاده است من جام های بسیاری را با این تیم بدست آوره ام و در آینده نیز به دنبال اینم تا جام های بیشتری همراه با این تیم فتح کنم.”
    مویس مربی شیاطین سرخ نیز در این زمینه اضافه کرد:” من بسیار خوشحالم که مایکل قراردادش را تمدید کرده و در مدت کوتاهی که در اینجا حضور داشتم کار سختی نبود که به توانایی های این بازیکن توجه کنم چرا مایکل بازی حریف را به خوبی میخواند و توانایی عبور بسیار عالی دارد.”
    “او یک مرد استثنایی و واقعا حرفه ای است و از آن مهم تر این است که کاملا به باشگاه خود متعهد است.”

بررسی

• 10 - 50%

• میانگین 50%

امتیاز دهی

باشگاه منچستر یونایتد خبر تمدید قرارداد مایکل کریک برای دوسال دیگر را تایید کرد. این بازیکن در مصاحبه با وبسایت رسمی این باشگاه گفت:
    "این فوق العاده است که قراردادم را با این باشگاه بزرگ تمدید کردم چراکه من از فوتبالم در اینجا لذت می برم."
    "این باشگاه دچار تغییراتی شده و البته کار زیر نظر مویس فوق العاده است من جام های بسیاری را با این تیم بدست آوره ام و در آینده نیز به دنبال اینم تا جام های بیشتری همراه با این تیم فتح کنم."
    مویس مربی شیاطین سرخ نیز در این زمینه اضافه کرد:" من بسیار خوشحالم که مایکل قراردادش را تمدید کرده و در مدت کوتاهی که در اینجا حضور داشتم کار سختی نبود که به توانایی های این بازیکن توجه کنم چرا مایکل بازی حریف را به خوبی میخواند و توانایی عبور بسیار عالی دارد."
    "او یک مرد استثنایی و واقعا حرفه ای است و از آن مهم تر این است که کاملا به باشگاه خود متعهد است."

User rating: 0.00% ( 0
    votes )

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany